چین برنز Gleitlager سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Tiffany

شماره تلفن : +86 18258386757

WhatsApp : 8618258386757

Free call
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

ما تولید می کنیم • سهام • ماشینکاری

قوی تر با استفاده از روانکاری بلبرینگ و طرح گلیزلاژ برنز

فناوری بلبرینگ دقیق با سالها تجربه به عنوان یک تجارت خانوادگی.

  • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
  • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
  • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
  • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
  • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
شرکت اطلاعات:
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, خاورمیانه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, توزیع کننده / عمده, وارد کننده, صادر کننده, فروشنده
مارک های: برنز برنز ، خود روان کننده ، برنز Gleitlager تعداد کارمندان: >100
فروش سالانه: 2 Million USD-2.5 Million سال تاسیس: 2016
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

بهترین عرضه کننده یاتاقان و مایع برنز Gleitlager در چین

VIIPLUS بهترین راه حل تحمل بلبرینگ و برنز Gleitlager را برای شما فراهم می کند

بلبرینگ های کشویی را از چین به هر مکانی که می خواهید ، با ما تماس بگیرید و با خرید هزینه های تحمل خود روانکاری ، پس انداز کنید.

چرا شرکت های Fortune 500 VIIPLUS را انتخاب می کنند

خدمات ترخیص حرفه ای سفارشی

تیم حرفه ای ما اطمینان حاصل می کند که ترخیص کالا از گمرک بوشینگ با خود روانکاری همیشه صاف است. آنها طبقه بندی محصولات یاتاقان کشویی دقیق را ارائه می دهند ، کلیه مدارک را تحمل می کنند ، فاکتور ، لیست بسته بندی ، B / L ، کشور مبدا ، همیشه مطابق با سیاست گمرک چین بوده و با افسران گمرک در چین رابطه خوبی دارند. محصولات gleitlager ما را بررسی کنید

متخصص بلبرینگ حرفه ای

VIIPLUS به شما مایع برنزه کننده برنز است که قیمت های ارزان قیمت از چین را در اختیار شما قرار می دهد.

VIIPLUS یک شرکت با مسئولیت محدود تصویب چین است. یاطاقان-های خود روانکاری ، برنز بازیگران

بلبرینگ ، بوش برنز گرافیتی

VIIPLUS متعهد به تولید و فروش قطعات راهنمای قالب تزریق و تزریق ، مکانیزم رمپ میله ماشین ، یاطاقانات خود روانکاری ، بیل استیل فولادی ، پد مقاوم در برابر سایش ، روکش پد و انواع مواد مقاوم در برابر سایش خود روانکاری . در طی چند سال گذشته تلاش مداوم ، تبدیل شده است به VIIPLUS چین راهنمای قالب و صنعت روغن کاری خود یکی از مجموعه های اصلی مس از تامین کنندگان ، بیش از 80٪ از محصولات خارج از کشور در بازار بالا پایان ، کشت یک بین المللی خوب بین المللی و شهرت ، با بسیاری از شرکت های معروف بین المللی ایجاد همکاری طولانی مدت استراتژیک ، نقاط VIIPLUS در بازار گسترده چین در همان زمان ، امیدوار به دستیابی به تعالی و یک قدم جلوتر از ایده شرکت ، امنیت را برای مشتریان عمومی فراهم می کند محصولات و خدمات رضایت بخش

VIIPLUS یک تیم جوان و پرانرژی است ، با سرزندگی بی نظیر ، با ذهنیت کامل و بالغ آماده است تا با در اختیار داشتن تعداد زیادی از مشتریان در خانه و خارج از کشور ، درخشان و شاداب باشد!

فن آوری پیشرفته: با ریخته گری شن و ماسه ، ریخته گری گریز از مرکز ، ریخته گری فلز ، ریخته گری سرمایه گذاری و سایر فرآیندهای ریخته گری ، با توجه به نیاز مشتری ، با توجه به مواد قطعه کار و الزامات فرآیند برای انتخاب مناسب ترین فرآیند ریخته گری ، خدمات مناسب به مشتریان. این شرکت دارای سیستم مدیریت کیفیت و علمی با کیفیت است. این سیستم کنترل کیفیت عالی برای آزمایش قطعات و آزمایش خاصیت مکانیکی دارد. فرآیند تولید: ریخته گری قالب ماسه ، ریخته گری قالب فلزی ، ریخته گری گریز از مرکز.

هر مشکلی برای حمل یاتاقان های خود روان کننده از چین ، باید کمک کنیم!

یاطاقان l های روان کننده خود را وارد کنید ، یاطاقان b های خود چربی سازی کشتی از viiplus در چین به Global

ما قیمت همه رقابتی خود را برای همه یاتاقان های خود روغنکاری شده از VIIPLUS چین خریداری کرده اید. شما آنها را ایمن و به موقع می کنید. علاوه بر این ، ما لیست بسته بندی محصولات را برای کلیه جزئیات ، و اسناد ترخیص کالا از گمرک ارائه می دهیم.

VIIPLUS بهترین راه حل بوش برنز از چین را برای شما فراهم می کند

شركت VIIPLUS يكي از اهداف استراتژيك خود را براي تطبيق خود با نيازهاي مشتريان خود ، ارائه يك محصول انعطاف پذير به منظور تامين واحدهاي تك و همچنين سري هايي براي مهلت هاي محكم ارائه مي دهد.

پشتیبانی 24/7 آنلاین و نقل قول رایگان

تیم ما 24/7 آنلاین خواهد بود تا بهترین پشتیبانی را به شما ارائه دهد. برای قطعات یاطاقان خود روانکار خود یک نقل قول رایگان دریافت کنید یا سوالی بپرسید.

نرخ رقابتی

بهترین بلبرینگ های خود روان کننده ، نرخ عقلانی را پیشنهاد می کنید

VIIPLUS همچنان با توجه به تحولات تعرفه ای ، همچنان به حفظ قیمت های بوش برنز مایع در روغن کاری خود ادامه می دهد

تولیدکننده قطعات برنز

بوشینگ سایز استاندارد ، VIIPLUS تولید کننده بوش های برنز و قطعات روانکاری شده برنزی با توجه به اندازه های سفارشی است. دسته بندی محصولات یاتاقان و بوشینگ دسته بندی محصولات ، پیشنهادات ویژه محصول ، مشخصات آلیاژ بوشینگ برنز ، تحمل ها و کاربردهای ویژه. با ما تماس بگیرید. آلیاژهای برنز دارای سطح استاندارد: C86300 C93200 C95400 بوشینگ های گرافیتی.

اکنون نقل قول بهتری کنید

بلبرینگ های کشویی تفاوت را تجربه می کنند.

تجهیزات: کیفیت سهام ما و این ظرفیت تولید به معنای ارائه بهترین زمان تحویل در بازار است.

ماشین آلات ریخته گری مداوم

ماشین های ریخته گری گریز از مرکز

دستگاه تشکیل خودکار

دستگاه کنترل خودکار

روکش ضخامت روکش

تست شناسه 3 امتیاز

تست متالوگرافی

آزمایش عناصر شیمیایی

تست سختی

منبع آنلاین شما برای بوشهای برنز / یاتاقانهای خود روانکاری شده - بوش آستین ، فلنج ، واشر.

موارد تجاری VIIPLUS: قطعات استاندارد قالب خودرو ، قطعات مکانیکی گوه قالب ، مهر زنی و قالب تزریق ، یاطاقان خود روانکاری ، روکش فلزی یا روکش پد مقاوم در برابر سایش دستگاه ریخته گری مداوم و انواع مواد مقاوم در برابر سایش

روحیه شرکتی VIIPLUS: احترام به فرد ، پیشروی کردن. اتحاد و همکاری ، شجاعت و مسئولیت؛ کار ماهر و عالی؛ با آینده روبرو شوید و برای آینده تلاش کنید

اهداف شرکت VIIPLUS: توسعه بهترین محصولات ، ایجاد بهترین مارک؛ نوآوری مدیریت ، نوآوری فناوری ، نوآوری محصول ، نوآوری خدمات؛ ایجاد بنگاه درجه یک با رقابت بین المللی؛ ایجاد یک شرکت امن سبز ، ایجاد بزرگترین ارزش برای جامعه.

VIIPLUS با هدف ایجاد پیشگام در صنعت ، به دنبال رفاه همه کارمندان است و با توسعه هماهنگ هدایت می شود.

تاریخ

تولید کننده حرفه ای چین از قطعات دقیق قالب و قالب های دقیق

یاتاقان کشویی حرفه ای بوشینگ و تعمیر و نگهداری کاربر نهایی

ما از قطعات مورد استفاده در ابزارهای پیچیده و ماشینهای ویژه استفاده می کنیم. با توجه به اندازه بزرگ و استاندارد استاندارد و امکان ساخت قطعات بتونی سفارشی نیز می توانیم از هر اندازه یا پیکربندی خاصی که مشتری در آن قرار دارد استفاده کنیم. ما به خاطر خدمات عالی مشتری شناخته شده ایم.

پروفایل شرکت بلبرینگ

شما درک بهتری از طراحی قطعات برنزی خود روانکاری ، انتخاب ، نصب ، ترخیص ، تنظیم و عوامل محیطی که بر عملکرد یاتاقانهای بوشینگ تأثیر می گذارد ، کسب می کنید. آنها عمل می کنند و آنچه شما باید انجام دهید برای اطمینان از حداکثر طول عمر تحمل. از ... ما دیدن کنید محصولات یاتاقان خود روانکاری   برای شروع.

سرویس

پشتیبانی 24/7 آنلاین

VIIPLUS همیشه برای پشتیبانی از مشاغل شما اینجاست.

قیمت رقابتی

برای کاهش هزینه های خود ، قیمت های یاتاقان های خود روان کننده بهتر را بدست آورید. علاوه بر این ، ما طبقه بندی محصول یاتاقان بوشینگ و ترخیص کالا از گمرک را نیز ارائه خواهیم داد.

تحویل ایمن و به موقع

وسایل یاطاقان خود روان کننده خود را رها کنید و اجازه دهید VIIPLUS بقیه را برطرف کند.
ما برای همه کالاهای یاتاقان بوشینگ که از چین viiplua خریداری کرده اید ، نرخ های بسیار رقابتی ارائه می دهیم. شما آنها را ایمن و به موقع می کنید.
ما با بسیاری از شرکت های حمل و نقل و خطوط هوایی رابطه خوبی داریم بنابراین می توانیم بهترین قیمت ها و فضای پایدار را از آنها دریافت کنیم. ما 24/7 آنلاین خواهیم بود تا از شما پشتیبانی کنیم.

ما شریک قابل اعتماد شما در زمینه تولید یاتاقانهای ساده و با کیفیت بالا ، یاتاقان های کشویی خشک و طرح های بوشینگ برنزی خود روانکاری هستید. ما به عنوان تولید کننده یاتاقان های روغنی سنتی ، ما راه حل های با دقت بالا و پشتیبانی همه جانبه برای کاربردهای مختلف صنعتی ارائه می دهیم و تولید کنندگان پیشرو توربین ها ، گیربکس ها ، کمپرسورها ، پمپ ها و کارخانه های تولید توربین را ارائه می دهیم.

Viiplus تولید یکپارچه ، از مواد یاطاقان-های چسباننده و ریخته گری ، تا قطعات بوش برنز نهایی را ارائه می دهد.

تیم ما

به تیمی بپیوندید که تغییر ایجاد می کند. ما انتخاب های زیادی از یاطاقان های ساده و فلنج را برای برنامه های مختلف داریم. با ابعاد بوشینگ سهام در انبار چین و مدت زمان کوتاه سرب و تدارکات خوب ، ما را به یک شریک کارآمد و قابل اعتماد تبدیل می کند.

با ما تماس بگیرید و شروع به صرفه جویی در هزینه های برنز Gleitlager خود کنید

نقل قول بهتری دریافت کنید

  • دیوید از کانادا

  • والری از کالیفرنیا

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما