خانه

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD خط تولید کارخانه

گواهی
چین JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD گواهینامه ها
چین JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD گواهینامه ها
نظرات مشتریان
شرکت ما gleitlager برنز را از چین viiplus وارد می کند ، تیم حرفه ای viiplus اطمینان حاصل می کند که گمرک همیشه صاف است. آنها طبقه بندی بوش برنز دقیقی را ارائه می دهند ، به کلیه مدارک کار می کنند ، ما بوش های برنز خود روان کننده را دریافت کرده ایم. به نظر می رسد به خوبی انجام شده و کیفیت بالایی دارند.

—— دیوید از کانادا

ما گلیلیتلاژ برنز را از چین به زیر شانگهای FOB incoterm ، گاهی اوقات از طریق هوا وارد می کنیم. viiplus یک تهیه کننده گلی لایزر برنز بسیار مناسب است ، آنها بسیار حرفه ای و صبور هستند ، پس از اطلاع از سفارش جدید ، آنها به موقع گلی لایت گلی برنز تولید می کنند و برنامه را به ما می دهند و بعد فقط باید قطعات برنز را دریافت کنیم

—— والری از کالیفرنیا

بهترین اتمام سطح برای یاتاقان آستین ، متحدل شدن محکم تر ، و یکنواختی مواد بوش برنز.

—— دیزی از آلمان

"Valve Bushings عالی ، بسیار ممنون از خدمات برتر مشتری خود!

—— بورلی از فلوریدا

بوشهای برنزی پیچیده شده با تورفتگی های روانکاری به شکل الماس در سطح قطر داخلی تولید می شوند که مخازن روانکاری را فراهم می کنند که خدمات طولانی مدت را فراهم می کنند.

—— مایکل روسو

چت IM آنلاین در حال حاضر
1 2 3 4 5 6
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD خط تولید کارخانه JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD خط تولید کارخانه JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD خط تولید کارخانه JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD خط تولید کارخانه JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD خط تولید کارخانه JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD خط تولید کارخانه
یاطاقان خود روان کننده
یاطاقان برنز بازیگران
روغنکاری بوش
یاطاقان برنز خود روان کننده
یاتاقان دوتایی
یاتاقان بوشینگ هیدروماتیک

یاطاقان خود روان کننده

یاطاقان خود روان کننده

یاطاقان برنز بازیگران

مواد یاتاقان برنز ریخته گری

روغنکاری بوش

BUSH CYLINDRical، BUSHING CYLINDRICAL، DX BUSH، DU BUSH، GARLOCK DU BUSHING، DU BUSHING Size، BUSHING WB700، BUSHING FB090، PRM BUSHING، PRMF

یاطاقان برنز خود روان کننده

یاطاقان کشویی BUSH ، SLEEVE DU PTFE یاطاقان کشویی DX POM

یاتاقان دوتایی

طراحی اندازه یاتاقان دو فلزی ، بوشینگ فلزی یا فلزی ، هر یک از چندین آلیاژ است که برای سطح یاتاقان در یک بلبرینگ ساده استفاده می شود.

یاتاقان بوشینگ هیدروماتیک

شرکت بلبرینگ برتر بوشینگ شما

1 2 3 4 5
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD خط تولید کارخانه JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD خط تولید کارخانه JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD خط تولید کارخانه JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD خط تولید کارخانه JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD خط تولید کارخانه

1 2 3
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD خط تولید کارخانه JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD خط تولید کارخانه JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD خط تولید کارخانه

 • خط تولید

  شرکت بلبرینگ برتر بوشینگ شما ، شماقابل اعتماد تامین کننده بوش بدون روغن

  ما به عنوان یک تامین کننده حرفه ای بوش برنز خود روان کننده ، بخش طراحی و حمل و نقل بوش خود را داریم ، بنابراین یک مزیت بزرگ در قیمت و زمان تحویل داریم.

   

  تولید

  VIIPLUS علاوه بر مدرن ترین تجهیزات تأیید و کنترل ، دارای آخرین نسل در منابع تولید (ماشین تراش ، مراکز ماشینکاری ، آسیاب و غیره) است. همچنین ، ما بر ظاهر محصول کنترل دقیق داریم.

   

  تولید کننده یاتاقان های برنز خود روان کننده

   

  ما چرخش سریع حتی برای سفارشات با حجم زیاد را ارائه می دهیم.تولید کننده بوشهای برنز و یاطاقان های خود روان کننده با توجه به نقاشی مشتری.

  self-lubricating bushing catalog

   

  ظرفیت تولید

   

  ریخته گری سانتریفوژ با اندازه استاندارد

   

  بهترین Incoterms را برای واردات یاتاقان های خود روان کننده از چین دریافت کنید

   

  بررسی کنید بهترین Incoterms را برای تجارت خود پیشنهاد دهید

  هنگام وارد کردن بوشهای برنز خود روان کننده از چین ، انتخاب Incoterms مناسب بسیار مهم است.

  "بهترین پیشنهادات اینکوترما برای مشتریان"

  پاسخ و نکات تخصصی بخش حمل و نقل ما را در مورد چگونگی انتخاب بهترین incoterms برای تجارت خود بررسی کنید ، از یادگیری لذت ببرید ...

   

   

   

  بیایید یک نقل قول رایگان دریافت کنیم!

   

  توصیه می کنیم:


  همیشه از FOB قیمت ها را از تامین کنندگان دریافت کنید و تا زمانی که سفارش سفارش دادن قطعات یاطاقان خود روانکاری خود را ندهید ، نگران اینکوترمز نباشید.هنگامی که زمان سفارش رسید ، آنچه در اینجا باید انجام دهید اینجاست ...

  FOB = رفتن به incoterm.تأمین کننده کالا را پرداخت می کند و تا بندر مشخص شده حمل و نقل می کند ، جایی که پس از آن حمل و نقل کالا شما را تحویل می گیرد.تأمین کننده شما می تواند کالاها را به صورت محلی حمل کند و گمرکات محلی را ارزان تر و سریعتر از آنچه می توانید ترخیص کنید (بنابراین از FOB استفاده کنید ، نه از EXW)

  CIF = رفتن به incoterm شما برای تامین کنندگان با اعتماد بالا.تأمین کننده هزینه همه چیز را پرداخت می کند تا زمانی که به بندر محلی من تحویل داده شود ، جایی که حمل و نقل کالا من این کار را می کند.شما می توانید یک شرکت محلی استخدام کنید تا محصول را دریافت کرده و آن را در آدرس مورد نظر خود ارزان و سریعتر از آنچه یک تامین کننده خارجی می تواند داشته باشد ، استخراج کنید (بنابراین از CIF استفاده کنید نه از DDP).

  همیشه با FOB شروع کنید و فقط با تأمین کننده ای که واقعاً به او اعتماد دارید و اغلب از او سفارش می گیرید به CIF بروید.

  هیچ تضمینی برای شارژ گسترده شما با CIF وجود ندارد ، بنابراین مهم است که به تأمین کننده خود اعتماد کنید (و قیمت ها را از زمان به زمان مقایسه کنید).

  bushing catalogue gleitlager

 • OEM / ODM

  تولید

   

  VIIPLUS علاوه بر مدرن ترین تجهیزات تأیید و کنترل ، دارای جدیدترین نسل در منابع تولید (ماشین تراش ، مراکز ماشینکاری ، آسیاب و غیره) است. همچنین کنترل دقیق بر ظاهر محصول را داریم.

  bushing application

  سرویس بلبرینگ برنز سفارشی

   

  راه حل های سفارشی و طراحی های خاص بر اساس نیازهای فردی شما

  VIIPLUS علاوه بر مدرن ترین تجهیزات تأیید و کنترل ، دارای آخرین نسل در منابع تولید (ماشین تراش ، مراکز ماشینکاری ، آسیاب و غیره) است.
  تامین کنندگان یاتاقان برنز کشویی OEM: بوش های سفارشی ، امروز قیمت شخصی خود را دریافت کنید! طراحی سریع و تولید بوش های سفارشی از VIIPLUS.اندازه متریک ، اینچ و استاندارد

  ما طیف گسترده ای را در بوشهای برنز و یاطاقان برنز خود روان کننده تولید می کنیم.

 • تحقیق و توسعه

  VIIPLUS می تواند راه حل طراحی بوشهای برنز خود روان کننده را بر اساس نیاز مشتری ارائه دهد.

   

  تخصص ، تجربه و فن آوری بلبرینگ های کشویی نوآورانه ، توانایی های تحقیق و توسعه ما نیاز مشتری را برآورده می کند.سطح بالای تجهیزات مهندسی شما را قادر می سازد تا نتایج مطلوبی را به شما ارائه دهد.

   

  تولید کننده یاتاقان های خود روان کننده و قطعات بدون روغن برنز


  VIIPLUS تولید کننده بوشهای خود برنز و یاطاقان برنجی کششی بالا است که در طول تاریخ خود از فن آوری های مختلف ساخت مانند ریخته گری عمودی ، ریخته گری افقی و ریخته گری گریز از مرکز استفاده کرده است.

  ارائه آزادی طراحی برای راه حلهای سطح کارآمد تر زمین شناسی.

  bushing application

  • طراحی جمع و جورتر
  •  
  • مونتاژ سیستم کمتر پیچیده
  •  
  • کاهش وزن
  •  
  • افزایش دوام سطح
   
اطلاعات تماس
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

تماس با شخص: Miss. Tiffany

تلفن: +86 18258386757

فکس: 86-573-84499352

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)