چین برنز Gleitlager سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Tiffany

شماره تلفن : +86 18258386757

WhatsApp : +8618258386757

Free call

بلبرینگ کشویی و متخصص آستین بوشینگ سفارشی | ابعاد ویژه و اندازه های امپریال در صورت درخواست در دسترس هستند

June 18, 2019

چین آخرین اخبار در مورد بلبرینگ کشویی و متخصص آستین بوشینگ سفارشی |  ابعاد ویژه و اندازه های امپریال در صورت درخواست در دسترس هستند

یكی از تولیدكنندگان و تامین كننده های یاتاقان های کشویی ، یاتاقان های ساده و یاتاقان های غلتکی. تدارکات کلاس جهانی! فناوری بلبرینگ کشویی ، تولید کننده یاتاقانهای آستیني چین ، بلبرینگ های ساده ، بوشینگ ، بلبرینگ خود روان کننده ، بوش های استوانه ای ، تریبولوژی ، مهندسی سطح.

بوش های گرافیتی پلاستیکی پلاگین یک یاطاقان کشویی است که با ماده یاتاقان برنز C86300 C86200 ساخته شده است. آنها از نظر ایده آل برای کاربردهایی مناسب هستند که روانکاری طبیعی تهیه آن دشوار یا غیرممکن باشد. موجود در سهام - آستین ، فلنج ، یاتاقان تحت فشار ، واشر ، و سهام بشقاب.

روغن کاری روغن روغنی روغنی برای روغن یا سوخت در محل کار دشوار است ، بدون استفاده از تعمیر و نگهداری کمتر مورد استفاده قرار می گیرد ، بلکه خطر ناشی از تأمین کافی را نیز از بین می برد.

بوشینگ: نوار کشویی برنزی بازیگران برنز

قطعات صنعتی استاندارد و قابل تنظیم از اجزای سازنده چین ، سازه های پرس ، مطبوعات ، محصولات پلاستیکی قالب موجود از VIIPLUS BUSHING. رایگان بارگیری CAD ، بار سرب کوتاه ، قیمت رقابتی ، سفارش آنلاین.

استفاده از مواد بوشینگ با کارکرد بالا در صنایع غذایی بسیاری از مواد مفید کاربردی ما از نظر عملکرد ، مورد نیاز صنایع غذایی را برآورده می کنند ، بلکه از موادی استفاده می کنند که می توانند با بدن انسان در تماس باشند و شرایط FDA و Roohs را برآورده سازند.

ما را دنبال در

مقاومت در برابر درجه حرارت بالا C86300 برنز بوشینگ و Wear Plate بوش های برنز فلنج

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما