چین برنز Gleitlager سازنده

بوش آستین تناسب اندام و یاطاقان ub های خود روان کننده

جزئیات محصول:
محل منبع: تولید کننده بوش استوانه ای کامپوزیت
نام تجاری: VIIPLUS BUSHINGS SUPPLIER
گواهی: ISO 3547 DIN 1494 Assembly Standard Tolerance
شماره مدل: دکمه های TEFLON DU DX
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1000 قطعه/قطعات
قیمت: $0.05 - $1.00 / Pieces
جزئیات بسته بندی: بسته بندی: کارتن صادراتی؛ جعبه چوبی ؛ پالت چوبی.
زمان تحویل: 7 ~ 15 روز کاری
شرایط پرداخت: TT از قبل ، Western Union
قابلیت ارائه: ساخت بوشینگ مخصوص روغن کاری سفارشی

اطلاعات تکمیلی

Meterial: فولاد کارتن ، برنز ، PTFE آبکاری: قلع یا مس
مشخصه: یاتاقان های ساده با کمبود تعمیر و نگهداری تایپ کنید: بوش ، بوش یقه ، واشر ، نوار یا نقوش خاص
اندازه: اندازه استاندارد در دسترس است کاربرد: دستگاه ، تجهیزات ورزشی و سرگرمی در حال اجرا.

توضیحات محصول

تجهیزات تناسب اندام ، به عنوان یک تحمل خود روان کننده با ویژگی های سبک ، ارزان و بدون تعمیر و نگهداری ، در انواع مختلفی از تجهیزات بدنسازی و سرگرمی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

به دلیل وزن کم ، یاتاقانهای خود روانکاری نشده و کم هزینه و بدون تعمیر و نگهداری ، در انواع تجهیزات بدنسازی و سرگرمی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. بلبرینگ های ضد اصطکاک ساده و ضد اصطکاک بلبرینگ استوانه ای PTFE برای نقاله کمربند.

تحول مهارت نوار نقاله بوشینگ و یاتاقان را تفسیر کنید
محصولات کشاورزی چین در صنعت پردازش عمیق برای حمل و نقل کمربند شبکه نه تنها انتظار کمیت ، کمربند شبکه از جنس استنلس استیل و فن آوری بیشتر عملکرد شیب دار و تحمل شیب دار شیب دار ، کیفیت. این نشان می دهد یک راه روشن برای توسعه شبکه حمل و نقل و کمربند صنعت چین است.
صندلی بلبرینگ پلاستیکی در انتقال ماشین آلات و تجهیزات حمل و نقل کمربند مواد غذایی ضروری است ، در عملیات تولید و حمل و نقل می تواند قدرت انتقال تجهیزات حمل و نقل بهتر به جلو باشد و سپس در کاهش مصرف انرژی نقش داشته باشد.در روند توسعه فن آوری و مهارت های تحمل کشویی مدرن ، به منظور ایجاد صندلی تحمل بسیار خوب از توانایی تحمل رو به جلو ، چین از نظر عملکرد و مواد صندلی تحمل ، نوآوری نسبتاً خوبی را ایجاد کرده و پلاستیک های مهندسی را اتخاذ کرده است که صندلی بلبرینگ را تحمل کند. تست شده است که از سختی و استحکام بیشتری نسبت به یاتاقان های فلزی برخوردار باشد ، بنابراین از آنها در انواع نوار نقاله کمربند مواد غذایی استفاده می شود.
لوازم جانبی نقاله تسمه برای نیازهای متغیر استفاده می شود
مصرف کم لوازم جانبی تسمه نقاله کم مصرف است. با توجه به اینکه هیچ حرکت نسبی بین مواد و کمربند تحویل وجود ندارد ، مقاومت نه تنها عملکرد کمی است بلکه ساییدگی و شکستگی محموله نیز اندک است ، بازده نیز بالا است. برای کاهش هزینه تولید سودمند است
طول خط تحمل کامپوزیت خط بستگی به نیاز دارد. می تواند به اندازه چند متر کوتاه باشد و تا زمانی که بیش از 10 کیلومتر باشد. آنها می توانند در تونل های کوچک یا بیش از حد اختلال در ترافیک زمین نصب شوند. و مناطق خطرناک
لوازم جانبی نقاله تسمه برای دریافت مواد از یک یا چند نقطه بسته به نوع مهارت می توانند بسیار انعطاف پذیر باشند. همچنین می توانید به چندین نقطه یا بخش تخلیه شود. لوازم جانبی نوار نقاله هنگامی که در چندین نقطه به هم تحویل داده می شوند ، تبدیل به یک تنه اصلی حمل و نقل می شوند. فیدر کمربند (مانند لوازم جانبی نقاله زیر سطل زغال سنگ کارخانه آماده سازی زغال سنگ) یا در طول لوازم جانبی نقاله کمربند در هر نقطه از جهت طول تجهیزات تغذیه یکنواخت.
از لوازم جانبی نوار نقاله تسمه می توان برای چیدن مواد در مسیر جاده زیر شمع حیاط زغال سنگ استفاده کرد و در صورت لزوم ، مواد مختلفی را از شمع های مختلف مخلوط کرد. مواد را می توان به سادگی از قسمت لوازم جانبی نوار نقاله بارگیری کرد یا در هر نقطه ای بارگیری می شود. در جهت طول تسمه نقاله توسط وسیله تخلیه شخم و یا توسط کامیون بارگیری جابجایی. با توجه به نیازهای مهارت حمل و نقل ، می تواند یک واحد واحد باشد ، یا بیش از یک مجموعه تجهیزات حمل و نقل یا سایر تجهیزات حمل و نقل تشکیل شود. یک سیستم حمل و نقل افقی یا کم مصرف برای پاسخگویی به نیازهای انواع مختلف خطوط بهره برداری
توسعه فعلی مسکن پلاستیکی برای نوار نقاله کمربند مواد غذایی
یاتاقان های پلاستیکی تحویل کمربندهای غذایی بر اساس یک ماده پلاستیکی مهندسی واحد طراحی شده اند. در طول سال ها ، استفاده از عادات طیف گسترده ای از نیازهای برنامه ریزی ، به ویژه مواد غذایی ، دارویی ، نوشیدنی و سایر عملیات روی محیط تولید ، قابلیت اطمینان تجهیزات ، تجهیزات نيروي بهره برداري نياز به ادامه پيشرفت دارد ، انواع صندلي هاي تحمل پلاستيك کامپوزيت نقش مهمي دارند.
پایه یاتاقانهای پلاستیکی با افزودن پرکننده فیبر کامپوزیت ، می توانند به مقاومت فشاری بالا ، مقاومت در برابر گرما و مقاومت در برابر خزش برسند ، فیبر کامپوزیت دارای عملکرد مقاومت بسیار خوبی است ؛ شرکت در گریس جامد ، مواد تشکیل دهنده انتخاب شده و فیبر کامپوزیت با هم ترکیب شده اند تا به کاهش مقاومت بپردازند. مسکن دارای عملکرد مقاومت بسیار خوبی است ، اما همچنین دارای دقت بالا ، سرعت انبساط حرارتی کم ، میزان جذب آب کم ، استرس فشاری بالا ، مقاومت در برابر خزش ویژگی های درجه بالا است.
مواد تولید صندلی بلبرینگ پلاستیکی ، به عنوان یک نوع جدید از مواد مولکولی بالا ، ضریب مقاومت اندک است ، از خاصیت از بین رفتن سایش ، مواد تولید صندلی بلبرینگ پلاستیکی از مواد معمولی صندلی بلبرینگ کربن معمولی ، مقاوم در برابر سایش ، بلکه دارای ویژگی های روغن کاری خود
شرط روغن کاری خود این است که انسجام بین مولکولها باید اندک باشد ، اتمهای موجود در ساختار مولکولی بطور متقارن قرار می گیرند ، سایر کارکردهای روغن کاری و شرایط روغنکاری. ضریب مقاومت سطح صندلی بلبرینگ پلاستیک بالا و بسیار روانکاری ، اساساً تنش به نظر نمی رسد ، با عملکرد روانکاری بسیار عالی و ضریب مقاومت کم ، بر اساس رعایت مزایای سنتی صندلی بلبرینگ پلاستیکی ، می توان در عملیات تولید در مقایسه با عملکرد ریز یا پر سرعت عملیات حمل و نقل استفاده کرد.
یاتاقان های پلاستیکی می توانند در محیط های قلیایی به خوبی کار کنند اما در محیط های خورنده غنی از اسید نیست. استحکام صندلی بلبرینگ پلاستیکی بزرگ است ، سختی آن زیاد است ، حتی در محیط عملیاتی با کنتراست دمای پایین ، مقاومت نیروی ضربه نیز زیاد است. .

یاتاقان های خود روان کننده ، سبک ، مقرون به صرفه و بدون نگهداری هستند ، بنابراین از انواع مختلفی از تجهیزات تناسب اندام و امکانات بدنسازی استفاده می کنند.

  • بلبرینگ های کشویی غلتکی خشک شده (PTFE)

  • پودر استیل + برنز + PTFE / فیبر (DU)

  • بسته بندی شده PTFE روکش شده (بدون تعمیر و نگهداری) ، یاتاقان های ساده یا روانکاری شده با روانکاری ، واشر و نوار محوره ، پوسته فلزی کربن با لایه برنز سینت شده پر شده با PTFE

مشخصات
بوشینگ کامپوزیت چند لایه خود روان کننده VSB-10

  • مواد بوشینگ مناسب برای کاربردهای روغن کاری شده

  • بوش های خود روان کننده ، سایشی بسیار مناسب و عملکرد اصطکاک کم در طیف گسترده ای از بارها ، سرعت و دما در شرایط دویدن خشک دارند

  • بلبرینگ ضد اصطکاک مناسب برای حرکات خطی ، نوسانی و چرخشی

  • مواد به گونه ای طراحی شده اند که بدون روغنکاری اضافی کار کنند و در صورت وجود روغن کاری بسیار عالی عمل می کنند. اصطکاک کم ، میزان سایش کم ، ویژگی های کشویی خوب و جذب بسیار کم از ویژگی های این ماده است. بوش های VSB-10 از حرکت دوار ، خطی و نوسانی پشتیبانی می کنند.

مقاومت
1. ضخامت مخلوط PTFE / فیبر 0.03 0.01 0.01. این سطح تماس برای شافت چرخان است. قسمتهایی از دقیقه از لایه PTFE و ماده برنزی سینتر شده برای ایجاد یک فیلم روان کننده جامد ، که شافت را پوشانده ، ترکیب می شوند.
2. ضخامت پودر برنز ساخته شده با ضخامت 0.20 * 0.35 میلی متر ، ترکیب ویژه ای از پودر مس به صورت حرارتی به پشت فولاد آغشته می شود. این لایه تماس به عنوان لنگر لایه PTFE عمل می کند و ساخت حرارتی را به دور از سطح یاتاقان انجام می دهد.
3. پشتوانه فولادی کم کربن. پشتی فولادی با تنظیم پایه ها ، پایداری استثنایی ، باربری و خصوصیات اتلاف حرارت را فراهم می آورد.

داده های تکنیکی

پارامترهای فنی

حداکثر بار

بار ثابت

250N / mm2

ضریب اصطکاک

0.20 0.0 0.03

سرعت کم

140N / mm2

چرخش ، حرکت نوسان

60N / mm2

حداکثر سرعت خط

اصطکاک خشک

2 متر بر ثانیه

روغن کاری مایع

> 2 متر در ثانیه

حداکثر مقدار PV (اصطکاک خشک)

عملیات متناوب

3.6N / mm2 * m / 3

هدایت حرارتی

> 2m / s42W (m * K) -1

عمل طولانی مدت

1.8N / mm2 * m / 3

دمای کارکرد

-195 ~ + 280

ضریب انبساط خطی

11 * 10-6 * K-1

فولاد کربن + پودر مس + (PTFE + سرب + پرکننده)

ساختار و ترکیب

· مواد بوشینگ خود روان کننده کامپوزیت فلزی-پلیمر
· استیل برگشتی + متخلخل برنز متخلخل +
· PTFE + سرب

عملکرد عملیاتی

خشک

خیلی خوب

روغن کاری شده

خوب

گریس روغن کاری کنید

نمایشگاه

آب روغن کاری می شود

نمایشگاه

مایع فرآیند روغن کاری می شود

نمایشگاه

دسترسی

فرم های تحمل در ابعاد استاندارد موجود است
· بوشهای استوانه ای
· بوشهای فلنج دار
واشرها
واشر فلنج
صفحات کشویی

برنامه های کاربردی نمونه

بلبرینگ نوار نقاله تسمه

پروژه خود را با یک مهندس برنامه شروع کنید

بوشینگ DU ، بلبرینگ DU ، بلبرینگ خط ، بوشینگ روکش Ptfe ، DX بوش ، بلبرینگ DX

VIIPLUS ارائه انواع نمونه های الکترونیکی برای مشتریان ، کاتالوگ یاتاقان های کامپوزیت کامپوزیت فلزی-پلیمر!

بلینگینگ ، یاتاقان های روان کاری ، یاتاقان های کامپوزیت ، یاتاقان های فلزی ، بلبرینگ های کمپرسور ، فلز پلیمر ، زخم رشته ، بلبرینگ های ساده ، یاتاقانهای فلنج ، بلبرینگ های پلیمری ، فلنج بوشینگ ، بلبرینگ های پمپ ، بوش فلنج ، صفحه های محوره ، بلبرینگ های صنعتی

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید