چین برنز Gleitlager سازنده

روغن بدون آستین پلاستیک POM آستین استیل پلاستیک - بوشینگ کامپوزیت روغن کاری شده

جزئیات محصول:
محل منبع: تولید کننده بوش استوانه ای کامپوزیت
نام تجاری: VIIPLUS
گواهی: ISO 3547 DIN 1494 Assembly Standard Tolerance
شماره مدل: بوشینگ متریک استوانه ای I DX بوشینگ جایگزین ، چند روان کننده ، تحمل اصطکاک POM
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1000 قطعه / قطعه (حداقل سفارش)
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: STANDARD EXPORT PACKING.CARTONS / PALLETS / CASE WOODEN
زمان تحویل: هفته 2 ~ 4
شرایط پرداخت: آماده سازی T / T ، T / T ، Western Union ، MoneyGram
قابلیت ارائه: ساخت بوشینگ مخصوص روغن کاری سفارشی

اطلاعات تکمیلی

Meterial: بوشینگ I استوانه ای متریک به عقب + استوانه برنز متخلخل متخلخل + POM با آلیاژ روغنکاری آبکاری: قلع یا مس
تایپ کنید: یاطاقان Metal های فلزی پلیمری روغنی روغن کاری شده روانکاری: مواد بوشینگ کامپوزیت فلزی-پلیمر
ابعاد استاندارد: بوش های استوانه ای واشر فشار صفحات کشویی رنگ: POM زرد ، سیاه ، قرمز ،
کاربرد: اتصالات استوانه های پنوماتیک و هیدرولیک سیستم های تسمه نقاله ، ماشین آلات نساجی ، خودرو ... منطقه استفاده: بوش های POM برای حرکات چرخشی و نوسان مناسب هستند

توضیحات محصول

BUSHINGS: سری های قبل از چاپ شده اینچ ، بوش های کامپوزیت اینچ

مواد کامپوزیت با استحکام استیل-برنز و POM با کمترین کیفیت نگهداری. مخلوط با لایه برنز قلع متخلخل متخلخل ، که با POM به عنوان لایه کشویی پوشانده شده است. برنز و پلاستیک پلاستیکی / پلیمری در صورت درخواست.

آیا به دنبال یک بوته DU ، DX Bushing ، DP4 ، PAP P10 P20 جایگزین برنز بوش هستید؟ برای اندازه گیری های متریک نرخ سری استوانه ای را به صورت آنلاین دریافت کنید. آیا به یافتن محصول مناسب برای روانکاری برنزی خود روان کننده نیاز دارید؟ متخصصان قطعات یاتاقان ساده ما می توانند کمک کنند. برای کمک فوری تماس بگیرید. تولید کننده یاتاقان بوشینگ و کشویی | بوشینگ استوانه ای متریک I جایگزین بوشینگ DX. چه کاری را انجام می دهیم راه حل های صنعت چالش طراحی مجوزهای گیاهی خود روانکاری. بوشینگ فولادی / POM ، اندازه متری و اینچ. اندازه ، بلندی ، ضخامت ، محور قطر ، شناسه نصب شده سفارش بوشینگ شناسه نصب شده بصورت آنلاین. اندازه بوش ، بوشینگ ، اندازه استوانه ای متریک در اندازه.

اندازه تحمل یاتاقان های PLAIN - برای ارائه مشتریانی با مشخصات ویژه بوشینگ

VIIPLUS INTERNATIONAL دقت بوش قابل حل از نوع بوش کشویی ارائه دهنده خدمات چین یاطاقان-های خود روغن کاری ، بسته بندی های سفارشی ، جابجایی ، و گزینه های حمل و نقل ویژه ارائه می دهد. ما ارائه دهنده ی راه حل برای همه ی مشتری های خود هستیم. انتخاب کننده یاتاقان کشویی دارای اندازه اندازه متری اینچ اندازه متری مستقیم بوشینگ فلنج و واشر محوری با قطر و خارج از قطر خارج از بوشینگ نوع نازک را انتخاب کنید. برنز و پلاستیک پلاستیکی / پلیمر در صورت درخواست موجود است. شناسه بلبرینگ نصب شده * اسم تحمل توصیه می شود * طول تحمل

بلبرینگ فلزی بلبرینگ پلاستیک | فن آوری آستین دار فلنج مس - دکمه های POM

پوسته استیل با بوش پلاستیکی POM - بلبرینگ چند لایه اینچ و متریک با لایه کشویی استیل.

مناطق برنامه:
بوش های POM LUBRICATING برای حرکات چرخشی و نوسان مناسب هستند. روغن کاری اولیه با گریس توصیه می شود ، و یک ماده روان کننده مداوم به طور قابل ملاحظه ای طول عمر تحمل اسلایدها را طولانی تر می کند. به عنوان مثال ، رفع چشم برای سیلندرهای پنوماتیک و هیدرولیک تجهیزات کشاورزی

یاتاقان های پلاستیکی باریک پوشیده شده یاطاقان ، پلاستیک های محصور کننده و تولیدکننده پوششهای پلیمری

شکل ها و فرم های اسمبل

یاتاقان های استوانه ای ساده ، واشر فشار و صفحه های کشویی . BUSHINGS POM STEEL قبلاً برای مونتاژ آماده شده است. بوش ها به گونه ای طراحی شده اند که در هنگام فشار دادن یاتاقان به محفظه ، می توان شکاف جفت گیری را از بین برد. با این حال ، نقطه جفت شدن یاتاقان باید به دور از منطقه بار قرار گیرد.

BUSHINGS SPECIAL MANUFACTURING : یاطاقان Rod های پایان میله / یاطاقان her های ساده / یاطاقان journal های ژورنال

در صورت درخواست می توان به اندازه های اینچ ، نقاشی با اندازه استاندارد ، یاتاقان روغن کاری ، واشر یا ورق نوار پیشنهاد کرد.

VIIPLUS POM BUSHINGS طیف گسترده ای از اندازه ها ، فرم ها و مواد را به صورت یکتایی و یاطاقان در اختیار شما قرار می دهد. یاتاقان های دو فلزی و فلزی مقاومت در برابر خوردگی عالی را در کاربردهای صنعتی در فضای باز و در محیط های آبی ، دریایی و دریایی ارائه می دهند.

بلبرینگ فلزی بلبرینگ پلاستیک فلزی برنز و پلاستیک / پلیمر بوش در صورت درخواست موجود است.

POM یاتاقان یک لایه سه گانه است که از یک قاب فولادی مسی ، یک لایه میانی از برنز ساخته شده و یک سطح کشویی از پلاستیک استیل (POM) تشکیل شده است.
سطح کشویی دارای جیب های گریس است که روغن را برای تدریجی تعبیه می کند
در حین کار رهاسازی کنید. لایه لغزش همچنین توانایی خوبی در جاسازی کثیفی و ذرات کوچک دارد که می تواند به شافت آسیب برساند. POM می تواند بارهای نسبتاً بالایی را تحمل کند و برای حرکات و سازه های چرخشی و نوسان کننده با شروع و توقف مکرر مناسب است.

شرح

روغن کاری مرزی VSB20 در خارج از کشور (DX) با کیفیت بالا از فولاد کربن کم و یا بشقاب مسی به عنوان بستر ، پودر برنز کروی متخلخل متخلخل میانی ، سطح اصطکاک نورد اصلاح شده پلی فورفالدئید (POM و سرب) و از طریق ترکیب جامد درجه حرارت بالا به عنوان یکی از سه لایه مواد تحمل روان کننده مرزی (که به آن یاطاقان pre های قبل از مصرف نیز گفته می شود) ، بلبرینگ نورد و کشویی.

این ماده می تواند ظرفیت تحمل بهتر و مقاومت در برابر سایش ، سطح اصطکاک با چاله های روغنی را فراهم کند ، در صورت وجود مقدار کمی از روغن کاری ، عملکرد آن از سایر مواد تحمل کشویی بهتر است. این محصول برای کار در دمای معمولی و متوسط ​​مناسب است ( سنگین) بار ، موارد کم سرعت ، به جای آستین سنتی مس ، که هزینه را کاهش می دهد و طول عمر آن افزایش می یابد. یاتاقان های روغنی مرزی به پایه فولادی و پایه مس تقسیم می شوند.

دسترسی

فرم های تحمل در ابعاد استاندارد موجود است
· بوشهای استوانه ای
واشرها
صفحات کشویی
یاتاقان های متریک و بوش های امپریال ساخته شده برای سفارش: فرم های بوشینگ استاندارد در ابعاد خاص ، نیمه بوش ، اشکال ویژه بدست آمده با مهر زنی ، یاتاقان با محل های اتصال ، سوراخ های روان کننده و شیارهای ماشینکاری شده ، طرح های بوشینگ سفارشی

مشخصات

  1. مناسب برای استفاده در شرایط چربی یا روغن کاری ، ظرفیت تحمل بالا ، مقاومت در برابر سایش مناسب.

  2. مناسب برای چرخش ، برگشت و چرخش و سایر اشکال حرکت و شروع مکرر ، حرکت متناوب یا بار سنگین و موارد دیگر که تهیه روغن کاری روغن آسان نیست.

  3. بار زیاد ، شرایط روانکاری با سرعت کم با ضریب اصطکاک پایدار و مقاومت در برابر سایش عالی.

  4. لایه سطح اصطکاک می تواند پردازش ثانویه ، تحمل به سوراخ صندلی پس از پردازش ، می تواند بیشتر دقت صحت را بهبود بخشد.

  5. مدت زمان طولانی کار در شرایط روغنکاری مرزی ، مانند فرآیند نگهداری منظم گریس ، می تواند عمر سرویس را افزایش دهد.

  6. یاتاقان های سازه ای با دیوارهای نازک ، وزن کم ، حجم کمی را اشغال می کند ، مناسب برای طراحی جمع و جور؛

  7. پایداری بعدی خوب ، مقاومت مکانیکی بالا؛

مقاومت

1. ضخامت POM 0.50 ~ 0.30 میلی متر. مقاومت در برابر سایش بالا و اصطکاک کم حتی با استفاده از روغن روان کننده تنها در دقیقه ارائه می شود ، این سطح یاتاقان دارای الگویی از تورهای دایره ای است که باید در مونتاژ بلبرینگ پر شود.
2. ضخامت پودر برنز سینتر 0.20-0.35 میلی متر. ترکیب ویژه ای از پودر مس به صورت حرارتی به پشت فولاد آغشته می شود. این لایه تماس به عنوان لنگر لایه PTFE عمل می کند و ساخت حرارتی را به دور از سطح یاتاقان انجام می دهد.
3. فولاد کم کربن. با قرار دادن پایه های بوش ، استیل پشتی باعث ایجاد پایداری استثنایی ، باربری و خصوصیات اتلاف گرما می شود.

داده های تکنیکی

عملکرد عملیاتی

خشک

فقیر

روغن کاری شده

خوب

گریس روغن کاری کنید

خیلی خوب

آب روغن کاری می شود

فقیر

مایع فرآیند روغن کاری می شود

فقیر

حداکثر بار

استاتیک

250N / mm2

پویا

140N / mm2

نوسان نوسان

60N / mm2

حداکثر سرعت

خشک

2 متر بر ثانیه

روغن کاری

> 2 متر در ثانیه

حداکثر PV (خشک)

زمان کوتاه

3.6N / mm2 * · m / s

مداوم

1.8N / mm2 * · m / s

دما

-195 ~ + 280

ضریب اصطکاک خشک

0.20 0.0 0.03

روغن کاری

> 2 متر در ثانیه

هدایت حرارتی

42W (m · k) -1

ضریب انبساط حرارتی

11 * 10-6k-1

برنامه های کاربردی نمونه

یاتاقان کشویی VIIPLUS در طیف گسترده ای از کاربردها در کلیه صنایع استفاده می شود.
به طور گسترده ای در صنعت هیدرولیک و پنوماتیک ، صنعت جعل ماشین آلات ، صنعت ماشین آلات پلاستیک ، ماشین آلات بالابر و جابجایی ، ماشین آلات بندری ، دفتر ، ماشین آلات تناسب اندام ، ماشین آلات نساجی ، بسته بندی مواد غذایی ، ماشین آلات پرکن ، ماشین آلات شیمیایی ، کیسه های چاپی ، ماشین آلات کاغذی ، اتومبیل ، راه آهن استفاده می شود لوکوموتیو خودرو ، صنعت کشتی سازی ، صنعت ماشین آلات پلاستیک ، ماشین آلات متالورژی ، ماشین آلات مهندسی و غیره

ماشین آلات هیدرولیک: اسلاید پشتیبانی هواپیمای دروازه فولادی هیدرولیک ، و غیره. توربین هیدرولیک: پره راهنما (راهنمای بالایی ، راهنمای میانی ، راهنمای پایین) آستین شافت ، آستین شافت چرخ ، آستین شافت پین (پین میله اتصال ، پین میله فشار و فشار ، پیستون رله پین) ، صفحه حلقه ضد سایش (حلقه محوری) ، بلوک ضد سایش ، کاشی کناری حلقه کنترل. ماشین آلات آسانسور و حمل و نقل: دستگاه لیفتراک لیفتراک ، جرثقیل زیر بشکهای و بلوک قرقره ، ترمز ، لولا استراحت استکر ، صندلی لولا پشتیبانی بالابر ساحل و غیره. ماشین آلات نفت: واحد پمپ گیربکس شافت واسط میانی و آستین بازویی و غیره صنعت شیر: شیر پروانه ای ، دریچه گلوب و غیره

سایر: ماشین آلات متالورژی ، ماشین آلات معدن ، ماشین آلات ساختمانی ، ماشین آلات کشاورزی و صنعت فولاد نورد.

شروع پروژه خود را با یک مهندس کاربردی تحمل شده با پایه های استیل بسته شده اندازه برای تحمل های خودکاری

ما با ارائه نه تنها محصولات بوشینگ استاندارد ، انعطاف پذیری گسترده ای را به مشتریان ارائه می دهیم ، بلکه طیف گسترده ای از شرکای تولیدی خود را به مشتریان خود ارائه می دهیم تا کالاهای منحصر به فردی را برای برنامه های خاص خود تهیه کنند.

BUSHINGS: سری قبل از انتشار مجدد

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید