چین برنز Gleitlager سازنده

واشر برنجی جاسازی شده Graphite Shaft Trust واشر و واشر طولانی مدت

جزئیات محصول:
محل منبع: تولید کننده یاتاقانهای گرافیتی
نام تجاری: SANKYO,MISUMI,DAIDO,SELF LUBE,GGB,FIBRO STANDARD REPLACEMENT BEARING
گواهی: DIN 1850/ISO 4379, UNITED STATES UNS STANDARD,C86300
شماره مدل: بوشینگ جامد ، برنز با شاخه های روان کننده تعبیه شده بدون تعمیر و نگهداری
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل مذاکره است
قیمت: Price Graphite Bushing Parts, (SAE 660) Leaded Tin Bronze Bearings,863 (SAE 430B) 862 (SAE 430A)Manganese Bronze
جزئیات بسته بندی: کارتن صادرات بوش ، موارد چوبی ، مورد نیاز خاص
زمان تحویل: تحویل سریع
شرایط پرداخت: TT در پیشرفت
قابلیت ارائه: بوشینگ برنز آنلاین • تولید کننده یاتاقان های کشویی • تولید کنندگان بوشینگ خود را روان کننده

اطلاعات تکمیلی

مواد: برنجی CuZn25Al5Mn3Fe3 شماره مدل: الگوهای شیار
ویژگی: سفارشی روغن کاری: بدون گرافیت ، خود روان کننده
کاربرد: تجهیزات سنگین , تعمیر ماشین آلات , هیدرولیک , انتقال نیرو تایپ کنید: بوش های آستین برنز ساده

توضیحات محصول

واشر برنجی ریخته گری ساخته شده به سفارش

 

VIIPLUS Graphite Bronze Thrust washers and wear plates ON CHINA ORDER. واشر برنز و گرافیت و بشقاب بپوشید در سفارش چین. To protect the most valuable underlying parts, bronze thrust washers can be used. برای محافظت از با ارزش ترین قسمت های زیرین می توان از واشر برنز استفاده کرد. The thrust washers support the axial load on a shaft. واشرهای محوری فشار بار محوری را روی شافت پشتیبانی می کنند. They are designed to prevent any movement along the axis of a tree. آنها برای جلوگیری از هرگونه حرکت در امتداد محور درخت طراحی شده اند. The thrust washers may be grooved to provide additional lubrication distribution. واشرهای رانش ممکن است برای تهیه توزیع روغن کاری اضافی مورد استفاده قرار گیرند.

 

VIIPLUS SLIDING BEARINGS can generally accommodate any size or special configuration customers might need. بلبرینگ های کشویی معمولاً می توانند در هر اندازه یا پیکربندی خاصی که ممکن است مشتری احتیاج داشته باشد ، جای دهند. They also accept other metal mechanical bushings parts and customized orders. آنها همچنین سایر قطعات بوشینگ فلزی و سفارشات سفارشی را می پذیرند.

 

بلبرینگ SOLID-LUBRICANT-INLAID Bearing Groove Oil Bronze Gasket واشر پلاستیکی و بشقاب واشر ساخته شده به سفارش را انتخاب کنید شیار شیشه ، ساخت گریز از مرکز ، بازیگران

 

Bronze C86300/C83600/C95500/C90800/C83600 Supplier Can Accommodate Special Configurations for Customers VIIPLUS Specializes in oil-less sleeve/flanged bushings, thrust washers, PTFE bushings, guide components, wear plates/strips for the mold and die industry.Thrust washers can be grooved to provide additional lubrication distribution. Bronze C86300 / C83600 / C95500 / C90800 / C83600 عرضه کننده کالا می تواند پیکربندی های ویژه ای را برای مشتریان فراهم کند VIIPLUS متخصص در آستین / بوش های فلنج ، روغن واشر ، شستشوی PTFE ، اجزای راهنما ، پوشیدن صفحات / نوار برای قالب و شستشوی صنعت. می توان برای تهیه توزیع روغن کاری اضافی ، شیار کرد. For high temperature applications these grooves can be embedded with graphite to provide self-lubricating properties to the washer. برای کاربردهای درجه حرارت بالا ، این شیارها می توانند با گرافیت تعبیه شوند تا خصوصیات خود روانکاری در واشر را فراهم کنند.

 

انواع شیشه های روغنی برای واشر محوری

 

یک OEM با اندازه متوسط ​​به یک واشر محوری ریخته گری برنز با اندازه استاندارد نیاز داشت که دارای سوراخ روغن / گریس و شیار داخلی بود.

 

واشر برنجی جاسازی شده Graphite Shaft Trust واشر و واشر طولانی مدت

 

واشر برنز برنج و روغن و گریس

In an effort to protect more valuable underlying parts, bronze thrust washers can be utilized. در تلاش برای محافظت از قسمتهای زیرین با ارزش تر ، می توان از واشرهای برنز استفاده کرد. Thrust washers support the axial load on a shaft. واشر محوری بار محوری را در یک شافت پشتیبانی می کند. They are designed to prevent movement along the axis of a shaft. آنها برای جلوگیری از حرکت در امتداد محور شافت طراحی شده اند.

پارامترهای فنی آلیاژ بوشینگ مس

 

ترکیب مواد و خصوصیات
مقطع تحصیلی برنز برنز دکمه های برنز BURONZE BUSHING
مواد CuZn25Al5Mn3Fe3 CuSn5Pb5Zn5 CuAl10Ni5Fe5 CuSn12
تراکم 8 8.9 7.8 8.9
سختی HB 210 پوند 70 پوند 150 پوند 95 پوند
استحکام کششی N / mm² 750 پوند 200 پوند 600 پوند 260 پوند
استحکام N / mm² 450 پوند 90 پوند 260 پوند 150 پوند
کشیدگی٪ 12 پوند 25 پوند 10 پوند 8 پوند
ضریب انبساط خطی 1.9 × 10-5 / 1.8 × 10-5 / 1.6 × 10-5 / 1.8 × 10-5 /
Max.temp -40 ~ + 300 -40 ~ + 400 -40 ~ + 400 -40 ~ + 400
حداکثر بار N / mm² 100 60 50 70
Max.speed (خشک) m / min 15 10 20 10
Max.PV (روانکاری) N / mm² * m / min 200 60 60 80
تغییر شکل فشرده سازی 300N / mm² < 0.01 میلی متر < 0.05 میلی متر < 0.04 میلی متر < 0.05 میلی متر

 

 

مزیت گرافیت و واشر برنجی برنز

 

1. شرایط پر سرعت و کم سرعت ، می تواند عملکرد برتر بازی کند.
یاطاقان l های روان کننده جامد از آلیاژ برنجی با استحکام بالا به عنوان ماتریس استفاده می شود ، در حمل بار نقش دارند ، گرافیت دارای خاصیت روانکاری خوبی است که به عنوان روان کننده خاص ساخته شده است ، در روان کاری خود نقش دارد ، ترکیب می کند. شایستگی های مربوط به آنها ، حتی در بار زیاد و در شرایط سرعت کم نیز می تواند عملکرد برتر داشته باشد.

 

2 حرکت متقابل ، حرکت تکان دهنده ، شروع و توقف مکرر شکل گیری فیلم مکانی دشوار برای بازی در برابر مقاومت در برابر سایش عالی.
یاتاقان خود روان کننده جامد چربی ساخته شده است به این ترتیب که اطمینان حاصل شود که تمام قسمت های عضو سنگ زنی دارای اثر روان کننده در طول کار از این رو با روانکار چیده شده باید بر اساس حرکت حرکت عضو سنگ زنی ترتیب برای تعیین موقعیت روان کننده

 

3. مقاومت شیمیایی برتر و مقاومت در برابر خوردگی.
روان کننده تحمل خود روان کننده جامد به طور خاص با گرافیت ، PTFE ، دی سولفید مولیبدن و سایر مواد مقاوم در برابر سایش ، که دارای ساختار مولکولی پایدار است ، ساخته شده است ، ماتریس فلزی می تواند بسته به فلز انتخابی ، جامد مقاومتی و مقاومت در برابر خوردگی متفاوت داشته باشد. یاتاقان ها را روغن کاری کنید و از این رو از مقاومت شیمیایی بسیار خوبی و مقاومت در برابر خوردگی برخوردار است.

 

4. هزینه محصول رقابتی تر ، در مقایسه با محصولات مشابه ، عمر طولانی کار ، نگهداری کمی لازم است ، چرخه جایگزینی جایگزینی طولانی است ، عملکرد خوبی است.

 

5. طراحی انعطاف پذیر ، ساده و راحت ، با استفاده از طیف گسترده ای.
سیستم تأمین روغن در طراحی مکانیکی کار بسیار زیادی است ، وقت گیر است ، استفاده از یاتاقان های خود روان کننده جامد لازم نیست در طراحی سوخت به معنای صرفه جویی در تجهیزات کارخانه سوخت باشد و می تواند برای موارد خاص خاص ، یاتاقان های خود روان کننده جامد که به اشکال متنوعی طراحی شده اند تا نیازهای مختلفی از اوقات خاص ، استفاده از یاتاقان های جامد خود روان کننده را برآورده سازند ، می توانند تعمیر و نگهداری مکانیکی ، سوخت و سایر هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

 

6. بدون روغن قابل استفاده است.
از آنجا که ضریب انبساط خطی بیشتر از روان کننده جامد از بستر فلزی است ، بنابراین هنگامی که یاطاقانات خود روان کننده جامد شروع به کار می کنند ، این فیلم به عضو آسیاب کننده خود روانکاری شده منتقل می شود ، بنابراین یاتاقان های خود روان کننده جامد می تواند مشکل باشد. برای استفاده در سوخت گیری و سوخت گیری یا محل سوخت گیری چربی حتی در صورت کم فشار بودن سرعت بالا ، بلکه می تواند روغن کاری خوبی نیز داشته باشد.

 

7. استفاده از هزینه کم؛
طراحی مکانیکی سنتی ، در یک زمان کار خاص ، سوخت گیری و نگهداری آن باید همیشه میزان سوخت را بررسی کند ، تأسیسات روغن صاف است ، به دلیل سوخت رسانی منظم از بدن خود و ایجاد آلودگی محیط اطراف ، در نتیجه افزایش هزینه های نگهداری و دستیابی به بعد از آن خود روانکاری ، نه تنها می تواند محیط را تمیز کند ، بلکه استفاده از هزینه های روان کننده را نیز بسیار کاهش می دهد.

 

فرم یاتاقان کشویی موجود:

 

بوش آستین برنز بازیگران ساده ، بوش آستین برنز ریخته گری شیشه ای ، بوش های برنز ریخته گری فلنج ، واشر برقی ، یاطاقان برنز بازیگران ، بلبرینگ های بزرگ

اندازه بوشینگ: ویژگی های خط تحمل کشویی استاندارد ما نسبت به دیواری متفاوت و واشر فشار سایز اینچ که در انبار موجود است ، می باشد.
واشر برنجی ریخته گری ساخته شده به سفارش برای کاربرد روغن / گریس

 

VIIPLUS INTERNATIONAL با توجه به نیازهای مختلف مشتری ، طبق محصولات DIN، BS، EN (DIN / EN)، SS، NS، UNS، SAE و China GB انواع استاندارد تولید انواع برنز ، برنجی ، بشقاب و میله. کلیه محصولات هستند ساخته شده از مس الکترولیت با ریخته گری گریز از مرکز ، ریخته گری مداوم و یاطاقان کشویی اکستروژن.

 

راه حل های تحمل

 

انواع ماشین آلات هیدرولیک ، ماشین آلات متالورژی ، ماشین آلات آهنگری ، ماشین آلات میدان نفتی ، ماشین آلات مهندسی ، ماشین آلات معدن ، تاسیسات برق و غیره

 


ما را دنبال در

High temperature resistance C86300 Bronze Bushing & Wear Plate flanged bronze bushings

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید