چین برنز Gleitlager سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Tiffany

شماره تلفن : +86 18258386757

WhatsApp : +8618258386757

Free call

آستین بوشینگ متریک ، استیل ضد زنگ 316 / Ptfe Glassfiber بافته شده بوشینگ بوش ، DIN 1494 / ISO 3547 ، صنایع شیمیایی و دارویی ، مهندسی پزشکی ، صنایع غذایی ، اتصالات

December 29, 2018

آخرین اخبار شرکت آستین بوشینگ متریک ، استیل ضد زنگ 316 / Ptfe Glassfiber بافته شده بوشینگ بوش ، DIN 1494 / ISO 3547 ، صنایع شیمیایی و دارویی ، مهندسی پزشکی ، صنایع غذایی ، اتصالات

فولاد ضد زنگ 316 Ptfe پارچه Kevlar پارچه ptfe Glassfiber بافته شده اسلاید بوشینگ ارائه دهنده راه حل های تولید

بلبرینگ کشویی و بوشینگ شیشه ای PTFE شیشه ای بافته شده بوش ، برنز برنز / آستین بوشینگ / برنز / بوشینگ آنلاین / برنز ریخته گری برنز / تولید برنز برنز / سازنده برنز مجهز به فلنج ، آستین برنجی / برنز آستین / برنج بلبرینگهای کامپوزیت / بلبرینگهای پلیمری / بلبرینگهای خودكار ، ساخته شده به منظور ساخت چین ، بوسترهای عرضه كننده بستر استیل ضدزنگ هستند و یكی از بلبرینگ های کامپوزیت برتر هستند. SST Metal 316 OR 314 استیل ضدزنگ و PTFE پارچه كولار در فنل رزین ساخته شده در چین ، پرس و جو (بوشینگ روکش شیشه ای Glassfiber )

پایه های استیل TEX PTFE با استفاده از فیبر ضد زنگ و بدون مواد ضد زنگ ، بوش خود را روان کننده ، مواد بدون خوردگی و تعمیر و نگهداری. کشویی عالی و عملکرد لباس.
ما راه حل های تحمل خود روان کننده برای صنایع پمپ و شیر و گاز را تولید و تولید می کنیم.

ابعاد ویژه و اندازه های امپریالیستی در صورت درخواست موجود است

بلبرینگ کشویی

مواد بوشینگ

مواد پشتیبانی: فولاد ضد زنگ

لایه میانی: برنز ساخته شده

لایه کشویی: بوشینگ اسلاید بافته شده PTFE / Glassfiber

DETAIL TOLERance BUSHING

مسکن ØH7

بوش کردن داخلی Ø بعد از نصب H9

tolerance shaftf7 یا h8

پایه فیبری فیبر VIIPLUS ptfe پایه بلبرینگ خود یک روان کننده کامپوزیت و روان کننده است که از صفحه فولادی با کربن کم با کیفیت بالا ، صفحه برنز یا صفحه استیل ضد زنگ به عنوان ماتریس ساخته شده است ، با پارچه بافته شده الیاف ptfe به عنوان لایه سطح اصطکاک . این دو با استفاده از یک باند محکم از چسب ساختاری به بلبرینگ کشویی چرخانده می شوند. به منظور تضمین استحکام اتصال بین فیبر ptfe و ورق فلزی ، پارچه بافته شده از رشته مخصوص ptfe و رشته aramid ساخته شده است. ظرفیت تحمل بالا ، مقاومت در برابر سایش مناسب ، درجه حرارت مناسب ، طیف گسترده ای از متوسط ​​، ساختار ساده ، اندازه جمع و جور و پایداری خوب.

پلی تترا فلورو اتیلن (ptfe) نوعی ماده خود روان کننده با عملکرد عالی است. اما مقاومت در برابر سایش به دلیل استحکام پایین ضعیف است. در حال حاضر ، بیشتر الیاف یا سایر پرکننده ها برای بهبود مقاومت در برابر سایش استفاده می شوند ، جلوه بسیار خوبی دارد محدود.و فیبر پلی تترا فلورو اتیلن استحکام کششی 15 برابر بیشتر از رزین پلی تترا فلورو اتیلن خالص دارد ، برای جبران عدم وجود این جنبه ، مقاومت در برابر سایش بسیار بهبود یافته ، در عین حال فیبر نیز از بروز پدیده سرماخوردگی رزین polytetrafluoroethylene جلوگیری می کند. یاطاقان خودکاری روغنکاری پایه فلزی پایه فلزی پلی اتیلن فلزی ، به پایه های فولادی ، پایه مسی و پایه استیل سه تقسیم می شوند.


مواد کامپوزیت خود روان کننده پارچه الیاف پلی تری فلورو اتیلن (PTFE) نوع جدیدی از مواد روان کننده جامد است ، پارچه الیاف PTFE ضریب اصطکاک کم مواد PTFE را در همان زمان حفظ می کند ، و از مقاومت مکانیکی بالایی نیز برخوردار است. در این مقاله از فیبر PTFE و فیبر Kevlar به عنوان مواد اولیه برای بافتن پارچه الیاف PTFE با استفاده از دستگاه بافندگی استفاده می شود. پس از تصفیه سطح محلول کامپوزیت نفتالین سدیم ، مواد کامپوزیت خود روان کننده پارچه الیاف PTFE با استفاده از چسب فنل-اپوکسی و تیمار اتصال باند 45 # فولاد تهیه شد. ضریب اصطکاک و میزان ساییدگی فیبر PTFE و تأثیر سطح سطح اصطکاک با استفاده از میکروسکوپ الکترونی روبشی و مکانیسم اصطکاک مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. مواد ترکیبی پارچه بافته شده و پارچه تمام شده با یکدیگر مقایسه و تجزیه و تحلیل شدند. نتایج نشان می دهد درمان سطح با محلول پیچیده نفتالین سدیم می تواند عنصر F را از سطح پارچه الیاف PTFE سلب کند ، استحکام اتصال آن با فلز را بالا ببرد ، بلکه مقاومت در برابر سایش پارچه الیاف PTFE را نیز تا حدودی کاهش می دهد. کاهش مقاومت به سایش کوچکتر خواهد بود. علاوه بر این ، سطح درمانی آن نیز خواهد بود محلول پيچيده diafhthalene dium تأثير كمي بر روي فيبر آرامي و فيبر كولار دارد. پس از تيمار سطح 5 دقيقه ، سطح اصطكاك نمونه نمونه آواري و سايش بيشتري را ايجاد مي كند. هرچه ميزان فيبر PTFE در پارچه بافته شده بالاتر باشد ، بهتر است عملکرد ضد سایش پارچه. در مورد پارچه با 30٪ فیبر ، سرعت اصطکاک بیشتر است ، ضریب اصطکاک بالاتر است. برعکس ، برای پارچه هایی با 80٪ فیبر PTFE ، هرچه سرعت اصطکاک بالاتر باشد ، ضریب اصطکاک نیز کمتر است.

تعمیر و نگهداری بوش

بوشینگ از جنس استنلس استیل بدون تحمل نگهداری با لایه کشویی PTFE است ، بنابراین روغن کاری ضروری نیست اما ممکن است.
ویژگی های معمولی

  • بدون روانکاری روغن کاری خود می تواند در شرایط عدم روغن کاری کامل کار کند.

  • مناسب برای چرخش ، رفت و برگشت ، چرخش و حرکت متناوب و سایر اشکال حرکت.

  • ظرفیت حمل بالا ، حداکثر بار استاتیک تا 210MPa.

  • ضریب اصطکاک کم ، روانکاری روغن به 02/0؛

  • با استفاده از یک دامنه دما گسترده ، می تواند در محدوده دمای 200 ℃ ~ + 250 باشد.

  • مقاومت در برابر فشار قوی ، هیچ پدیده "خزنده" ، عملکرد صاف؛

  • مقاومت در برابر سایش بالا ، مقاومت در برابر خوردگی خوب ، هیچ پدیده جریان سرما.

  • پایداری ابعاد خوب (عدم انبساط در آب) ، غیر رسانا ، غیر مغناطیسی.

  • یاتاقان سازه دیوار نازک ، وزن سبک ، حجم کمی مناسب برای طراحی جمع و جور است.

طیف وسیعی از درخواست

صنایع شیمیایی و دارویی ، مهندسی پزشکی ، صنایع غذایی ، اتصالات

در تماس باشید

ما همیشه اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. بلبرینگ VIIPLU SLEEVE یک تامین کننده برتر یاتاقان های گرافیت با دقت بالا ، مینیاتور و برنز ، یاتاقانهای ptfe pom ، بوشینگ و خدمات بلبرینگ مرتبط می باشد.

با ما تماس بگیرید

راه حل های یاتاقان های مهندسی

+ 86-0573-84499350 tiffany@viiplus.com www.bronzegleitlager.com

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما