چین برنز Gleitlager سازنده

برنز مایع ریخته گری C86300 SAE 430B برنز

جزئیات محصول:
محل منبع: تولید کننده یاتاقانهای گرافیتی
نام تجاری: SANKYO,MISUMI,DAIDO,SELF LUBE,GGB,FIBRO STANDARD REPLACEMENT BEARING
گواهی: DIN 1850/ISO 4379, UNITED STATES UNS STANDARD,C86300
شماره مدل: بوشینگ جامد ، برنز با شاخه های روان کننده تعبیه شده بدون تعمیر و نگهداری
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل مذاکره است
قیمت: Price Graphite Bushing Parts, (SAE 660) Leaded Tin Bronze Bearings,863 (SAE 430B) 862 (SAE 430A)Manganese Bronze
جزئیات بسته بندی: کارتن صادرات بوش ، موارد چوبی ، مورد نیاز خاص
زمان تحویل: تحویل سریع
شرایط پرداخت: TT در پیشرفت
قابلیت ارائه: بوشینگ برنز آنلاین • تولید کننده یاتاقان های کشویی • تولید کنندگان بوشینگ خود را روان کننده

اطلاعات تکمیلی

مادری: برنز منگنز C86300 زیره): 60٪
تایپ کنید: واشر محل منبع: چین (سرزمین اصلی)
کاربرد: واشر ، بوشینگ صنعتی سوزی: شخصی سازی استاندارد و غیر استاندارد

توضیحات محصول

ASTM Casting Copper Alloy Lead Free Brass C86300 بلبرینگ جامد BUSHING بر روی برنجی با کیفیت بالا c86300e.A است که دارای محصول روانکاری جامد با کارایی بالا است که با گرافیت های E یا روان کننده های جامد MoS2 همراه است. این محدودیت یاتاقان های معمولی را بسته به روغن کاری روغن دارد. فرآیند استفاده ، از طریق گرمای اصطکاک برای ایجاد روانکاری جامد و اصطکاک شافت ، تشکیل روغن کاری و روغن کاری با پودر بسیار عالی است ، نه تنها برای محافظت از شافت در برابر سایش ، بلکه باعث می شود که ویژگی های روانکاری جامد ابدی باشد. برای مقاومت در برابر سایش یک برابر بالاتر ، مقاومت در برابر سایش نیز یک برابر بیشتر است. در حال حاضر ، این محصول در ماشین ریخته گری مداوم متالورژی ، پشتیبانی قطار ، تجهیزات نورد فولاد ، ماشین آلات معدن ، کشتی ها ، توربین های گازی و سایر درجه حرارت های بالا استفاده شده است. بار ، بار کم و موارد دیگر.

پودر برنز و سری گرافیت با پشتیبانی از فلز - بوشینگ متریک. گرافیت سری بوشینگ برنز از فلز با بوشهای آلیاژ برنز ساخته شده است که دارای روغن کمتری است. این مواد از گراپگی های پلاگین استفاده شده به عنوان سطوح کشویی و مواد برنز به عنوان فلز پشتیبان استفاده می شوند. چین تولید پلاگین گرافیت پلاستیکی برنز موجود است. کنترل کیفیت دقیق. تحویل به موقع قیمت مناسب کیفیت برتر. خدمات حرفه ای. انواع: تحمل گرافیت برنز C86300 ، بوشینگ فلنج ، صفحه ، واشر.

روغن - كمتر C86300 منگنز برنز بوشینگ SAE 430B بشقاب بشقاب خود Lube Pressing مؤلفه مرده عناصر اسلاید

چینی در کارایی بالا با استفاده از راه حل های تحمل کشویی ، واشر برقی برقی با کیفیت بالا C86300 ، از VIIPLUS ، حق بیمه پشتیبان برند brand.bronze با روان کننده گرافیتی جامد ، خود روان کننده برنز ساخته شده آغشته به روغن ، مشابه SINT A 50

ساخته شده برای یک سرویس قابل اطمینان تر دیگر عمر C86300 بشقاب بشقاب بشقاب واشر برنز برنز

دستورالعمل ها
مقدمه اجزای اسلاید ما شامل صفحه پوشاک برنز ، بوش برنز ، واشر و غیره است. ما مطابق استاندارد DIN ، استاندارد NAAMS ، استاندارد Sankyoilless و غیره ساخته می کنیم.

نوار توخالی منگنز ریخته گری منگنز C86300

مشخصات: ASTM B271، B505، B584، B22، SAE J461، 462، SAE-430B

ترکیب شیمیایی اسمی:

مس: 63٪

Fe: 3٪

آل: 6.2٪

روی: 25٪

منگنز: 3.8٪

ویژگی های مکانیکی:

مقاومت کششی: min 110ksi

قدرت بازده: min 62ksi

طول: حداقل 14٪

کاربرد: یاطاقان load های سنگین آهسته سرعت

واشر TYPE روغن روان کننده

یاتاقان تعبیه شده روان کننده جامد از ریخته گری برنز با گرافیت که به طور مساوی در آن جاسازی شده است ساخته شده است. این کارایی عالی تر از بلبرینگ معمولی است که روغن کاری آن به فیلم روغن بستگی دارد. شرایط خاص سنگین ، درجه حرارت بالا ، سرعت آهسته ، ضد خوردگی و یا روغن در جایی که سخت باشد عملکرد آن در سختی و ضد اصطکاک دو برابر است.

می توان آن را به طور گسترده ای در دستگاه های ریخته گری مداوم ، ماشین معدن ، کشتی ها ، یوروبین هوا ، توربین های هیدرولیک و ماشین های قالب گیری پلاستیک طراحی کرد.

مواد اولیه

CuZn25A16Fe3Mn3

(C86300)

بار دینامیکی

100N / mm²

سختی پایه

245 B HB210

Coef اصطکاک

<0.16

حداکثر دما

300

محدودیت سرعت

روغن 5/0 میلی متر در ثانیه خشک کنید

نمودار گرافیکی پلاگین با حفر پیکربندی سوراخ ردیف و راه راه از طریق دیواره یاتاقان و فشار دادن گرافیت به داخل این سوراخ ها و پخت سخت انجام می شود. اندازه و تعداد سوراخ های حفر شده و تعداد ردیف ها با طول و قطر بلبرینگ تعیین می شود.

 • آستین اینچ

 • آستین های متریک

 • فلنج های متریک

 • واشر متریک

یاطاقان l های روان کننده جامد با پلاگین گرافیتی | بوش آستین مسی گرافیت: بوشینگ برنز مجهز به Graphite Plugged Bronze ، همه خود روانکاری و نگهداری آن نیستند. این بوش ها از برنز ریخته گری مداوم ماشینکاری شده و به شاخه های روان کننده جامد وصل شده اند. سطح بوش و جفت گیری آن همیشه باید توسط یک فیلم روان کننده جدا شود. بسیاری از اجزای VIIPLUS از گرافیت استفاده می کنند. در اینجا چیزی است که شما باید درباره آن بدانید. گرافیت کربن معمولی است به شکلی کاملاً غیرمعمول ، کریستال دو بعدی. به عنوان یک ورق ضخیم یک اتم فکر کنید. یک تکه گرافیت انباشته از این ورق ها است. یک سرب مداد گرافیتی چربی حس می کند زیرا این ورق های ضخیم یک اتم بسیار لغزنده هستند.

 • بشقاب ها را بپوشید

 • نوار بپوشید

 • بوشینگ

 • مجامع اسلاید

 • مؤلفه های راهنما

آستین برنز آویز برنز
آستین بوشینگ Graphite Plug

 • بوشینگ اندازه اینچ

 • اندازه گیری متریک اندازه

MATERIAL: C86300 Bronze Manganese : C86300 معمولی شامل یاتاقانهای با بار سنگین ، سرعت چرخشی ، کم و قطعات استوانه هیدرولیکی است. برنز منگنز ریخته گری یکپارچه از آلیاژ مس قابل درمان با حرارت بالا و بدون حرارت است که برای استفاده در برنامه های کاربردی نیاز به ترکیب خوبی دارد ویژگی های برجسته سایش و تحمل بالای بارهای سنگین و سرعت آهسته.

یاتاقان های آستین برنز برای فروش بوش های فلزی دار فلزی

C86300 مگزان برنز گرافیتی برنز

عنصر

محتوا (٪)

مس ، مس

60.0-68.0

سرب ، سرب

.20.2

قلع ، اسن

.20.2

روی ، روی

۲۲ ~ ۲۸

آهن ، آهن

2.0-4.0

آلومینیوم ، آل

5.0-7.50

منگنز ، منگنز

2.5-5.0

C86200 مگزان برنز گرافیتی برنز

عنصر

محتوا (٪)

مس ، مس

60.0-68.0

سرب ، سرب

.20.2

قلع ، اسن

.20.2

روی ، روی

۲۲ ~ ۲۸

آهن ، آهن

2.0-4.0

آلومینیوم ، آل

3.0-4.90

منگنز ، منگنز

2.5-5.0

کارایی

بوشینگ های برنز ریخته گری Graphite Plugged می توانند در جایی استفاده شوند که بارهای سنگین با سرعت کم تا متوسط ​​پشتیبانی شوند

Plug Graphite Cast Bronze Bushing قادر به تحمل درجه حرارت بالا تا 570 F است

ویژگی روغن کاری خود اجازه می دهد تا از بلبرینگ در جایی که روغن کاری دشوار است ، اجرای آن گران باشد و در جایی که گریس / روغن قابل استفاده نیست استفاده شود. روانکاری عالی حتی در زیر بارهای زیاد و با سرعت کم انجام می شود.

خود روانکاری با روان کننده های جامد مخصوص تعبیه شده اصطکاک را کاهش می دهد. ضریب اصطکاک: 0.04 تا 0.2

برنامه های کاربردی

یاتاقان کشویی واشر واشر خود روان کننده فلزی را می توان در اصطکاک خشک ، درجه حرارت بالا ، فشار زیاد ، محیط خورنده ، مرطوب و در اثر موارد شیمیایی تحت تأثیر قرار داد ، در خطوط تولید خودرو ، مهندسی هیدرولیک ، دروازه مخزن ، دستگاه قالب گیری تزریقی ، مداوم مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه ریخته گری ، ماشین آلات فلزی ، ماشین آلات معدن ، ژنراتور توربین ، ژنراتور هیدرولیک و زمینه های دیگر.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید