اخبار

June 18, 2019

بلبرینگ کشویی و متخصص آستین بوشینگ سفارشی | ابعاد ویژه و اندازه های امپریال در صورت درخواست در دسترس هستند

یكی از تولیدكنندگان و تامین كننده های یاتاقان های کشویی ، یاتاقان های ساده و یاتاقان های غلتکی. تدارکات کلاس جهانی! فن آوری بلبرینگ کشویی ، تولید کننده یاتاقان های آستین چین ، یاتاقان های ساده ، بوشینگ ، بلبرینگ خود روان کننده ، بوش های استوانه ای ، تریبولوژی ، مهندسی سطح.

بوش های گرافیتی پلاستیکی پلاگین یک یاطاقان کشویی است که با ماده یاتاقان برنز C86300 C86200 ساخته شده است. آنها از نظر ایده آل برای کاربردهایی مناسب هستند که روانکاری طبیعی تهیه آن دشوار یا غیرممکن باشد. موجود در سهام - آستین ، فلنج ، یاتاقان تحت فشار ، واشر ، و سهام بشقاب.

روغن کاری روغن روغنی روغنی برای روغن یا سوخت در محل قرارگیری دشوار است ، می توان بدون تعمیر و نگهداری و نگهداری کمتر از آن استفاده کرد ، بلکه خطر ناشی از عدم تأمین کافی را نیز از بین می برد.

بوشینگ: نوار کشویی برنزی بازیگران برنز

قطعات صنعتی استاندارد و قابل تنظیم از اجزای سازنده چین ، مکانیکی مطبوعات ، مطبوعات مطبوعات ، محصولات پلاستیکی قالب موجود از VIIPLUS BUSHING. رایگان CAD بارگیری ، بار سرب کوتاه ، قیمت رقابتی ، سفارش آنلاین.

استفاده از مواد بوشینگ با کارکرد بالا در صنایع غذایی بسیاری از مواد مفید کاربردی ما از نظر عملکرد ، مورد نیاز صنایع غذایی را برآورده می کنند ، بلکه از موادی استفاده می کنند که می توانند با بدن انسان در تماس باشند و شرایط FDA و Roohs را برآورده سازند.

ما را دنبال در

مقاومت در برابر درجه حرارت بالا C86300 برنز بوشینگ و Wear Plate بوش های برنز فلنج

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

اطلاعات تماس