چین برنز Gleitlager سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Tiffany

شماره تلفن : +86 18258386757

WhatsApp : +8618258386757

Free call
مشخصات QC

مشخصات QC
تولیدکنندگان برای یاتاقان های برنجی خود روانکاری بسیار با تجربه هستند و تاکنون بوش های برنز و یاطاقان کشویی را به بسیاری از کشورها ، به ویژه در ایالات متحده آمریکا ، اروپا مانند ایتالیا ، آلمان ، خاورمیانه مانند امارات متحده عربی و کشورهای سونث آفریقا صادر کرده اند.

Viiplus به عنوان یک مؤلفه مهم مکانیکی ، کاربردهای گسترده ای از یاتاقان های کشویی در صنعت هیدرولیک ، صنایع دریچه ای ، ماشین آلات ساختمانی ، صنعت معدن ، ماشین آلات ساختمانی ، بیل مکانیکی را به عنوان یک متخصص خبره در زمینه کشویی با دقت بالا مورد توجه قرار داده است. معرفی فن آوری های جدید در تولید و تصفیه سطح ، کار توسعه نوآورانه و مشتری مداری روشن باعث شده است که ویپیوس یکی از تامین کنندگان پیشرو یاتاقان های ساده فلزی و یاتاقان های پلیمری فلزی در چین باشد. دامنه کنونی محصولات گلی لایت برنج شامل محصولات قابل فروش با مشخصات مختلف می باشد. نمونه کارها این محصول شامل پوسته های بلبرینگ ، بوش و بوش های ساخته شده از جنس استنلس استیل ، برنز و برنج و کامپوزیت های پلیمری استیل است. مواد و محدوده محصول همچنین شامل یاتاقان های ساده کامپوزیت فولادی - پلیمری برای کاربردهای کم تعمیر و نگهداری و بدون تعمیر و نگهداری است. امروزه ، ویپیپلاس تعداد زیادی از بلبرینگ های گلی لزر برنز با کیفیت بالا را به صنعت مدرن کمک می کند و از اجرای صاف همه حرکت در تمام نهادها اطمینان می دهد. فرآیندهای قوی در تولید از تجهیزات پیشرفته اندازه گیری و آزمایش استفاده می کنند که توسط پرسنل بسیار ماهر اداره می شود. اینها برای کیفیت بالای محصولات Gleitlager برنز و بنابراین رضایت حداکثری مشتری ضروری است. و آموزش منظم ، هدفمند آموزش بیشتر در همه مناطق عاملی برای افزایش رضایت کارکنان است ، بنابراین پایه و اساس موفقیت در کسب و کار طولانی مدت را فراهم می کند.

با ما تماس بگیرید و شروع به صرفه جویی در هزینه خرید قطعات گلی لایت برنز خود کنید

نقل قول بهتری دریافت کنید


تولید کننده بوش برنز

کیفیت تحمل کشویی و تغییرات نمونه

تسهیلات و تولید
تولید ما برای پیاده سازی یاتاقان های کشویی استاندارد و ویژه طراحی شده است. یاتاقان بوشینگ مراحل مختلف تولید و اتمام را طی می کند ، که مطابق با استاندارد تضمین کیفیت تست شده مطابق استاندارد کیفیت ISO 9001 است. ما ماشین کاری بلبرینگ کامل را مطابق نقشه ها انجام می دهیم. علاوه بر کارخانه ریخته گری خود ، ما از ماشین آلات مدرن CNC ، تراشکاری و فرز استفاده می کنیم. شما خوشحال می شوید که با ما قرار ملاقات کنید تا تصور خود را از تأسیسات تولیدی ما دریافت کنید.

یاتاقان با کیفیت عالی ، استاندارد های بالا.

مواد خود Lubearing برای دیدار با استاندارد عالی شما در کیفیت و قابلیت ردیابی. تامین کننده بلبرینگ بوش ، تحویل سفارشی خود را امروز دریافت کنید! کنترل کیفیت کیفیت یاتاقان های استاندارد دارای اطمینان برای اطمینان از نیازهای مشتری.

viiplus طیف گسترده ای از محصولات بوش ، فلزی ، پلیمری ، یاتاقان های برنز جامد و همچنین بلوک های بوشینگ و صفحات محوری ، بوشهای ptfe شکافدار ، یاتاقانهای پوستی ، بوشهای بتونی فلزی و یاتاقانها و اتصالات دوتایی را ارائه می دهد. سبد محصولات برتر ما علاوه بر عملکرد بیشتر و مزایای زیست محیطی ، بهره وری انرژی بهتر ، کاهش نویز ، کاهش هزینه های مونتاژ و مواد را ارائه می دهد. مشتریان می توانند به پشتیبانی همه جانبه ما از طراحی تا تحویل اعتماد کنند و از برخی از کوتاهترین زمانهای صنعت سود ببرند .

راه حل های ویژه

هر جا راه حل استاندارد اندازه گلی لایت برنز وجود ندارد ، از ما استفاده می شود.

کیفیت ریخته گری مداوم یا کیفیت ریخته گری گریز از مرکز این سازمان به عنوان یک کل با بیشترین طرزالعمل های کیفیت ، تأیید شده توسط تضمین کیفیت ، به منظور تحقق الزامات مشتری ، فعالیت می کند.

مشتریان در سراسر جهان به یاتاقان های ساده ساخته شده در چین اعتماد دارند.

یاتاقان های ساده ما در ماشین آلات در تمام قاره ها استفاده شده اند.

ما به عنوان ارائه دهنده خدمات کامل برای یاتاقان های ساده ، ما برای هر مشکلی یک راه حل مناسب ارائه می دهیم.

سرعت ، انعطاف پذیری بالا و گلی لایت برنز با کیفیت بالا و مداوم ما

در هر فرآیند تولید

ایجاد ویژگی ها

"با مشتریان صادقانه رفتار کنید ، شهرت شرکت را با سرعت در نظر بگیرید و برای کسب موفقیت ، به کیفیت بالاتری وابسته باشید" ایده مدیریتی تولید کنندگان است. آنها صمیمانه امیدوار هستند که با همه توسعه و همکاری کنند و روابط عملیاتی طولانی مدت و پایدار را سرانجام با یکدیگر برقرار کنند. صمیمانه از حضور مشتریان قدیمی و جدید استقبال می کنیم.

محصولات نهایی
راه حل VIIPLUS برای ساخت قطعات برنز به پایان رسیده و برنز خود روانکاری بر اساس نقشه های مشتریان.

گواهینامه ها
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
  استاندارد: DIN 1494 / ISO 3547 Standard Sliding Bearing
  عدد: sliding bearing and bushing technology
  تاریخ صدور: 2013-10-18
  تاریخ انقضا: 2023-10-18
  محدوده / محدوده: VIIPLUC offers an extensive range of sliding bearings to fulfil your needs!
  صادر شده توسط: CHINA China In Fabrication And Stamping Solutions | Bronze Bushings & Plate
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
  استاندارد: Self-lubricating Bearings Quality Control
  عدد: VIIPLUS Sliding Bearing Facility
  تاریخ صدور: 2017-07-26
  تاریخ انقضا: 2027-08-26
  محدوده / محدوده: Customized Solutions ,Special Plain Bearings ,Steel Bearings ,Composite Bushings ,Bronze Plain Bearings
  صادر شده توسط: CHINA BRONZE BUSHING SLEEVE, BEARINGS STOCK. C93200 BEARING BRONZE BUSHING, C95400 ALUMINUM BRONZE PLATE,C86300 GRAPHITE BRONZE BUSHING
با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما