چین برنز Gleitlager سازنده

بلبرینگ دوتایی -720 سختی بالا فلزات نوار دو فلزی CuPb24Sn4 و CuPb30 بوشینگ مواد

جزئیات محصول:
محل منبع: تولید کننده یاتاقان دوتایی
نام تجاری: VIIPLUS
گواهی: SAE-797 | SAE-799 | SAE-48 | SAE-783
شماره مدل: بوشینگ دوتایی
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: صادرات مورد چوبی چوب بسته بندی کارتن
زمان تحویل: 7-25 روز کاری
شرایط پرداخت: وسترن یونیون، MoneyGram T/T
قابلیت ارائه: 7000000 قطعه / قطعه یک هفته

اطلاعات تکمیلی

مواد BiMetal Bushings: نوارها و صفحات دو فلزی کاربرد: یاتاقان بوشینگ دوتایی
ویژگی بوشینگ: سختی بالا ، نوع تقسیم لایه برنز: CuPb24Sn4 و CuPb30
تایپ کنید: ورق صفحه یاتاقانهای دو فلزی ویژگی: بدون سرب ، JF سری سرب بالا

توضیحات محصول

یاتاقان دوتایی دارای تحمل دقیق ، بلبرینگ های فلزی ، دو فلزی و فولادی ، بوشینگ برنز سینتر و مواد با کیفیت بالا هستند.

 


 

بوشهای استوانه ای ، بوشهای فلنج ، واشرهای محوری ، واشرهای فلنج ، صفحات کشویی عملکرد قوی ، به طور مداوم و قابل اعتماد دارند.

 

یاتاقان دوتایی SAE 792 CuPb10Sn10 with indents is a bearing composed of two metal strips, in two different materials; SAE 792 CuPb10Sn10 با سوله ها ، بلبرینگ است که از دو نوار فلزی تشکیل شده است ، در دو ماده مختلف. The first is normally in steel backed bronze bushing. اولین مورد به طور معمول در بوش برنز با پشتیبانی از فولاد است.صفحات فلزات نوار دو فلزی با سختی بالا CuPb24Sn4 & CuPb30 بوشینگ مواد

 

مواد بوشینگ یاتاقان دوتایی ، نوارهای دو فلزی / مواد صفحات دوتاییCuPb24Sn4 و CuPb30

This is a bimetal bearing material in which bronze alloy comprise a two layer structure with a steel backing. این یک ماده یاتاقان دوتایی است که در آن آلیاژ برنز یک ساختار دو لایه با پشتی فولادی را تشکیل می دهد. This structure, whose mechanical strength is high, can be used under lubricated conditions and high-speed/high-load operation. این سازه که استحکام مکانیکی آن زیاد است ، می تواند در شرایط روغن کاری و کار با سرعت بالا / بار زیاد مورد استفاده قرار گیرد. It can be made from a variety of different materials, depending on the application, use conditions and lubrication. بسته به کاربرد ، شرایط استفاده و روغن کاری را می توان از انواع مختلف مواد مختلف تهیه کرد.

 

 

برای نیازهای استفاده می توانید فرم دست و پنجه نرم و سوراخ روغن را انتخاب کنید.

 

شما می توانید بخشی از سوراخ روغن را انتخاب کنید

 

 

Bimetal tank structure

 

 

 

 

 

 

 

می توانید فرم دست و پنجه نرم قسمت را انتخاب کنید

 

Bimetal bearing buckle

 

اطلاعات مربوط به تحمل دو متغیره مربوط را درک کنید

مواد سری دوتایی, also known as bimetallic materials or steel backed strips, are made of low carbon steel or steel coil as the base material, and the surface is sintered with bronze alloy steel and bronze alloy products. همچنین به عنوان مواد دو فلزی یا نوارهای پشتی فولادی شناخته می شوند ، از جنس فولاد کربن کم یا فولاد به عنوان ماده پایه ساخته می شوند و سطح آن با فولاد آلیاژ برنز و محصولات آلیاژی برنز ساخته می شود. Different bronze alloy materials are suitable for different working conditions. مواد مختلف آلیاژ برنز برای شرایط کاری مختلف مناسب هستند. The surface copper alloy grades can be divided into high lead series, lead series and lead-free series. درجه آلیاژ مس سطح را می توان به سری سرب بالا ، سری سرب و سری بدون سرب تقسیم کرد.

 

ما محصولات تحمل خود روانکاری در مکانیسم پیاده روی شاسی ، قطعات بدنه ، اجزای هیدرولیک و سایر قسمت ها تهیه شده است. محصولات تحمل خود روانکاری شده در مکانیزم پیاده روی شاسی ، قطعات بدنه ، اجزای هیدرولیک و سایر اجزای تأمین شده است.

 

VIIPLUS با ارائه كیفیت بالا برای كلیه محصولات خودكاركننده صنعتی ابدیت خود را به صنعت جهانی ارائه می دهد تا محصولات خودكاركننده با کیفیت بالا از روغن ابدیت را به صنعت جهانی ارائه دهد تا محصولات خودكاركننده با كیفیت بالا از ابدیت را به صنعت جهانی ارائه دهد تا از محصولات بالایی برخوردار باشد. محصولات خود روانکاری با کیفیت از ابدیت به صنعت جهانی به ارائه محصولات با روان کننده با کیفیت بالا از ابدیت ، کیفیت بالایی را برای همه دنیا فراهم می کند محصولات خود روانکاری صنعتی


Bimetal bearing material compositionBimetal bearing material composition

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ضخامت اسمی


ضخامت نرمال Thiickness برای تحمل ضخامت ماشین کاری نشده است
تحمل ضخامت ضخامت ماشینکاری داخلی B سری (غیرقابل اجرا)
تحمل سری C (غیر قابل ماشین سازی)

1.0 0.025 + 0.25 + 0.15VSB-bimetal bushing
1.5 0.030 + 0.25 + 0.15
2.0 0.035 + 0.25 + 0.15
2.5 0.040 + 0.30 + 0.15
3.0 0.045 + 0.30 + 0.15
3.5 0.050 + 0.30 + 0.15

کاربرد


ماشین آلات ساختمانی: مکانیزم پیاده روی شاسی که از آستین چرخ دنده سنگین ، آستین چرخ محور چرخ دستی ، آستین چرخ محکم و باریک استفاده می کند.
صنعت خودرو: بوش شفت تعادل ، شستشوی پین فلزی ، بوشینگ شفت فرمان ، بوش اتصال میلگرد ، بوش بازوی سوپاپ ، شیر بکسل بادامک ، بوشینگ دیفرانسیل ، بوشینگ گیربکس ، بوتینگ اسپیندل موتور احتراق داخلی ، واشر محوری؛
و قطعه جانبی پمپ لنگر ، قطعه جانبی پمپ دنده و غیره.

شبکه بازاریابی به شبکه ای که توسط شرکت ها و بنگاه های دیگر ایجاد شده است ، اشاره دارد که با آنها روابط تجاری قوی و متقابل برقرار کرده اند. در شبکه بازاریابی ، شرکت ها می توانند شرکای استراتژیک پیدا کرده و با آنها همکاری کنند تا یک جغرافیایی گسترده تر و مؤثر تری داشته باشند. فراتر از مفهوم صرف "کانال بازاریابی". با کمک شبکه ، این شرکت ممکن است همزمان با سراسر دنیا محصولات جدید را در بازار داشته باشد و به دلیل تاخیر زمانی محصولات در بازار کاهش یابد. با تقلید متجاوز از ریسک بازار ، مدیریت بازاریابی نیز به طور فزاینده با دستیابی به حداکثر رساندن سود شخصی تجارت در گذشته ، به دنبال روابط بهینه متقابل با یکدیگر است.

 

چند حالت حمل و نقل

 

 

Self-lubricating bearing transport mode

 

 

 

 

بلبرینگ دوتایی -720 سختی بالا فلزات نوار دو فلزی CuPb24Sn4 و CuPb30 بوشینگ مواد

 

 

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید