چین برنز Gleitlager سازنده

استیل با Cupb10sn10 بدون آستین تحمل بلبرینگ روغن یا گریس مشترک جوش داده شده

جزئیات محصول:
محل منبع: تولید کننده یاتاقان های دوتایی
نام تجاری: bimetal SAE-797 SAE 48 SAE-799 bushings
گواهی: Bimetal Bush Material CuPb10Sn10、CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4...
شماره مدل: بلبرینگ JF800 JF720 JF700 Bimetal بدون سرب
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 800 قطعه / قطعه (حداقل سفارش)
قیمت: $0.20 - $2.00 / Pieces ,Negotiable
جزئیات بسته بندی: صادرات و واردات بوش های دو فلزی استاندارد بین المللی کارتن
زمان تحویل: تولید بوشینگ دو فلزی موجود در انبار ، تحویل ظرف چند روز.
شرایط پرداخت: TT IN ADVance Western Union
قابلیت ارائه: بوتینگ دوقلوی گمرک 800000 قطعه در هر ماه

اطلاعات تکمیلی

Meterial: JF800 ، بلبرینگهای دو فلزی ، آلیاژ: CuPb10Sn10 / SAE797 ، فولاد کم کربن Wth قلع سرب و آلیاژ برنز (Cu آبکاری: آبکاری قلع ، آبکاری همکار
تایپ کنید: بوش ها Bus بوش های بسته بندی شده با فلنج , نوار کاربرد: بیل چرخ دار Box جعبه دنده جعبه دنده ، گیربکس پمپ دنده
نام: بوشینگ JF800 / SAE797 Bimetal اندازه بینگتال بوشینگ: متریک و اینچ

توضیحات محصول

محصولات یاتاقان آستین دوتایی قطعات جوشکاری شده مشترک جوش داده شده

BIMETAL BUSHING 797 Material (CuPb10Sn10، SAE-797، بلبرینگ آلیاژ برنز)، لایه Sintered SAE797 + پشتیبان فولادی + آبکاری مس / قلع ، آبکاری، قلاب BIMETAL BUSHES 800 ساخته شده از دو فلزی ساخته شده به منظور ساخت چین در پایه فولادی تولید می شود، با CuPb10Sn10 یا CuSn6Zn6Pb3 را به عنوان لایه کشویی سطح متخلخل کنید. این نوع یاتاقان کشویی بهترین ویژگی های کلیه یاتاقان های کشویی دوتایی را دارد. از جمله تجهیزات دیگر می توان از دستگاه تعلیق تعادل برای وسایل نقلیه سنگین تجاری ، چرخ های بولدوزر و شاسی خودرو استفاده کرد. آنها از نظر ایده آل در محدوده های سرعت متوسط ​​و برنامه های دارای نیروهای ضربه و ضربه بسیار مناسب هستند.

BUSETING BLEETAL SLEEVE شامل یک فولاد کم کربن با کیفیت بالا و دارای آلیاژ قلع سرب و برنز ساخته شده (CuSn10Pb10) به عنوان یک لایه کشویی است. به منظور بهبود رفتار قبیله ای ، لایه کشویی را می توان با استفاده از تورفتگی به شکل توپ برای ذخیره روغن یا گریس تهیه کرد. در صورت وجود محیط خورنده ، روکش پشتی را می توان با اندود روکش کرد. محصولات سری BI-METAL BUSHING در شرایط عملیاتی تحت فشارهای متوسط ​​، سرعت متوسط ​​یا زیاد و بارهای ضربه زیاد استفاده می شوند. بوشینگ بتمال برای بوشهای پیچیده شده ، واشر و بوش در اتصال میله های موتورهای گازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. دارای یک ماده یاتاقان با روکش برنز سرب برای کاربردهای روغن کاری شده این ماده از ظرفیت بار بالا و خواص خستگی خوبی برخوردار است. این ماده در کاربردهای اتومبیل مانند کمپرسورها ، دنده فرمان ، فرمان برقی ، یاتاقانهای پدال ، بوشهای کینگ پین ، محورهای نگهدارنده اتومبیل ، تجهیزات مکانیکی و بالابری ، موتورهای هیدرولیک ، ماشین آلات کشاورزی و غیره بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

یاطاقان دشت دو طرفه فولادی SAE792 + CuPb10Sn10 با گلدان / ساخته شده برای سفارش

ظرفیت بار بالا

لایه کشویی را می توان با شیارهای روان کننده و / یا با تورهای گریس ماشین کاری کرد

روکش فلزی را می توان با اندود روکش کرد

استیل + CuPb10Sn10

دو برابر سوراخ روغن روغن کاری خود در محورهای خارجی ، جیب های روغن طراحی شده ، شیارها و سوراخ ها برای کاربرد روغن کاری شده برای بهبود مقدار PV مناسب هستند.
بلبرینگ های دوتایی ، لایه های آلیاژ بلبرینگ شامل برنز سرب ، برنز بدون سرب و بدون سرب با روان کننده جامد برای کارایی بالا.

یاتاقان دوتایی از ورق فولادی نورد سرد با کیفیت بالا با آلیاژ مس مس CuPb10Sn10 ساخته شده بر روی سطح به عنوان ماده سطح بلبرینگ ساخته شده است و انواع شیار روغن ، سوراخ روغن یا سوراخ روغن را می توان در سطح آلیاژ پردازش کرد با توجه به شرایط کار لایه.
این نوع بلبرینگ نه تنها از مقاومت خستگی بالایی ، ظرفیت تحمل و مقاومت در برابر ضربه برخوردار است ، بلکه از مقاومت در برابر خوردگی نیز برخوردار است ، مناسب برای سرعت متوسط ​​در زیر بار متوسط ​​و مواردی با بار ضربه زیاد.
بلبرینگ های دوتایی SAE 792 CuPb10Sn10 با تورفتگی

ترکیب شیمیایی ( ٪ )

مس

سرب

اسن

روی

پ

آهن

نیکل

SB

دیگر

باقی مانده

9-11

9-11

0.5

≤ 0.1

7 0.7

0.5

≤ 0.2

0.5

این فلز از فولاد کم کربن با کیفیت بالا و سطح آلیاژ برنز ( CuSn6Zn6Pb3 یا CuSn10Pb10 ) با کیفیت بالا ساخته شده است. به سختی در زیر درجه حرارت سنگین ساخته شده و سپس محکم روی صفحه فولادی بچسبید. استحکام خستگی ، ظرفیت بار و مقاومت در برابر شوک را دارد. این موتور شامل موتورهای اتومبیل Con-rodof ، جعبه دنده انتقال ، ساخت و ساز و ماشین آلات کشاورزی و غیره است.

پمپ دنده خارجی بیرینگ یا بوشینگ دوتایی | فناوری بلبرینگ کشویی بلوک های بوشینگ و صفحات رانش

اتوبوس پمپ دنده و یاتاقان دوتایی

پمپ دنده خارجی هیدرولیک و برنامه های موتوری با عملکرد

یاتاقان دوتایی ، یک صفحه فولادی نورد سرد با کیفیت بالا به عنوان ماتریس است ، سطح آلیاژ مس مس CuPb10Sn10 مسطح شده به عنوان ماده سطح یاتاقان ، و با توجه به شرایط کار در لایه آلیاژ پردازش سطح انواع مختلف شیار روغن ، روغن سوراخ یا سوراخ روغن ، نورد تولید شده از یاطاقان کشویی.
این نوع بلبرینگ نه تنها از مقاومت خستگی بالایی ، ظرفیت تحمل و مقاومت در برابر ضربه برخوردار است بلکه از مقاومت خوبی در برابر خوردگی نیز برخوردار است.

الزامات تحمل باربری

حلال تحمل PUMP

پمپ های دنده خارجی و موتورهای نصب شده با بلوک های بوش هیدرولیک در بسیاری از صنایع از جمله ساخت و ساز ، کشاورزی ، تجهیزات خودرو و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد.

این صنایع به دنبال بهبود عملکرد و کاهش اندازه و وزن تجهیزات خود برای رفع محدودیت های سختگیرانه محیطی و اقتصادی هستند.

پمپ دنده ای از مشبک چرخ دنده ها برای جابجایی مایع توسط جابجایی استفاده می کند. آنها یکی از متداول ترین انواع پمپ ها برای کاربردهای سیال هیدرولیک هستند. پمپ های دنده نیز به طور گسترده ای در تاسیسات شیمیایی برای پمپ کردن مایعات با گرانروی بالا استفاده می شود.

پمپ های دنده خارجی و موتورهای نصب شده با بلوک های بوش هیدرولیک در بسیاری از صنایع از جمله ساخت و ساز ، کشاورزی ، تجهیزات خودرو و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد.

پمپ های تحمل هیدرودینامیکی چرخ دنده چیست؟

بلبرینگ چرخ دنده Hydrodynamic Gear نوعی از بلبرینگ مخصوص روغنی است که برای هیدرودینامیک ، پمپ های دنده خارجی و موتورهای نصب شده با بلوک های بوش هیدرودینامیکی نصب شده است و در بسیاری از صنایع از جمله ساخت و ساز ، کشاورزی ، تجهیزات خودرو و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات دقیق

یاتاقان دوتایی این محصول یکی از قدرتمندترین ظرفیت تحمل یاتاقان آهنی دوتایی ، بوش پل تعادل و واشر وسایل نقلیه سنگین است. چرخ متحرک و چرخ پشتیبانی بولدوزر؛ بوش ورق فولادی خودرو ، همه از این محصول استفاده می کنند. یاتاقان کشویی با سرعت کم به طور گسترده استفاده می شود. بلبرینگ از فلز کربن کم و مواد ساخته شده CuPb10Sn10 یا cusn6zn6zn6pb3 ساخته شده است.

مشخصات
یاطاقان کامپوزیت دوتایی VSB-80
پوسته فولادی با یک ماده یاتاقان با روکش برنز سرب برای کاربردهای روغن کاری شده پشتیبانی می شود. این ماده از ظرفیت بار بالا و خواص خستگی خوبی برخوردار است. این ماده در کاربردهای اتومبیل مانند کمپرسورها ، دنده فرمان ، فرمان برقی ، یاتاقانهای پدال ، بوشهای کینگ پین ، محورهای نگهدارنده اتومبیل ، تجهیزات مکانیکی و بالابری ، موتورهای هیدرولیک ، ماشین آلات کشاورزی و غیره بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

مقاومت

یاتاقان دوتایی با روکش فلزی و روکش برنز
· مخصوصاً برای بارهای خاص بالا با حرکت نوسان و فرکانس پایین مناسب است
· قابل اجرا در شرایط کار سخت
ظرفیت بار بالا ، مقاومت بسیار خوبی در برابر مقاومت خستگی در دماهای بالاتر

1. لیزر برنز 1.Sintered: خدا مقاومت در برابر لباس و ظرفیت حمل بار بسیار عالی است.

2. پشتیبان پشتیبان: با تنظیم پایه بوشینگ ، استیل پشتی باعث ایجاد پایداری استثنایی ، باربری و خصوصیات اتلاف گرما می شود.

داده های تکنیکی

ساختار و ترکیب

پشتیبان فولادی و روکش برنز پیشرو
استیل + CuPb10Sn10 با تورفتگی

MICROSECTION

لایه کشویی با
تورفتگی روغن کاری
CuPb10Sn10 با
ترکیب تقریبی:
مس 80٪
سرب 10٪
Sn 10٪
پشتیبان فولادی

مواد لایه آلیاژ

CuPb10Sn10 یا CuSn6Zn6Pb3

حداکثر فشار تحمل بار

65N / mm²

سختی لایه آلیاژ

100 H HB70

حداکثر دمای خدمات

260

برنامه های کاربردی نمونه

توصیه می شود از این ماده در شرایط سرعت متوسط ​​و بار متوسط ​​با روغن کاری یا روغن کاری روغن استفاده شود. این است که به طور گسترده ای برای انتهای میله موتور ، بوشینگ Kingpin ، غلطک های زیر بشکهای ، میله سیلندر هیدرولیک ماشین آلات ساختمانی و یاطاقان joint های مشترک ماشین آلات کشاورزی استفاده می شود. از آنجا که این ماده با سرب است ، طبق قوانین یا مقررات خاصی ، قطعات خاص مجاز به استفاده نمی باشند.

اندازه BUSETING BIMETAL

پروژه خود را با یک مهندس برنامه شروع کنید
یاتاقان کشویی ، بوش دوتایی ، برنز بسته بندی شده ، روغن بوش ، یاطاقان روغنی ، عرضه کننده چین ، کیفیت بالا

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید