چین برنز Gleitlager سازنده

مطبوعات جعل گرافیک نویز کم صدا بوشینگ Inch ابعاد استاندارد را فشار دهید

جزئیات محصول:
محل منبع: تولید کننده یاتاقانهای گرافیتی
نام تجاری: SANKYO,MISUMI,DAIDO,SELF LUBE,GGB,FIBRO STANDARD REPLACEMENT BEARING
گواهی: DIN 1850/ISO 4379, UNITED STATES UNS STANDARD,C86300
شماره مدل: بوشینگ جامد ، برنز با شاخه های روان کننده تعبیه شده بدون تعمیر و نگهداری
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل مذاکره است
قیمت: Price Graphite Bushing Parts, (SAE 660) Leaded Tin Bronze Bearings,863 (SAE 430B) 862 (SAE 430A)Manganese Bronze
جزئیات بسته بندی: کارتن صادرات بوش ، موارد چوبی ، مورد نیاز خاص
زمان تحویل: تحویل سریع
شرایط پرداخت: TT در پیشرفت
قابلیت ارائه: بوشینگ برنز آنلاین • تولید کننده یاتاقان های کشویی • تولید کنندگان بوشینگ خود را روان کننده

اطلاعات تکمیلی

مادری: C86200 C86300 COPPER اندازه: بوش های ابعاد اینچ
تایپ کنید: یاتاقان های برنجی PLUGGED کاربرد: پانچ ، جعل تجهیزات و غیره
برجسته:

graphite impregnated bushings

,

graphite filled bronze bushes

توضیحات محصول

مطبوعات جعل گرافیک نویز کم صدا بوشینگ Inch ابعاد استاندارد را فشار دهید

 

بوشینگ های پلاگین گرافیت / بلبرینگ Graphite Plugged Plugged خط کاملی از بوشینگ های خود روان کننده است که هرگاه روغن کاری استاندارد غیر عملی باشد ، ممتاز است. از جمله بار سنگین ، برنامه های درجه حرارت بالا.

بوش تراشیده شده در اندازه سهام موجود است یا می توان از طریق نقاشی ها ساخت.بوشینگ برنز با گرافیت جایگزین عاری از تعمیر و نگهداری است.

VIIPLIS بلبرینگ کشویی بین المللی ساخته شده به سفارش برنز داخلی گرافیت داخلی چین.این کارخانه به حوزه فنی اتوماسیون مکانیکی اختصاص یافته است.مطابق با نقشه های ارائه شده توسط مشتریان ، آستین برنز منگنز تزئین شده GRAPHITE منجمد C86300 / C86200 سفارشی ، آستین فلنج BEARING ، واشر ، واشر ، اندازه استاندارد و اندازه اینچ ساخته شده است. درجه بالایی از اتوماسیون ، به طور موثر هزینه نیروی انسانی را کاهش می دهد ، در عین حال کارایی منبت کاری شده با کیفیت موزائیک را نیز بهبود می بخشد.

VIIPLUSبلبرینگ جامع آلیاژ برنز جامد یاطاقان بین المللی کشویی (کاتالوگ یاتاقان کشویی)گرافیک های پلاستیکی برنز باریک پلاستیکی PLANGED ... شامل مشخصات و ساختار دقیق است.

ماشین آلات جعلی را فشار دهید
به طور گسترده ای در انواع قطعات چرخشی ماشین ابزار ، و میز کشویی استفاده می شود زیرا یاتاقان های خود روان کننده با ضریب اصطکاک کم و در شرایط بارگیری تحت فشار ، عملکرد مقاومت خوبی در برابر سایش و عملکرد تحمل خود روانکاری دارند و هزینه های کمتری را کاهش می دهند تعمیر و نگهداری تجهیزات و طولانی شدن طول عمر ، همزمان با بهبود سر و صدای تجهیزات ، به منظور بهبود محیط کار کاهش می یابد.

آستین برنز بوشینگ و فلنجد بلبرینگ قسمتهای چرخشی را که به طور گسترده در انواع مختلف ماشین آلات و میز کشویی مورد استفاده قرار می گیرد به دلیل اینکه یاتاقان های خود روان کننده با ضریب اصطکاک کم و تحت شرایط بار ضربه مقاوم در برابر سایش عملکرد خوب و عملکرد روانکاری خود تحمل هزینه تجهیزات را کاهش می دهد و عمر آن طولانی تر می شود ، در همان زمان سر و صدای عملکرد تجهیزات را کاهش می دهد تا محیط کار را بهبود ببخشد.

مهر زنی ، مشت زدن ، صنعتی ، منبلترس جعلی ، روبات ، بازوی مکانیکی ، تمبر خودکار اتوماسیون ، تمبر جعلی ربات و بوشینگ تجهیزات دیگر

جعل پرس
به طور گسترده در انواع قطعات چرخان ماشین و جداول کشویی به دلیل کمربندهای خود روان کننده کم اصطکاک و خاصیت سایشی عالی و روغن کاری خود تحت فشار تحمل مورد استفاده قرار می گیرد ، به طور قابل توجهی هزینه تعمیر و نگهداری تجهیزات را کاهش داده و عمر آن را طولانی تر می کند ، ضمن کاهش تجهیزات عامل سر و صدا و بهبود محیط کار

برنز منگنز C86300 با آویزهای متری متصل به گرافیت اندازه INCH
یاطاقان نمودار باید قبل از استفاده در روان کننده خیس شوند.گرافیت روان کننده را جذب می کند ، که هنگام گرم شدن با حرکت شافت به شافت منتقل می شود.این عمل روغن مورد نیاز برای روانکاری را فراهم می کند اما به مقدار کافی برای ایجاد نشت در انتهای بلبرینگ فراهم نمی کند.با قطع شدن حرکت روغن توسط گرافیت دوباره جذب می شود.

مطبوعات جعل گرافیک نویز کم صدا بوشینگ Inch ابعاد استاندارد را فشار دهید 0

C86300 مگزان برنز گرافیتی برنز

عنصر

محتوا (٪)

مس ، مس

60.0-68.0

سرب ، سرب

.20.2

قلع ، اسن

.20.2

روی ، روی

22 28

آهن ، آهن

2.0-4.0

آلومینیوم ، آل

5.0-7.50

منگنز ، منگنز

2.5-5.0

 

 

نمودار گرافیکی پلاگین با حفر پیکربندی سوراخ ردیف و راه راه از طریق دیواره یاتاقان و فشار دادن گرافیت به داخل این سوراخ ها و پخت سخت انجام می شود.اندازه و تعداد سوراخ های حفر شده و تعداد ردیف ها با طول و قطر بلبرینگ تعیین می شود.

 • آستین اینچ

 • آستین های متریک

 • فلنج های متریک

 • واشر متریک

تحمل خود روان کننده جامد با درج پلاگین گرافیت |بوش آستین مسی گرافیتی

بوشینگ برنز مجهز به Graphite Plugged همه دارای روغن کاری و نگهداری خود هستند.این بوش ها از برنز ریخته گری مداوم ماشینکاری شده و به شاخه های روان کننده جامد وصل شده اند.سطح بوش و جفت گیری آن همیشه باید توسط یک فیلم روان کننده جدا شود. خیلی از مواردVIIPLUSاجزاء از گرافیت استفاده می کنند.در اینجا چیزی است که شما باید درباره آن بدانید.گرافیت کربن معمولی است به شکلی کاملاً غیرمعمول ، کریستال دو بعدی.به عنوان یک ورق ضخیم یک اتم فکر کنید.یک تکه گرافیت انباشته از این ورق ها است.یک سرب مداد گرافیتی روغنی دارد زیرا این ورق های ضخیم یک اتم بسیار لغزنده هستند.

آستین بوشینگ گرافیک پلاگین شده آستین برنز

 • بشقاب ها را بپوشید

 • نوار بپوشید

 • بوشینگ

 • مجامع اسلاید

 • مؤلفه های راهنما

 • بوشینگ اندازه اینچ

 • اندازه گیری متریک اندازه

ماده:برنز منگنز C86300
برنامه های معمولی C86300 را شامل می شود یاطاقان load های بار سنگین سرعت آهسته ، چرخ دنده ها ، کام ها و قطعات استوانه هیدرولیک. برنز منگنز ریخته گری مداوم یک آلیاژ مس قابل درمان با حرارت بالا نیست که برای استفاده در برنامه های کاربردی نیاز دارد ترکیبی مناسب از ویژگی های برجسته سایش و استحکام تحمل بالا برای بارهای سنگین و سرعت آهسته.

یاطاقان آستین برنز بوشهای فلنجی فلنج دار آنلاین www.bronzegleitlager.com برای فروش

 

برنامه های کاربردی

 

یاتاقان های کشویی به طور گسترده ای در پنوماتیک هیدرولیک ، جعل صنعت ابزار ، ماشین آلات پلاستیک ، ماشین آلات حمل و نقل ، ماشین آلات بندری ، اداری ، ماشین آلات بدنسازی ، ماشین آلات نساجی ، بسته های مواد غذایی ، ماشین آلات پرکننده ، ماشین آلات شیمیایی ، چاپ و بسته بندی ، ماشین آلات ساخت کاغذ ، اتومبیل ، اتومبیل ، وسیله نقلیه راه آهن ، صنعت کشتی سازی ، ماشین آلات ، ماشین آلات متالورژی ، ماشین آلات مهندسی و غیره

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید