چین برنز Gleitlager سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Tiffany

شماره تلفن : +86 18258386757

WhatsApp : +8618258386757

Free call
خط تولید
  • یاطاقان برنز بازیگران
  • روغنکاری بوش
  • یاطاقان برنز خود روان کننده
  • یاتاقان دوتایی
  • یاتاقان بوشینگ هیدروماتیک

شرکت بلبرینگ برتر بوشینگ شما

ما به عنوان یک تامین کننده بوشینگ برنز خود کارگر حرفه ای ، طراحی و حمل و نقل بوشینگ خود را داریم ، بنابراین ما در مورد قیمت و زمان تحویل مزیت بزرگی داریم.

 

تولید

VIIPLUS علاوه بر مدرن ترین تجهیزات تأیید و کنترل ، دارای جدیدترین نسل در منابع تولید (تراش ، مراکز ماشینکاری ، چرخ و غیره) است.

 

تولید کننده یاتاقانهای برنزی خود روان کننده

 

We offer quick turnaround even for large volume orders. ما حتی برای سفارشات با حجم زیاد ، چرخش سریع ارائه می دهیم. a manufacturer of bronze bushings and self lubricating bearings according to customer's drawing.We manufacture Bronze Bearings,High Tensile Brass Bushing,Aluminium Bronze Bushing,Plugged Graphite Bearings. تولید کننده بوش های برنز و یاتاقان های خود روان کننده با توجه به ترسیم مشتری.

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD خط تولید کارخانه 0

 

ظرفیت تولید

 

STANDARD STOCK SIZE CASTING CENTRIFUGAL

 

برای واردات خود روان کننده وارداتی از چین بهترین عیب های لازم را دریافت کنید

 

بررسی بهترین incoterms برای تجارت خود را بررسی کنید

هنگام وارد کردن بوش های برنز خود چربی از چین ، انتخاب نادرست مناسب بسیار مهم است.

"بهترین پیشنهادات نامناسب آنها برای مشتریان چیست"

پاسخ و راهنمایی های متخصص بخش Forwarding را در مورد چگونگی انتخاب بهترین عیب های شخصی برای تجارت خود ، از یادگیری لذت ببرید ...

 

 

 

بیایید یک نقل قول رایگان دریافت کنیم!

 

توصیه می کنیم:


Always get quotes from suppliers with FOB, and don't worry about incoterms until you're actually placing an order for your seld-lubricating bearings parts. همیشه از خریداران با FOB نقل قول های خود را دریافت کنید ، و نگران نباشید تا زمانی که در واقع سفارش خاصی را برای قطعات یاطاقان های روان کننده خود انتخاب نکنید. Once it's time to place the order, here's what you should do… وقتی نوبت به سفارش رسید ، در اینجا کارهایی که باید انجام دهید ...

FOB = Your go-to incoterm. FOB = حرکت شما به عدم تحرک. Supplier pays for and handles the product up until the specified port, where your freight forwarder then takes over. تأمین کننده محصول را پرداخت کرده و به آن منتقل می کند تا درگاه مشخص شده ، جایی که حمل و نقل بار شما در آن قرار دارد. Your supplier can transport goods locally and clear local customs cheaper & quicker than you can (so use FOB, not EXW) تأمین کننده شما می تواند کالاها را به صورت محلی حمل و نقل کند و گمرک های محلی ارزان تر و سریع تر از آنچه ممکن است پاک کنید (بنابراین از FOB استفاده کنید نه EXW)

CIF = Your go-to incoterm for high-trust suppliers. CIF = عدم تحرک شما برای تأمین کنندگان با اعتماد به نفس بالا. Supplier pays for everything up until it's delivered to my local port, where my freight forwarder takes over. تأمین کننده تا زمان تحویل آن به بندر محلی من ، جایی که حمل و نقل من در آن قرار دارد ، هزینه های خود را پرداخت می کند. You can hire a local company to get the product & drop it off at your desired address cheaper & quicker than a foreign supplier could(so use CIF, not DDP). شما می توانید یک شرکت محلی را استخدام کنید تا محصول را دریافت کرده و آن را در آدرس دلخواه خود ارزان تر و سریع تر از یک عرضه کننده خارجی بفرستید (بنابراین از CIF استفاده کنید نه DDP).

همیشه با FOB شروع کنید و فقط با تهیه کننده ای که از او اطمینان دارید سفارش دهید و اغلب از CIF استفاده کنید.

هیچ تضمینی وجود ندارد که شما با CIF بیش از حد شارژ شوید ، بنابراین مهم است که به تهیه کننده خود اعتماد کنید (و قیمت ها را هر از گاهی مقایسه کنید).

OEM / ODM

تولید

VIIPLUS علاوه بر مدرن ترین تجهیزات تأیید و کنترل ، دارای جدیدترین نسل در منابع تولید (تراش ، مراکز ماشینکاری ، چرخ و غیره) است.

سرویس یاتاقان برنز سفارشی

راه حل های سفارشی و طرح های خاص بر اساس نیازهای فردی شما

VIIPLUS علاوه بر مدرن ترین تجهیزات تأیید و کنترل ، دارای جدیدترین نسل در منابع تولیدی (ماشینهای تراشکاری ، مراکز ماشینکاری ، چرخ و غیره) است.
تولید کنندگان بلبرینگ برنز کشویی OEM: بوشینگ های سفارشی ، به نقل از امروز ، سفارش خود را دریافت کنید! طراحی و تولید سریع بوشینگ های سفارشی از VIIPLUS. متریک ، اینچ و اندازه استاندارد.

ما طیف گسترده ای را در بوشهای برنزی و یاتاقانهای برنزی خود روانکاری تولید می کنیم.

تحقیق و توسعه

VIIPLUS می تواند راه حل طراحی بوش های برنز خود روان کننده را بر اساس نیاز مشتری ارائه دهد.

تخصص ، تجربه و فن آوری بلبرینگ های کشویی نوآورانه ، توانایی های تحقیق و توسعه ما نیاز مشتری را برآورده می کند. سطح بالای تجهیزات مهندسی این امکان را به شما می دهد که نتایج کاملی را برای شما فراهم آوریم.

تولید کننده یاتاقانهای خود روان کننده و قطعات روغنی برنز


VIIPLUS تولید کننده بوش های برنزی و یاتاقان های برنجی با کشش بالا است که در طول تاریخ خود فناوری های مختلف تولیدی از قبیل ریخته گری عمودی ، ریخته گری افقی و ریخته گری گریز از مرکز را در بر گرفته است.

ارائه آزادی طراحی برای راه حل های کارآمد تر سطح ترسیمی.

  • طراحی جمع و جور تر
  • مونتاژ سیستم پیچیده تر
  • کاهش وزن
  • افزایش دوام سطح
با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما