چین برنز Gleitlager سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Tiffany

شماره تلفن : +86 18258386757

WhatsApp : 8618258386757

Free call
خط تولید
  • یاطاقان برنز بازیگران
  • روغنکاری بوش
  • یاطاقان برنز خود روان کننده
  • یاتاقان دوتایی
  • یاتاقان بوشینگ هیدروماتیک

ما به عنوان یک تامین کننده بوشینگ برنز خود کارگر حرفه ای ، طراحی و حمل و نقل بوشینگ خود را داریم ، بنابراین ما در مورد قیمت و زمان تحویل مزیت بزرگی داریم.

شرکت بلبرینگ برتر بوشینگ شما

تولید

VIIPLUS علاوه بر مدرن ترین تجهیزات تأیید و کنترل ، دارای جدیدترین نسل در منابع تولید (تراش ، مراکز ماشینکاری ، چرخ و غیره) است.

تولید کننده یاتاقانهای برنزی خود روان کننده

ما حتی برای سفارشات با حجم زیاد ، چرخش سریع ارائه می دهیم. تولید کننده بوش های برنز و یاتاقان های خود روان کننده با توجه به رسم مشتری.

بلبرینگ های برنز ، بوشینگ برنجی با کشش بالا ، بوشینگ برنز آلومینیومی ، یاطاقان های گرافیتی پلاگین شده را تولید می کنیم.

قابلیت تولید

اندازه استاندارد
CASTING مرکزی

اکنون یک نقل قول سریع بپرسید

دریافت بهترین عیب های لازم برای واردات خود روان کننده از چین را وارد کنید

بررسی بهترین incoterms برای تجارت خود را بررسی کنید

انتخاب صحیح اینکوترم ها هنگام وارد کردن بوش های برنز خود چربی از چین بسیار مهم است.

"بهترین پیشنهادات نامناسب آنها برای مشتریان چیست"

پاسخ و راهنمایی های متخصص بخش Forwarding را در مورد چگونگی انتخاب بهترین عیب های شخصی برای شغل خود ، از یادگیری لذت ببرید ...

بیایید درست داخل شوید

توصیه می کنیم:
همیشه از خریداران با FOB نقل قول های خود را دریافت کنید ، و نگران نباشید تا زمانی که شما در واقع سفارش برای قطعات یاتاقان های روان کننده خود انتخاب کنید. وقتی نوبت به سفارش رسید ، در اینجا کارهایی که باید انجام دهید ...

FOB = حرکت شما به عدم تحرک. تأمین کننده محصول را پرداخت کرده و به آن منتقل می کند تا درگاه مشخص شده ، جایی که حمل و نقل بار شما در آن قرار دارد. تأمین کننده شما می تواند کالاها را به صورت محلی حمل کند و گمرک های محلی ارزان تر و سریع تر از آنچه ممکن است پاک کنید (بنابراین از FOB استفاده کنید نه EXW)

CIF = عدم تحرک شما برای تأمین کنندگان با اعتماد به نفس بالا. تأمین کننده هزینه های خود را تا زمانی که به بندر محلی من تحویل داده شود ، جایی که حمل و نقل من در اختیار دارد ، می پردازد. می توانید یک شرکت محلی را استخدام کنید
محصول را دریافت کرده و آن را در آدرس مورد نظر خود ارزانتر و سریعتر از آنکه یک عرضه کننده خارجی بتواند عرضه کند ، رها کنید
(بنابراین از CIF استفاده کنید نه DDP).

همیشه با FOB شروع کنید و فقط با تهیه کننده ای که به آن اعتماد دارید و سفارش دهید اغلب از طریق CIF تغییر دهید.

هیچ تضمینی وجود ندارد که شما با CIF بیش از حد شارژ شوید ، بنابراین مهم است که به تهیه کننده خود اعتماد کنید (و قیمت ها را هر از گاهی مقایسه کنید).

OEM / ODM

تولید

VIIPLUS علاوه بر مدرن ترین تجهیزات تأیید و کنترل ، دارای جدیدترین نسل در منابع تولید (تراش ، مراکز ماشینکاری ، چرخ و غیره) است.

سرویس یاتاقان برنز سفارشی

راه حل های سفارشی و طرح های خاص بر اساس نیازهای فردی شما

VIIPLUS علاوه بر مدرن ترین تجهیزات تأیید و کنترل ، دارای جدیدترین نسل در منابع تولیدی (ماشینهای تراشکاری ، مراکز ماشینکاری ، چرخ و غیره) است.
تولید کننده بلبرینگ برنز کشویی OEM: بوشینگ های سفارشی ، به نقل از امروز ، سفارش خود را دریافت کنید! طراحی و تولید سریع بوشینگ های سفارشی از VIIPLUS. متریک ، اینچ و اندازه استاندارد.

ما طیف گسترده ای را در بوشهای برنزی و یاتاقانهای برنزی خود روانکاری تولید می کنیم.

تحقیق و توسعه

VIIPLUS می تواند راه حل طراحی بوش های برنز خود روان کننده را بر اساس نیاز مشتری ارائه دهد.

تخصص ، تجربه و فن آوری یاطاقان های کشویی کشویی ، توانایی های تحقیق و توسعه ما نیاز مشتری را برآورده می کند. سطح بالای تجهیزات مهندسی این امکان را به شما می دهد که نتایج کاملی را برای شما فراهم آوریم.

تولید کننده یاتاقانهای خود روان کننده و قطعات روغنی برنز


VIIPLUS تولید کننده بوش های برنزی و یاتاقان های برنجی با کشش بالا است که در طول تاریخ خود فناوری های مختلف تولیدی از قبیل ریخته گری عمودی ، ریخته گری افقی و ریخته گری گریز از مرکز را در بر گرفته است.


ارائه آزادی طراحی برای راه حل های کارآمد تر سطح ترسیمی.

  • طراحی جمع و جور تر
  • مونتاژ سیستم پیچیده تر
  • کاهش وزن
  • افزایش دوام سطح
با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما