خانه

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD نمایه شرکت

نمایه شرکت

Viiplus یک شرکت تحمل کشویی حرفه ای است!

بوشهای بدون روغن ما را کشف کنید!

 

این شرکت با داشتن یک فرآیند تولید بالغ ، تیم تحقیق و توسعه عالی ، کیفیت بالا ، کیفیت بالا را ارائه می دهد تا تجربه کاربری خوبی را به مشتریان ارائه دهد ، مشتاقانه منتظر کار با شما هستیم.

 

شرکت VIIPLUS مجموعه ای رو به رشد از محصولات بلبرینگ خود روان کننده را طراحی می کند.با دانش تجربه فن آوری بلبرینگ کشویی.اگر مطمئن نیستید که کدام یک از بلبرینگ های خود روان کننده برای برنامه شما مناسب است ، با راهنمای انتخاب مواد بوش تماس بگیرید.برای مشاهده یک سری کامل یاطاقان کشویی ، نوع بوش را انتخاب کنید و امروز با ما تماس بگیرید تا یک پیشنهاد رایگان دریافت کنید.

هزینه خود را پس انداز کنید فروش آنلاین بوش

 

همین امروز قیمت قطعات بوش بدون روغن خود را دریافت کنید!

یاطاقان های خود روان کننده ما را مرور کنید
درباره پروژه شما

self lubricating bronze bushing

 

داستان ما

 


شرکت viiplus به عنوان تأمین کننده یاتاقان های خود روان کننده ، دانش عمیق خود را در زمینه متالورژی ، تریبولوژی و سیستم های ریخته گری برای بهبود قابلیت اطمینان و کارایی تجهیزات ، ماشین آلات و انرژی در سراسر جهان اعمال می کند.

تا به امروز ، چشم انداز بنیانگذار VIIPLUS برای ایجاد حرکت جهانی موثرتر و قابل اعتماد در هسته اصلی تجارت ما باقی مانده است.بهترین تامین کننده خودکار روان کننده و برنز Gleitlager در چین

ما خدمات زیر را ارائه می دهیم

VIIPLUS بهترین راه حل یاتاقان و روان کننده برنز و برنز را ارائه می دهد

 

 

یاطاقان های کشویی را از چین به هر مکانی که می خواهید حمل کنید ، با ما تماس بگیرید و شروع به صرفه جویی در هزینه های تحمل باربری خود روانکاری کنید

 

ship the bearing from china to world

 

چرا فورچون500 شرکت ها VIIPLUS را انتخاب می کنند

 

"چیزی که من در مورد VIIPLUS بیشتر از آن قدردانی می کنم اخلاق ما است.این به سیستم ارزش خودم مربوط می شود و من معتقدم که از اهمیت ویژه ای در عملکرد فروش برخوردار است.مشتریان واقعاً به یکپارچگی انواع توت های کشویی و کیفیت محصولات برنز نهایی ما احترام می گذارند. "

 

خدمات ترخیص سفارشی حرفه ای

 

تیم حرفه ای ما اطمینان حاصل می کند که ترخیص کالا از گمرک تحمل خودکار روان کننده همیشه روان است.آنها طبقه بندی دقیق بلبرینگ های کشویی را ارائه می دهند ، کلیه مدارک ، فاکتور ، لیست بسته بندی ، B / L ، کشور مبدا را اداره می کنند ، همیشه با سیاست های گمرکی چین به روز هستند و ارتباط خوبی با افسران گمرک در چین دارند.ما را بررسی کنیدمحصولات gleitlager

 

ما بوش بدون روغن را با کیفیت تضمین می کنیم!

بیایید تجارت شما را قابل اعتماد کنیم!

راه حل مناسب روغن کاری برای هر شرکتی.

قطعات بوش بدون روغن خود را پیدا کنید!

VIIPLUS قیمت ارزان قیمت از چین به شما بوش برنز روان کننده می دهد.

 

VIIPLUS یک شرکت با مسئولیت محدود مورد تایید چین است.یاطاقان خود روانکاری عرضه شده ، برنز ریخته گری

بلبرینگ ، بوش برنز گرافیت

VIIPLUS متعهد به تولید و فروش قطعات راهنمای قالب مهر زنی و تزریق ، مکانیزم سطح شیب دار ماشین مهر زنی ، یاطاقان خود روانکاری ، پد مقاوم در برابر سایش ماشین ریخته گری شمش فولادی ، پوشش پد و انواع مواد مقاوم در برابر سایش روان کننده است .در طی چند سال گذشته تلاش مستمر ، صنعت راهنمای قالب VIIPLUS چین و صنعت روغن کاری خود به یکی از اصلی ترین مجموعه های تامین کننده مس ، بیش از 80٪ محصولات خارج از کشور در بازار پیشرفته تبدیل شده است ، که باعث ایجاد یک دید بین المللی خوب می شود. و شهرت ، با بسیاری از شرکت های معروف بین المللی مشارکت استراتژیک طولانی مدت ، VIIPLUS در بازار گسترده چین در همان زمان ، امیدوارم که به دنبال تعالی و یک گام جلوتر از ایده شرکت ، امنیت را برای مشتریان عمومی فراهم می کند محصول و خدمات راضیGleitlagerbuchsen

 

VIIPLUS یک تیم جوان و پرانرژی است ، با نشاط منحصر به فرد خود ، با ذهنی کامل و بالغ آماده ایجاد خلاقانه با تعداد زیادی از مشتریان در داخل و خارج از کشور ، به طور پیوسته در حال حرکت است!

 

فن آوری پیشرفته: با ریخته گری شن و ماسه ، ریخته گری گریز از مرکز ، ریخته گری فلز ، ریخته گری سرمایه گذاری و سایر فرآیندهای ریخته گری ، با توجه به نیاز مشتری ، با توجه به مواد قطعه کار و شرایط مورد نیاز برای انتخاب مناسب ترین فرآیند ریخته گری ، خدمات خوب به مشتریان.این شرکت دارای یک سیستم مدیریت کیفیت سالم و علمی است.این یک سیستم کنترل کیفیت کامل برای تست اجزا و آزمایش ویژگی مکانیکی دارد.فرایند تولید: ریخته گری قالب شن و ماسه ، ریخته گری قالب فلز ، ریخته گری گریز از مرکز.

 

هر مشکلی برای حمل یاطاقان خود روان کننده از چین نیاز دارید ،

 

ما می توانیم کمک کنیم! یاطاقان خود روانکاری را وارد کنید ، یاطاقان بوش خود روان کننده را از viiplus در چین به جهانی وارد کنید

ما قیمت بسیار رقابتی برای تمام بلبرینگ های خود روان کننده که از VIIPLUS چین خریداری کرده اید ارائه می دهیم.به آنها ایمن و به موقع خواهید رسید.علاوه بر این ، ما لیست بسته بندی محصولات را برای تمام جزئیات و اسناد ترخیص کالا از گمرک ارائه می دهیم.

 

VIIPLUS بهترین راه حل بوش برنز خود روان کننده از چین را برای شما فراهم می کند

 

VIIPLUS به عنوان یکی از اهداف استراتژیک خود برای انطباق با نیازهای مشتریان خود ، ارائه تولید انعطاف پذیر به منظور تأمین واحدهای منفرد و همچنین مجموعه ای به مهلت های محدود.

پشتیبانی آنلاین 24/7 و نقل قول رایگان ماتیم 24/7 آنلاین خواهد بود تا بهترین پشتیبانی را از شما ارائه دهد.برای قطعات یاطاقان خود روانکاری خود یک پیشنهاد رایگان بگیرید یا هر سوالی بپرسید.

جنرخ رقابتی

graphite plugged bushing

 

 

بهترین بلبرینگ های روان کننده خود ، نرخ منطقی را ارائه دهید

 

VIIPLUS همچنان خط تولید قیمت های بوش مفرغ خود روانکاری در برابر تحولات تعرفه ای را ادامه می دهد

 

تولید کننده قطعات برنز

اندازه بوش استاندارد سهام ، VIIPLUS تولید کننده بوشهای برنز و قطعات برنز خود روان کننده با توجه به اندازه سفارشی است.رینگ و بوشینگ خود روان کننده دسته بندی محصولات ، پیشنهادات ویژه محصول ، مشخصات آلیاژ بوش برنز ، تحمل و کاربردهای ویژه.با ما تماس بگیرید.آلیاژهای برنز استاندارد سهام: C86300 C93200 C95400 بوشینگ های گرافیت.

 

 

 

اکنون بهتر نقل قول دریافت کنید

مشتریان از آنچه ما انجام می دهیم قدردانی می کنند

بلبرینگ های کشویی تفاوت را تجربه کنید.

 

تجهیزات: کیفیت موجودی ما و این ظرفیت تولید به این معنی است که ما بهترین زمان تحویل را در بازار ارائه می دهیم.bushing sleeve

 

 

منبع آنلاین شما برای بوشهای برنزی / بلبرینگ های روانکاری شده - آستین آستین ، فلنج ، واشر.

 
مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

مسیر استقرار

تولید کننده حرفه ای چین از Precision Mould و Die ComponentEE استفاده کننده بوشینگ و تعمیر و نگهداری حرفه ای کشویی ما از قطعات استفاده می شود در ابزارهای پیچیده و ماشین های ویژه. با توجه به اندازه بزرگ و استاندارد استاندارد و امکان ساخت قطعات بتونی سفارشی نیز می توانیم از هر اندازه یا پیکربندی خاصی که مشتری در آن قرار دارد استفاده کنیم. ما به خاطر خدمات عالی مشتری شناخته شده ایم.

پروفایل شرکت تحمل برنز

شما درک بهتری از قطعات برنزی خود روان کننده کسب می کنید

طراحی ، انتخاب ، نصب ، ترخیص کالا از گمرک ، تنظیم و محیط زیست

عوامل مؤثر بر عملکرد یاتاقانهای بوشینگ. اولیه

تجهیزات تولید کننده یاتاقان های بوشینگ ، به یاتاقان تبدیل شوید
در شرکت خود متخصص باشید. اصول اولیه نحوه عملکرد آنها را درک کنید
و آنچه شما باید برای اطمینان از حداکثر عمر تحمل ساده انجام دهید.

از ... ما دیدن کنید محصولات یاتاقان خود روانکاری   برای شروع.

<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

خاورمیانه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

وارد کننده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : بوش بدون روغن

تعداد کارمندان : >100

فروش سالانه : 2 Million USD-2.5 Million

سال تاسیس : 2016

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD گواهینامه ها چین JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD گواهینامه ها