چین برنز Gleitlager سازنده

صفحات و نوارهای بلبرینگ اسلاید PTFE بلبرینگهای استوانه ای کامپوزیت DIN 1494

جزئیات محصول:
محل منبع: یاتاقان ساده
نام تجاری: VIIPLUS strips material
گواهی: DIN 1494, ISO 3547
شماره مدل: یاتاقان های یاتاقان کامپوزیت
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل مذاکره است
قیمت: flat strip material inch sizes Manufacturers,Factory Price
جزئیات بسته بندی: صادرات مورد چوبی بسته بندی چوب کارتن
زمان تحویل: 2-3 هفته
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 1200000 قطعه / قطعه در هر ماه

اطلاعات تکمیلی

نوارهای بوشینگ: فولاد کربن + برنز + PTFE + نوار تحمل کامپوزیت سه لایه: استحکام بالا ، ضد خستگی ، ضد ضربه
بلبرینگ: صفحات اسلاید - صفحات بلبرینگ اسلاید PTFE کاربرد: بلبرینگ های استوانه ای کامپوزیت

توضیحات محصول

VIIPLUS CHINA نوارهای فولادی یاطاقان خود روان کننده اسلایدهای صفحه کشویی- PTFE صفحات بلبرینگ اسلاید ارائه می دهد که می تواند برای بوش تحمل استفاده شود.

آستین بوش و مواد راه راه باریک دریافت کنید.

بلبرینگ بوش همچنین به عنوان آستین تحمل یا آستین آداپتور شناخته می شود. این ماده در صنعت نور بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و برای رفع بلبرینگ چرخان نصب شده است.
ما نوارها و صفحه یاتاقانهای بوش.Cylindric (DIN 1494) نوارهای تخت روان کننده خود را تولید می کنیم - اندازه های اندازه اینچ اندازه و اندازه سفارشی طول با ضخامت های مختلف. عمده فروشی بشقاب از چین | یاتاقان کشویی کشویی ساخته شده به سفارش از چین

مواد آستین بوش بورد نوارهای تخت
دامنه VIIPLUS یاتاقان های کشویی خشک خود روان. یک سازه کامپوزیت ، نوارهای مسطح SF-1 SIMILAR DU شامل یک پشتیبان فولادی کربنی ، یک لایه میانی از برنز سنگی ، روکش کشویی مبتنی بر PTFE است. از نظر فنی ، این محصول از قبل بسیار شناخته شده است و به منظور استفاده از ظرفیت بار بالا ، ویژگی خود روانکاری شده و نسبت عالی بین هزینه و کارایی کل محدوده ، دائماً برنامه های جدیدی شناسایی می شوند.

نوارهای تخت خود روانکاری - اندازه اینچ

نوارهای تخت خود روانکاری - کاتالوگ اندازه اینچ شامل P / N ، عرض ، طول ، طول ، نوارهای تخت خود روانکاری - اندازه میلی متر برای سفارش از چین.

منطقه استفاده از نوارها

یاتاقان خشک در حال اجرا با ضریب اصطکاک کم ، خواص سایش خوب و ویژگی های کشویی. می توان از آن در برنامه های دوار و نوسان استفاده کرد

ویژگی نوارها

بلبرینگ ساده Flat Strips از جنس فولاد کم کربن با کیفیت بالا ، و آلیاژ مس استوانه ای و نورد به عنوان سطح آن است. از مقاومت خستگی بالا ، ظرفیت بار و استحکام ضربه برخوردار است.

ساختار نوارها
پودر برنز استیل با مخلوط PTFE / الیاف
1. مخلوط الیاف PTFE 0.01-0.03mm ، بدون سرب: یک فیلم انتقال اولیه عالی ، که به طور موثر سطح جفت گیری مونتاژ یاتاقان را پوشش می دهد ، تشکیل می دهد و یک فیلم روان کننده جامد از نوع اکسید تشکیل می دهد.

2. پودر برنز ساخته شده با ضخامت 0.20-0.35 mm: حداکثر هدایت حرارتی به دور از سطح یاتاقان را فراهم می کند ، همچنین به جزئیات ساختاری Dryslide مخزنی برای مخلوط سرب PTFE خدمت می کند.

3. فولاد کم کربن: ظرفیت حمل بار فوق العاده ای را فراهم می کند.

4. آبکاری قلع 0.002 میلی متر: مقاومت خوبی در برابر خوردگی دارد

چند لایه زندگی بوشینگ کامپوزیت

1) مقدار PP
مقدار PV یک معیار مؤثر برای محاسبه عمر سرویس یاتاقان کشویی است. در صورت نیاز به طولانی شدن سرویس Life ، مقدار PV باید کاهش یابد.

2) دمای هوا
هرچه دمای کار بالاتر باشد ، عمر محصولات کوتاه تر خواهد بود.

3). کیفیت سطح جفت گیری
اگر محور جفت گیری آن توسط فولاد آلیاژی ساخته شده باشد یا توسط کروم سخت و با زبری سطحی Ra = 0.63 0.4 0.4 انجام شود ، خود کارکردن روغن می تواند به وضوح طولانی شود.
برنامه های کاربردی نمونه
می تواند معیارهای خواستگار برای زندگی طولانی و عملکرد بدون مشکل را با یا بدون روغن کاری انجام دهد.
اتومبیل : تراکتور ، کمباین ، سمپاش محصولات زراعی ، زمین خاکی و گریدرهای جاده. کاربردهای خاص در سیلندرهای فرمان برقی ، واشرهای رانندگی فرمان ، ترمزهای دیسك ، تماس گیرها ، پیستونها ، کمک فنر ، اتصال فرمان ، موتور برف پاک کن شیشه جلو و مونتاژ دنده شیب…
تجهیزات دفتری و اداری : دستگاه های فتوکپی ، مبدل های پستی ، سیستم های اندازه گیری پست ، چاپگرهای رایانه ای ، تجهیزات جانبی ، دستگاه های چاپ خودکار و ماشین آلات پردازش پستی…

ما را دنبال در

مقاومت در برابر درجه حرارت بالا C86300 برنز بوشینگ و Wear Plate بوش های برنز فلنج

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید