چین برنز Gleitlager سازنده

راهنمای بوش آستین لایه ای برنزی بلبرینگ طول عمر بالا

جزئیات محصول:
محل منبع: تولید کننده بوش استوانه ای کامپوزیت
نام تجاری: VIIPLUS Sleeve & Bearing
گواهی: ISO 3547 DIN 1494 Assembly Standard Tolerance
شماره مدل: بوش آستین لایه ای متوسط
پرداخت:
قابلیت ارائه: ساخت بوشینگ مخصوص روغن کاری سفارشی

اطلاعات تکمیلی

ماده: بوش آستین لایه ای متوسط تایپ کنید: کوسن های CYLINDIRCAL BUSHES FLANGED WASHERS پلاستیک کشویی صفحه

توضیحات محصول

بلبرینگ آستین با فشار بالا و در حال اجرا. یک پوسته فلزی استحکام می بخشد. PTFE با پشتی برنز
بلبرینگ پلاستیکی با اندازه Shell.Metric & Inch اندازه. همه یاتاقان های ساده برای تحمل بارهای شعاعی ، فشارهای رانش یا ترکیبی از این دو طراحی شده اند. بارهای شعاعی عمود بر شافت هستند. بارهای رانش موازی با شافت هستند. یاتاقان های آستین با بارهای شعاعی کار می کنند. یاطاقانهای آستین فلنج ، بارهای شعاعی و محوری را تحمل می كنند. یاطاقان ust های چرخدار فشارهای فشار را تحمل می کند.

یاتاقان PTFE با پشتیبانی از برنز با پوسته فولادی ، قابلیت های پر بار و پر سرعت را با هم ترکیب می کند. آنها هنگام قرار گرفتن در معرض رطوبت در مقابل تورم مقاومت می کنند و از نظر الکتریکی رسانا هستند.

توجه: ظرفیت بار دینامیکی حداکثر بار است که تحمل تحمل در سرعت شافت معین دارد. اگر میزان بار و سرعت برنامه شما زیر مقادیر ذکر شده باشد ، تحمل کار می کند.

یاتاقانهای برنجی COPER BUSHING که برای سفارش از چین ساخته شده اند شامل یک لایه PTFE است که بر روی یک نوار برنز فسفات ساخته شده است. این یاتاقان ها از مقاومت در برابر خوردگی برخوردار هستند و برای کاربردهای دمای بالا مناسب هستند که بدون استفاده از روغن که به چرخه کار طولانی نیاز دارد ، قابل استفاده است. این نوع یاتاقان ها بصورت شعاعی یا محوری بخصوص در صنایع فولاد و سیمان استفاده می شود. یاتاقانهای برنجی COPPER BRUS BUSHING در پانل ها به عنوان یاتاقان های پل قابل استفاده هستند ، زیرا لایه کشویی سطح ضخیم داخلی می تواند یک بار تا 140 N / mm² را تحمل کند

آستین لایه ای برنزی بوش بوش استوانه ای استوانه ای ، بوش های فلنج دار ، واشر فشار ، صفحه کشویی

آستین برنز آستین برنز شامل یک پشتی برنز و یک لایه متخلخل برنز متخلخل و پوشیده از PTFE اصلاح شده است.
به دلیل ترکیبی از فلز و پلیمر ، این محصول ضریب اصطکاک کم ، مقاومت در برابر سایش و روانکاری خود را فراهم می کند. پشت برنز هدایت حرارتی خوبی را فراهم می کند. این محصول به طور گسترده ای در تولید پارچه و کاغذ ، مواد غذایی ، متالورژی و ماشین آلات حمل و نقل مارپیچ و غیره کاربرد دارد.

ما را دنبال در

مقاومت در برابر درجه حرارت بالا C86300 برنز بوشینگ و Wear Plate بوش های برنز فلنج

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید