چین برنز Gleitlager سازنده

بلبرینگ ضدزنگ 316 PTFE بوشینگ پارچه بافته یاطاقان چند لایه

جزئیات محصول:
محل منبع: فولاد ضد زنگ بوشینگ های پشتیبانی شده
نام تجاری: CHINA CUSTOM THERMOPLASTIC BUSHING SELF-LUBRICATING BEARINGS
گواهی: WRAPPED SPILT SLEEVE BUSHING, STAINLESS STEEL 316, DIN 1494 / ISO 3547, LOW-MAINTENANCE
شماره مدل: پارچه های سفارشی ترموپلاستیک و TEX پارچه های شیشه ای PTFE / شیشه ای مقاوم در برابر استیل 316 بلبرینگ
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل مذاکره است
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کارتن ، موارد چوبی
زمان تحویل: 2-3 هفته ، تدارکات خوب
شرایط پرداخت: TT در پیشرفت
قابلیت ارائه: تولید کنندگان بوشینگ از جنس استنلس استیل تولید کننده بلبرینگ های ساده خود را روان می کنند

اطلاعات تکمیلی

Meterial: استیل ضد زنگ 316 بندر: شانگهای
کیفیت: نصب شده تایپ کنید: یاتاقان خود روانکاری
ساختار: بوته کاربرد: mos2 ptfe بوش برای شیر

توضیحات محصول

بلبرینگ ضدزنگ 316 PTFE بوشینگ پارچه بافته یاطاقان چند لایه

جنس: قاب فلزی / برنز سینتدر / فیبر تقویت شده با فیبر PTFE

پارچه پارچه پارچه چند لایه مونتاژ
یاتاقان های بافندگی برای مونتاژ آماده هستند. یاتاقان های کشویی به گونه ای طراحی شده اند که در هنگام فشار دادن یاتاقان به محفظه ، می توان شکاف جفت گیری را از بین برد. بلبرینگ از جنس استیل ضدزنگ 316 PTFE بوشینگ پارچه چند لایه بافندگی به دلیل استحکام بالا ، مقاومت در برابر سایش عالی و ویژگی های اصطکاک و همچنین قابلیت کارکردن بدون روانکاری خارجی در کلیه مراحل زندگی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. خاصیت اصطکاک مؤثر همواره از نظر ظرفیت ماشینکاری ذاتی فرآیند سیم پیچ محدود شده است. از آنجا که یاتاقان های کامپوزیتی معمولاً حاوی الیاف PTFE مداوم هستند که در هنگام پردازش مستعد شکستگی و ساییدگی هستند ، توانایی پردازش یاتاقان های امپوزیت در تحمل های دقیق بعدی محدود است. تحولات فن آوری تحمل کامپوزیت فیبر / PTFE با استفاده از ساختارهای فیبر طراحی شده برای غلبه بر محدودیت های ماشینکاری و ارائه خواص اصطکاک برتر. با وجود این کار ، می توانیم از ماهیت محدودیت های پردازش و پیشرفت های خاص در طراحی مواد با هدف غلبه بر آنها استفاده کنیم. .

بررسی اجمالی

VIIPLUS یاتاقان های خود روان کننده و خدمات راه حل های کنترل حرکت سیال را برای سخت ترین و مهمترین کاربردهای جهان تولید می کند.

یاتاقان های خود روان کننده OILES: در مقایسه با یاتاقان های معمولی ، یاتاقان های خود روان کننده VIIPLUS CHINA از نظر مقاومت در برابر سایش ، مقاومت در برابر تشنج و اصطکاک برتری دارند و تحقق بخشیدن به تقویت عملکرد و بدون نگهداری دارند.

VIIPLUS BRONZE GLEITLAGER یک مانیتور مستقل چین از دریچه های بازرگانی است ، خدمات به نفع مشتریان و مسئولیت اجتماعی در قبال نیروی کار ما پایه و اساس تجارت ما است.

استاندارد : یاتاقان چند لایه کامپوزیتهای خود روان کننده حاوی MoS2

استیل ضد زنگ 316 PTFE + MOS2

بسته بندی شده PTFE روتختی (بدون تعمیر و نگهداری) ، یاتاقان های ساده روان کاری شده ، واشر و نوار محوره ، پوسته استیل ضد زنگ با لایه برنز سینت شده پر شده با PTFE یاطاقان خشک 316 + PTFE محصول را روی قسمت های سخت تر روغن ، سوخت کار کنید ، مقاومت در برابر سایش ، ضریب کم از...

یک راه حل ساده یاطاقان ، بوشینگ و آستین پیدا کنید

مشخصات
بسته بندی شده PTFE روکش شده (بدون تعمیر و نگهداری) ، یاتاقان های ساده روانکاری شده ، واشر و نوار محوره ، پوسته از جنس استنلس استیل با لایه برنز سینت شده پر شده با PTFE.It است با فولاد ضد زنگ با برنز متخلخل متخلخل بر روی آن و پلیمرهای تعبیه شده در حفره های پشتی برنز استیل ضد زنگ مقاومت مکانیکی قوی تر و قابلیت بار را در اختیار بوش قرار می دهد. با ترکیب فلزات و پلیمرها در کنار هم ، محصولات با ضریب اصطکاک پایین تر و ظرفیت مناسب ضد سایش و خود روانکاری وقف می شوند. علاوه بر این ، استیل ضدزنگ به طور مؤثر می تواند از فرسایش شیمیایی جلوگیری کند. این سریال در ماشینهای چاپ و رنگرزی و ماشینهای مورد استفاده در صنعت اقیانوس و غیره کاربرد گسترده ای دارد.

پودر برنز از جنس استنلس استیل + کامپوزیت بلبرینگ چند منظوره PTFE

این ماده جدید از روکش پارچه ای الیاف PTFE با روکش فلزی استفاده می کند ، این پارچه از ظرفیت بار بسیار بالایی برخوردار است و عمر عملیاتی آن بسیار طولانی تر با بوته های 3 لایه معمولی است. این فلز می تواند از فولاد کربن باشد. فولاد ضد زنگ.
مشخصات و تحمل آستین بوشینگ استیل 316
بررسی اجمالی محصول : به قسمت های سخت تر روغن یا سوخت کار کنید ، مقاومت در برابر سایش ، ضریب مقاومت بالا ، عمر طولانی: عملکرد کلی خوب. استفاده از قطعات سخت تر روغن یا سوخت کار ، مقاومت در برابر سایش ، ضریب کم اصطکاک ، عمر طولانی ؛ خوب بی عیب و نقص iverall.
بلبرینگ های ساده و ویژگی های یاتاقان های آستین
یاتاقان استیل ضد زنگ از نظر مقاومت در برابر روغن ، مقاوم در برابر اسید ، قلیایی و آب دریا مقاوم است ، علاوه بر این ، هیچ لایه ای در لایه سطح PTFE وجود ندارد و از این رو به ویژه برای کاربرد در ماشین آلات مواد غذایی ، کنتور قلیایی ، پمپ عناصر حرکت در دستگاه های دارویی مناسب است. ، ماشین آلات چاپ ماشین آلات مهندسی شیمیایی و سایر صنعت اقیانوس. بوشینگ یک کامپوزیت لایه ای سه گانه است ، مواد پایه آن از استیل ضدزنگ است و فیلمی از قدرت مقاوم در برابر حرارت ، پر از PTFE که بر روی لایه برنز کروی متخلخل قرار گرفته است ، مناسب برای اجرای خشک ، ضریب اصطکاک کم ، سایش پایین ، ویژگی های کشویی خوب ، تشکیل یک فیلم انتقال می تواند از سطح فلز جفت گیری مناسب برای حرکت دوار و نوسان محافظت کند. حمایت از فولاد ضد زنگ باعث خوردگی بهتر ...

داده های تکنیکی

حداکثر بار

استاتیک

250N / mm2

دما

-195 ~ + 280

پویا

140N / mm2

ضریب اصطکاک

0.20 0.0 0.03

حداکثر سرعت

خشک

2 متر بر ثانیه

هدایت حرارتی

42W (m · k) -1

روغن کاری

> 2 متر در ثانیه

حداکثر PV (خشک)

زمان کوتاه

3.6N / mm2 * · m / s

ضریب انبساط حرارتی

11 * 10-6k-1

مداوم

1.8N / mm2 * · m / s

دسترسی

فرم های تحمل در ابعاد استاندارد موجود است
· بوشهای استوانه ای
· بوشهای فلنج دار
صفحات کشویی
واشرها
واشر فلنج
یاتاقان متریک و بوشهای امپریال ساخته شده برای سفارش : فرم های بوشینگ استاندارد در اندازه های خاص. تولید حرفه ای برای Bushings.Productions توسط نیازهای شما. ما از استعلام شما استقبال می کنیم!

برنامه های کاربردی نمونه
VIIPLUS به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو در صنعت یاطاقان فلزی ضد زنگ 316 + ptfe در چین حرفه ای است. ما مجهز به یک کارخانه حرفه ای هستیم که تعداد زیادی از کارگران واجد شرایط را در بر می گیرد. لطفا در صورت تمایل به خرید یاتاقان فولادی ضد زنگ 316 + ptfe ساخته شده در چین با ما.
یاتاقان های ساده به صورت بوته ، بوش یقه ، واشر ، نوار یا طرح های ویژه در دسترس هستند .

بسته بندی و حمل و نقل: جزئیات بسته بندی : بسته بندی استاندارد صادراتی یا به عنوان نیاز مشتری.

اندازه سفارشی این پیوندها ممکن است به شما کمک کنند

ما را دنبال در

مقاومت در برابر درجه حرارت بالا C86300 برنز بوشینگ و Wear Plate بوش های برنز فلنج

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید