چین برنز Gleitlager سازنده

بلبرینگ مقاوم در برابر کشویی مقاوم در برابر پوشیدن بلبرینگ ساده برای دستگاه کنسرو مواد غذایی

جزئیات محصول:
محل منبع: بلبرینگ تولید کنندگان بلبرینگ
نام تجاری: REPLACE BRAND GARLOCK BEARINGS (GGB)
گواهی: DIN 1494, ISO 3547 STANDARD BUSHING
شماره مدل: SUSEVE PLANGAN PLANGED PLYGING TYPE TYPE
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل مذاکره است
قیمت: Competitively Priced vs DU DX, Provides Lubricating Bush
جزئیات بسته بندی: پالت چوبی ، موارد چوب ، کارتن ، استاندارد صادرات بوش ، الزامات خاص مشتری
زمان تحویل: 7-20 روز ، اندازه خرید سهام تحویل بی وقفه
شرایط پرداخت: TT در پیشرفت اتحادیه غربی
قابلیت ارائه: بشکه های برنز فلنج ، واشر برنز

اطلاعات تکمیلی

ماده: استیل + پودر برنز + PTFE / فیبر تایپ کنید: بلبرینگ کشویی
کاربرد: بوشینگ پردازنده مواد غذایی ، دستگاه کنسرو مواد غذایی ، مواردی که سوخت گیری امکان پذیر یا مجاز نیست. مزایای عملکرد: طراحی نفت را ساده کنید ، هزینه های تعمیر و نگهداری و زمان تعمیر را کاهش دهید.
مزایای استفاده: مقاومت در برابر سایش خوب ، ضریب اصطکاک کم ، طول عمر محصول را افزایش می دهد ویژگی های: خشک ، هاردن ، پوشیدن ، اصطکاک کم ، مقاومت کم

توضیحات محصول

مقاومت در برابر سایش و خوردگی | یاطاقان کشویی برای دستگاه پر کننده مواد غذایی یاطاقان metal های پلیمری بدون سرب

الزامات ماشین آلات پر کننده مواد غذایی از همه یاتاقان های کشویی نه تنها در برابر سایش و تمیز ، مقاومت طولانی مدت در برابر مایع تمیز کننده مواد ضد عفونی کننده ؛ اطمینان از ماندگاری طولانی در سایش.

تجهیزات در صنایع غذایی باید مطابق با استانداردهای بهداشتی دقیق باشند
بنابراین یاتاقان باید در برابر خوردگی ، فرسایش شیمیایی و اغلب با آب و تمیز کردن حلال مقاوم باشد.

بوش پردازنده مواد غذایی

راه حل کشویی برای صنعت فرآوری مواد غذایی

یاتاقان کشویی در مکانیزم بالابری دستگاه پرکن برای اطمینان از عملکرد طولانی مدت مقاوم در برابر سایش و بدون سر و صدا استفاده می شود. از آنجا که یاتاقان خطی بدون توپ طراحی شده است ، از عملکرد حفاظتی خوبی در برابر شافت برخوردار است و به آرامی اجرا می شود و می تواند در برابر تمیز کاری و خوردگی پراکسید هیدروژن ضد عفونی کننده مقاومت کند.

از یاتاقان کشویی مهندسی در دستگاه پر کننده نوشیدنی استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که هر مکانیسم بستن می تواند 100٪ انعطاف پذیر را ببندد و بطری را رها کند و به منظور اطمینان از مقاومت در برابر سایش طولانی مدت ، بلکه می تواند در برابر تمیز کننده ضد عفونی کننده پراکسید هیدروژن مقاومت کند.

یاتاقان کشویی در دستگاه پر کردن و آب بندی نوشیدنی برای تمیز کردن محلول پراکسید بدون هیدروژن و ضد هیدروژن استفاده می شود.

فنی داده ها

حداکثر بار

استاتیک

250N / mm2

حداکثر سرعت

دویدن خشک

0.20 0.0 0.08

سرعت بسیار کم

140N / mm2

هیدرودینوسیژن

0.08 0.0 0.02

چرخش

60N / mm2

ضریب اصطکاک

خشک

2 متر بر ثانیه

هیدرودینامیک

> 2 متر در ثانیه

حداکثر PVdryrunning)

کوتاه مدت

3.6N / mm2 * m / 3

هدایت حرارتی

42W (m * K) -1

عملکرد متوالی

1.8N / mm2 * m / 3

PV حداکثر هیدرودینامیک

-195 ~ + 280

ضریب انبساط حرارتی

11 * 10-6 * K-1

می توان از آن در خط تولید شیر پر استفاده کرد. تمیز کردن و ضد عفونی کننده ضد عفونی کننده پراکسید هیدروژن را مجاز کنید.

VSB-40

استیل + پودر برنز + PTFE / فیبر

ساختار


1. ضخامت مخلوط الیاف PTFE / پلیمر 0.03 0.01 0.03 میلی متر. لایه تحمل بدون سرب یک فیلم انتقال اولیه عالی را فراهم می کند ، که به طور موثری سطوح جفت گیری مونتاژ یاتاقان را می پوشاند و یک فیلم روان کننده جامد از نوع اکسید تشکیل می دهد.
2. ضخامت پودر برنز سینتر شده 0.20-0.35mm ، حداکثر را فراهم می کند. هدایت حرارتی به دور از سطح یاتاقان ، به عنوان مخزن مخلوط PTFE نیز عمل می کند.
3. پشتیبانی از فولاد ، ظرفیت حمل بار بالا ، اتلاف گرمای عالی را فراهم می کند.
4. ضخامت آبکاری مس / قلع 0.002 میلی متر ، مقاومت در برابر خوردگی خوب را فراهم می کند.

امکانات
مناسب برای دویدن خشک ، ضریب پایین اصطکاک ، سایش کمتر ، ویژگی های کشویی خوب ، فیلم انتقال ایجاد شده می تواند از سطوح فلزی جفت گیری محافظت کند ، مناسب برای حرکت چرخشی و نوسان ، مقاومت در برابر شیمیایی بالا ، جذب کم آب و تورم. VSB-40 باعث بهبود اصطکاک و مقاومت به سایش بسیار مناسب نسبت به دامنه مشترک CSB-10 در زیر کارکرد روغن کاری شده است.

برنامه های کاربردی نمونه


VSB-40 برای کاربردهای هیدرولیک با کارکرد بالا ، روغن کاری ، هیدرولیک و ... طراحی شده است ، قطعات اتومبیل ، سیستم تعلیق ، کمک فنر ، سیلندرهای هیدرولیک ، پمپ دنده ، موتور ، پمپ های محوری و شعاعی پیستونی و موتور. VSB-40 عمدتاً برای استفاده در شرایط روانکاری طراحی شده است و مقاومت بسیار خوبی در برابر سایش و ضریب ضربان استاتیک / پویای پایین دارد.

در سال های اخیر ، دولت نیجریه از توسعه صنعت پردازش مواد غذایی به شدت حمایت می کند ، به طوری که صنعت بسته بندی مواد غذایی مربوط به یاتاقان های خود روان کننده به سرعت توسعه یافته است. نیجریه تقاضای بالقوه زیادی برای یاتاقان های کشویی برای ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی دارد. بازار بسته بندی انعطاف پذیر نیجریه با توجه به آخرین آمارها ، دومین کشور بزرگ در آفریقا پس از آفریقای جنوبی با فروش 245 میلیون دلار است ، در آینده با رشد جمعیت طبقه متوسط ​​نیجریه و بهبود و محبوبیت بازار خرده فروشی ، صنعت بسته بندی مواد غذایی نیجریه فضای عظیم توسعه
یاتاقان کشویی 2 در مکانیزم بالابری دستگاه پر کننده برای اطمینان از عملکرد طولانی مدت مقاوم در برابر سایش و بدون سر و صدا است. از آنجا که یاتاقان خطی بدون توپ طراحی شده است ، از عملکرد محافظت خوبی در برابر شافت برخوردار است و هموار عمل می کند ، و می تواند در برابر شستشو و خوردگی پراکسید هیدروژن ضد عفونی کننده مقاومت کند.
از یاتاقان کشویی مهندسی در دستگاه پر کننده نوشیدنی استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که هر مکانیزم بستن می تواند 100٪ انعطاف پذیر باشد و بطری را رها کند. به منظور اطمینان از مقاومت در برابر سایش طولانی مدت ، بلکه می تواند در برابر آب تمیز کننده ضد عفونی کننده پراکسید هیدروژن مقاومت کند.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید