چین برنز Gleitlager سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Tiffany

شماره تلفن : +86 18258386757

WhatsApp : 8618258386757

Free call

تولید کننده یاتاقان های برنزی خود روان کننده

March 13, 2020

موارد شرکت در مورد تولید کننده یاتاقان های برنزی خود روان کننده

روان کننده خود تولید کننده بلبرینگ برنز ساخته شده در چین

فرم های تحمل در ابعاد استاندارد • بوش های استوانه ای • صفحات کشویی • بوش های فلنج • واشر فشار • واشر فلنج

پس از سالها تحقیق ، VIIPLUS تعدادی یاتاقان بدون عملکرد روغن عالی ، یاتاقانهای دو فلزی با بار زیاد ، دمای پایین و مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و عمر طولانی را معرفی کرده است.

برای تزریق یاتاقان های برنز ریخته گری برای سایش و اصطکاک کم ، از گرافیت منسوخ شده برای دمای بیش از 250 درجه سانتیگراد استفاده می شود.

بوش اصطکاک دیواره نازک ما طیف گسترده تری از بار و کارایی بهبود یافته را ارائه می دهد ، و محصولات با کیفیت بیشتری برای کشف وجود دارد.

VIIPLUS به منظور محافظت از محیط زیست ، جلوگیری از آلودگی در هر کجا که ممکن است ، جلوگیری می کند و از طریق بازیافت ، زباله ها را کاهش می دهد. ما همیشه به تولید محصولات مطابق با استانداردهای زیست محیطی ، مانند وسایل نقلیه قطع شده اتحادیه اروپا و محدودیت های مواد خطرناک ، سری سری یاتاقان های کشویی بدون سرب را رعایت می کنیم. ما همچنین یک سری یاتاقان های سازگار با محیط زیست به طور خاص برای کاربردهای انرژی های تجدید پذیر جهت جلوگیری از آلودگی رودخانه از نیروگاه های برق تولید کرده ایم.

در مقایسه با یاتاقان های سنتی ، یاتاقان های بدون نگهدارنده خود روان کننده تأثیر کمتری بر محیط زیست دارند. VIIPLUS سخت ترین شرایط عملکرد را از طریق راه حل های اقتصادی برآورده می کند ، هزینه های کمتری برای نگهداری ، ظرفیت بار بالاتر ، ظرفیت بار مقاوم در برابر ضربه و عملکرد بهتر را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

یاتاقان های کشویی انواع مختلفی از قبیل پلیمر فلزی ، سیم پیچ رشته ای ، یاتاقان کشویی پلیمری جامد و صفحه بوشینگ و رانش ، یاطاقان فلزی و دو فلزی و اجزای سازنده در چین وجود دارد. نمونه کارها ما راندمان انرژی بهتری ، کاهش سر و صدای ، کاهش هزینه های مونتاژ و مواد و عملکرد بیشتر و فواید زیست محیطی را فراهم می کند. مشتریان می توانند از پشتیبانی کامل ما از طراحی تا تحویل ، بهره مند شوند تا از برخی از کوتاهترین زمانهای سرب در این صنعت بهره مند شوند.

گستره محصول

مرور اجمالی و محصولات تحمل

فولاد + متخلخل برنز متخلخل + PTFE + پرکننده ها خود پرکننده ، کم نگهداری: روان کننده خود ، کم نگهداری

برنز + متخلخل متخلخل برنز + PTFE + پرکننده ها: خود روان کننده ، مقاوم در برابر خوردگی

فولاد + متخلخل برنز متخلخل + PTFE + سرب: خود روانکاری

برنز + متخلخل برنز متخلخل + PTFE + سرب: خود روان کننده ، مقاوم در برابر خوردگی

استیل + متخلخل متخلخل پمپ + POM با آلیاژهای روغن کاری: نگهداری کم

بهره برداری بدون تعمیر و نگهداری ظرفیت بار بالا

عملکرد عالی در بارهای زیاد و حرکات متناوب

روان کننده جامد با عملکرد عالی ضریب اصطکاک کم

میزان سایش کم برای عمر طولانی

بهترین حمل و نقل خود را برای حمل یاطاقان یدکی خود انتخاب کنید ؟

1. با استفاده از یاتاقان های خود روان کننده

از طریق دریا

با نرخ حمل و نقل بهتر از چین

حمل و نقل اقیانوس از چین

مقرون به صرفه بودن حمل و نقل اقیانوس ها و این واقعیت که می توانید قطعات یاطاقانهای بوش برنجی خود روان کننده را ارسال کنید ، آن را به گزینه حمل و نقل ایده آل برای واردکنندگان از چین تبدیل می کند.

آنچه نمی توانید از طریق هوا حمل کنید ، قطعاً می توانید از طریق اقیانوس حمل کنید.

2. با استفاده از هوا یاتاقان خود روان کننده

حمل و نقل هوایی از چین

3. ارسال درب به درب از چین

حمل و نقل 4.Courier از چین

با دستور دادگاه یا تحویل فوری

خطوط هوایی اصلی که در حمل و نقل پیک از چین تخصص دارد شامل DHL ، FedEx و UPS است.

حمل و نقل اکسپرس

قطعات یاطاقانهای بوش برنز خود روان کننده شما با استفاده از حمل و نقل پیک سریعتر از آنچه در صورت انتخاب گزینه های دیگر انجام می شود ، سریعتر می رسند.

برای کالاهای خود یک تامین کننده یاتاقان های برنزی خود روان کننده چین را انتخاب کنید

درباره ما

VIIPLUS یک شرکت با مسئولیت محدود تصویب چین است. یاطاقان-های خود روانکاری ، برنز بازیگران

بلبرینگ ، بوش برنز گرافیتی

VIIPLUS متعهد به تولید و فروش قطعات راهنمای قالب تزریق و تزریق ، مکانیزم رمپ میله ماشین ، یاطاقانات خود روانکاری ، بیل استیل فولادی ، پد مقاوم در برابر سایش ، روکش پد و انواع مواد مقاوم در برابر سایش خود روانکاری . در طی چند سال گذشته از تلاش مداوم ، تبدیل شده است به VIIPLUS چین راهنمای قالب و صنعت روغن کاری خود یکی از مجموعه های اصلی مس از تامین کنندگان ، بیش از 80 of از محصولات در خارج از کشور در بازار بالا پایان ، کشت دیداری بین المللی خوب و شهرت ، با بسیاری از شرکت های معروف بین المللی ایجاد همکاری طولانی مدت استراتژیک ، نقاط VIIPLUS در بازار گسترده چین در همان زمان ، امیدوار به دستیابی به تعالی و یک قدم جلوتر از ایده شرکت ، امنیت را برای مشتریان عمومی فراهم می کند محصولات و خدمات رضایت بخش

VIIPLUS یک تیم جوان و پرانرژی است ، با سرزندگی بی نظیر ، با ذهنیت کامل و بالغ آماده است تا با تعداد زیادی مشتری در خانه و خارج از کشور ، درخشان و شاداب باشد!

فن آوری پیشرفته: با ریخته گری شن و ماسه ، ریخته گری گریز از مرکز ، ریخته گری فلز ، ریخته گری سرمایه گذاری و سایر فرآیندهای ریخته گری ، با توجه به نیاز مشتری ، با توجه به مواد قطعه کار و الزامات فرآیند برای انتخاب مناسب ترین فرآیند ریخته گری ، خدمات مناسب به مشتریان. این شرکت دارای سیستم مدیریت کیفیت و علمی با کیفیت است. این سیستم کنترل کیفیت عالی برای آزمایش قطعات و آزمایش خاصیت مکانیکی دارد. فرآیند تولید: ریخته گری قالب ماسه ، ریخته گری قالب فلزی ، ریخته گری گریز از مرکز.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما