چین برنز Gleitlager سازنده

نوارهای مسطح مسطح برنز فولادی کربنی نوارهای POM کامپوزیت یاطاقان استوانه ای DIN 1494

جزئیات محصول:
محل منبع: یاتاقان ساده
نام تجاری: VIIPLUS strips material
گواهی: DIN 1494, ISO 3547
شماره مدل: نوارهای بلبرینگ کامپوزیتی POM بلبرینگ ساده
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل مذاکره است
قیمت: flat strip material inch sizes Manufacturers,Factory Price
جزئیات بسته بندی: صادرات مورد چوبی بسته بندی چوب کارتن
زمان تحویل: 2-3 هفته
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 1200000 قطعه / قطعه در هر ماه

اطلاعات تکمیلی

نوارهای بوشینگ: فولاد کربن + برنز + PTFE + نوار تحمل کامپوزیت سه لایه: استحکام بالا ، ضد خستگی ، ضد ضربه

توضیحات محصول

یاتاقانهای پلاستیکی سری پلیمری POM دارای یک ساختار کامپوزیت از یک قلع با پشتی فولادی کربن کم ، یک لایه میانی از برنز ساخته شده و یک پوشش کشویی مبتنی بر POM است. در اندازه های اینچی و متریک موجود است.

بوش های کامپوزیتی FLAT STRIPS POM به عنوان قبل از روغن کاری شده شناخته می شوند زیرا مواد آنها به گونه ای طراحی شده است که با روغن کاری حاشیه کار کنند.

یاتاقان های متریک و بوش های امپریالیستی ساخته شده برای سفارش: فرم های بوشینگ استاندارد در ابعاد خاص ، نیمه بوش ، اشکال مخصوص بدست آمده از طریق مهر زنی ، یاتاقان با محل های نصب ، سوراخ های روان کننده و شیارهای ماشینکاری شده ، طرح های بوشینگ سفارشی.

VIIPLUS چین طیف گسترده ای از بوش کامپوزیت مستقیم POM را ارائه می دهد. بوش اسلاید VIIPLUS ساخته شده برای سفارش از مبادله چین به قسمت های رقبا که از بالای Daemar Inc Bushings استفاده می کنند. نمونه های اینچ / متریک گارلاک (GGB) ، Ina-Permaglide ، Federal Mogul Glycodur ، Garmax ، lub-fiber.

بوشینگ ، واشر و نوار

مزایای استفاده از این بوشینگ ها عبارتند از:

نوار بوش بوش استوانه ای در دو گروه مواد موجود در گروه ptfe برای کاربردهای خشک و بدون خشکی در دسترس است. گروه مواد POM به رنگ های زرد ، بول ، قرمز ، مشکی.

استیل کربن + برنز + نوار POM

یاتاقان های ساده بوش آستین روکش دار ، بوش ، روکش فلزی ، عرضه کننده بلبرینگ با کیفیت بالا ، تهیه کننده یاتاقان بوشینگ با کیفیت بالا ، جزئیات کاملی را در مورد آستین روکش شده با Pom ، BushingSelf ، روان کننده بلبرینگ ، تولید کننده یاتاقان بوشینگ با کیفیت بالا ، یاتاقان بوشینگ ، بلبرینگ ، تولید کننده بوشینگینگ یا سازنده-جیشان پیدا کنید. برای سفارش از چین

مهندسی | نوارهای آستین POM سفارشی | ساخت

نوع:

دکمه های سیلندری

پلاک های محله خاص

واشرهای واشنگتن

صفحه کشویی

قدم ها

چند منظوره بوشینگ کامپوزیت چند لایه خود مقاوم در برابر سایش

بوشینگ کامپوزیت چند لایه Self-Lubricating از عملکرد ضد سایشی بسیار عالی است ، عمدتا به دلیل ساختار مولکولی خاص PTFE. فرایند سایش بطور کلی می تواند به سه مرحله تقسیم شود ، بنابراین انواع ضریب اصطکاک وجود دارد. نمودار مناسب را مشاهده کنید:

1. عبارت "Running-in": ترکیب PTFE روی بوش به سطح جفت گیری منتقل می شود و یک فیلم روان کننده تشکیل می دهد. در این مرحله ضریب اصطکاک بزرگتر است ، بنابراین سرعت سایش بسیار سریع است. منحنی نشان داده شده در منطقه I نمودار را مشاهده کنید.
2. عبارت سایشی "تثبیت": پس از "مرحله در حال اجرا" ، اصطکاک بین PTFE و PTFE اتفاق می افتد ، بنابراین ضریب اصطکاک کوچکتر بوده و ثابت نگه می دارد. در نتیجه ، میزان سایش پایین و ثابت است. منحنی نشان داده شده در ناحیه نمودار را مشاهده کنید.
3. عبارت سایش "شارپ": همانطور که PTFE در لایه متخلخل به آرامی مصرف می شود ، به اندازه کافی روان کننده نمی تواند به وسیله خنک کننده تهیه شود. ضریب اصطکاک و میزان سایش به سرعت افزایش می یابد. هنگامی که 70٪ از سطح برنز در معرض قرار گیرد ، عمر سرویس بوشینگ کامپوزیت چند لایه Self-Lubricating کامپوزیت به انتهای خود بسته می شود. منحنی نشان داده شده در ناحیه نمودار را مشاهده کنید.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید