چین برنز Gleitlager سازنده

آستین استیل ضد زنگ 316 با PTFE اصلاح شده قرمز برای ماشین آلات چاپ و رنگرزی

جزئیات محصول:
محل منبع: فولاد ضد زنگ بوشینگ های پشتیبانی شده
نام تجاری: VIIPLUS Sleeve & Bearing
گواهی: ISO 9001
شماره مدل: آستین استیل ضد زنگ
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل مذاکره است
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: صادرات مورد چوبی بسته بندی چوب کارتن
زمان تحویل: 7-25 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: تولید کنندگان بوشینگ از جنس استنلس استیل تولید کننده بلبرینگ های ساده خود را روان می کنند

اطلاعات تکمیلی

ماده: استیل ضد زنگ 304،316 یا استیل اندازه: اندازه INCH ، اندازه سفارشی

توضیحات محصول

STEINLESS STEEL SLEEVE BUSHING & kushinat کشویی ساخته شده سفارش از چین مقاوم در برابر روغن ، مقاوم در برابر اسید ،
مقاوم در برابر قلیایی و ضد آب نمک. علاوه بر این ، لایه کشویی سطح PTFE بدون سرب است ، به این معنی که این نوع یاتاقان می تواند برای کاربردهای صنایع غذایی ، دستگاههای اندازه گیری جریان قلیایی ، در ماشین آلات دارویی ، ماشین آلات چاپ ، مهندسی شیمی و صنایع حمل و نقل مورد استفاده قرار گیرد. .

محصولات بلبرینگ Meatl-Polymer

آستین بوشینگ استیل ضد زنگ متشکل از یک پشتیبان از استیل ضد زنگ و یک لایه متخلخل از جنس برنز متضاد و پوشش داده شده با PTFE اصلاح شده است. به دلیل ترکیب فلز و پلیمر ، این محصول
ضریب اصطکاک کم ، مقاومت در برابر سایش عالی و روغن کاری خود را فراهم می کند. پشتوانه استیل ضدزنگ مقاومت مکانیکی و ظرفیت بار را در اختیار دارد. علاوه بر این ، حمایت از فولاد ضد زنگ به طور موثری می تواند از خوردگی جلوگیری کند. محصولات سری ss316 یا ss304 در دستگاههای چاپ و رنگرزی ، کاربردهایی که با محیط خورنده و غیره روبرو هستند کاربرد دارد.

تأثیر کیفیت تحمل پیکربندی در عملکرد مورد بحث قرار گرفته است
به طور کلی ، شافت در جهت شعاعی و محوری توسط دو یاتاقان پشتیبانی می شود. یاتاقان در یک طرف ، یاتاقان انتهایی ثابت است که دو نوع بار شعاعی و محوری را تحمل می کند و نقش جابجایی محوری نسبی بین شافت ثابت و جعبه بلبرینگ را ایفا می کند. طرف دیگر بلبرینگ کامپوزیت انتهای آزاد نامیده می شود. که فقط بار شعاعی را تحمل می کند و می تواند نسبتاً در جهت محوری حرکت کند.
یاطاقانهای ثابت ثابت باید همزمان با شافت و جعبه یاتاقان ثابت شوند. یاطاقان suitable های مناسب تر یاتاقان های شعاعی هستند که می توانند در برابر بارهای کامپوزیتی مقاومت کنند ، از قبیل یاتاقان های توپ شیار عمیق ، یاتاقان های غلتک با هم تراز و یاطاقان contact های توپ با ردیف دو یا مورب و یا یاتاقان های غلتک مخروطی. به عنوان یاتاقان غلتک استوانه ای با حلقه داخلی و خارجی بدون لبه محافظ ، همچنین می تواند به عنوان یاتاقان ثابت با استفاده از یاتاقان توپ یا شیار عمیق یا یاتاقان توپ با چهار نقطه یا یاطاقان فشار رانش استفاده شود. در این مرحله ، بلبرینگ دوم موقعیت محوری دو طرفه را فراهم می کند ، اما باید در فاصله شعاعی از جعبه یاتاقان نصب شود. وقتی طول شفت به دلیل انبساط حرارتی تغییر کند ، یاطاقان پایان آزاد فشرده نمی شود. جابجایی حرکتی ممکن است در بلبرینگ اتفاق بیفتد و همچنین بین حلقه یاتاقان و صندلی یاتاقان.
"اتصال صلیب" به معنای ترتیب تحمل است که در آن هر یک از یاتاقان ها به صورت یک طرفه در مقابل شافت در جهت مخالف قرار می گیرند. این ترکیب عمدتاً برای محورهای کوتاه استفاده می شود. همه یاتاقان های شعاعی قادر به تحمل حداقل یک بار محوری در یک جهت هستند از جمله شیار عمیق و یاطاقان توپ تماس زاویه ای ، یاطاقان غلتکی مخروطی ، و یاطاقان غلتک استوانه ای نوع NJ. در هنگام استفاده از یاتاقان های توپ با زاویه تماس یا یاطاقان غلتکی مخروط ، پیش بارگذاری در بعضی موارد باید اعمال شود.
مرحله تحمل من:
عوامل زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد (مثلاً بار ، سختی ، محیط کار و غیره). یک طراحی تحمل خوب ، ابتدا یاتاقان را قادر می سازد تا به حداکثر عمر خود برسد.
من ذخیره سازی صحیح
یاتاقان ها به بهترین وجه قبل از نصب در بسته بندی اصلی خود نگهداری می شوند. شما باید در یک محیط با درجه حرارت نسبتاً ثابت و بدون رطوبت بمانید. یاتاقان های گردشی باید عاری از گرد و غبار ، آب و مواد شیمیایی خورنده باشند .ساخته شدن و لرزش ممکن است برای همیشه به مکانیکی آسیب برساند. از ویژگی های یاتاقان استفاده می شود ، بنابراین در حین حمل و نگهداری باید از لرزش جلوگیری کرد.
یاتاقان های عمومی باید به صورت افقی ذخیره شوند ، برخی از یاتاقان های سنگین تر به دلیل وزن و تغییر شکل خاص خود ، برای مدت طولانی به صورت عمودی قرار داده می شوند! همچنین باید با یاتاقان های روغنی (یا پلمپ شده) دقت خاصی انجام شود ، زیرا تراکم گریس با گذشت زمان تغییر می کند هنگامی که برای اولین بار از یاتاقان ها استفاده می شود ، میزان مشخصی از سر و صدای چرخشی وجود خواهد داشت. بنابراین ، این نوع زمان قفسه بندی یاتاقان باید مطابق با اصل اول باشد ، اول از همه برای کنترل!
آیی تمیز کردن:
این امر برای یاتاقان های نورد بسیار مهم است. حلقه های تحمل یک سطح دوار صاف دارند و در برابر صدمات ناشی از آلاینده ها بسیار حساس هستند. ناخالصی های ذرات را می توان با عناصر نورد بیش از حد خرد کرد و در نتیجه فشار موضعی در بلبرینگ و در نهایت خستگی دائمی مواد ایجاد می شود.
. نصب مجدد تجهیزات کامل:
یاتاقان ها باید با وسایل مناسب نصب شوند و از بین بروند (رجوع کنید به ویدئوی سری حذف بلبرینگ). ابزار مناسب را انتخاب کنید! کارشناسان صنعت تخمین می زنند که 16 درصد از خرابی های زودرس ناشی از نصب نادرست است. به طور کلی ، تعداد زیادی از نصب ، به طور کلی تجهیزات نصب بلبرینگ مناسب را اتخاذ کنید.

محصولات داغ

بوش فولادی ضد زنگ با ptfe تفلون روکش شده دو بوشینگ تفلون بوشینگ فولاد ضد زنگ تفلون بوشینگ فولادی ptfe بوشینگ ptfe موضوع بوشینگ تفلون فولادی بوشینگ آستین ptfe بوشینگ آستین بوشینگ آستین استیل بوشینگ تفلون بوشینگ فولادی ضد زنگ فلنج ضد زنگ فلز بوشینگ ss316 ptfe بوشینگ تفلون پوشش داده شده دو بوش کشویی پیچیده شده فولادی ضد زنگ بوشینگ سرب سرب تفلون بوشینگ فولادی نورد بوش فلز ptfe بوشینگ ptfe برنز بوشینگ تفلون بوشینگ تفلون آستین تفلون بلبرینگ تفلون بلبرینگ بوشینگ فولاد ضد زنگ ss316 bushing du bushing تفلون بلبرینگ ptfe تفلون تفنگ برف تقسیم بوشینگ تفلون اسلاید بوشینگ تقسیم بوشینگ فولادی بوشینگ ضد زنگ تفلون ضد زنگ آستین بوشینگ خود روانکاری ptfe برنز بوشینگ تفلون بوش ptfe بوش باریک خطی بلبرینگ پلاستیکی ptfe بوشینگ ptfe du bush ptfe برنز بوش براق بوشینگ فولادی بوش u bushing ptfe slide red bushing ptfe bushing آستین کربن فولادی آستین بوشینگ اسپلیت برنجی لوله بوشینگ بوشینگ فولادی درج بوشینگ تفلون دو بوشینگ اسپلیت فولادی بوشینگ فولاد مربع سوراخ بوشینگ فولادی بوشینگ پلیمر بوشینگ تفلون غلتکی بوشینگ با بلبرینگ و تفلون سفارشی دو بوشینگ ptfe روکش زیر بوش بوشینگ دو فلزی شانه بوشینگ بوشینگ فولادی متریک 10 میلی متر بوشینگ دو بوشینگ فلنج تفلون بوشینگ تفلون فولادی ptfe پمپ دنده بوشینگ آستین آستین برنج گرافیت روکش برنز پوشیده از برنز بوشینگ تفلون بلبرینگ du bushing تفلون بوشینگ آستین سهام آستین استیل بوش برنز برنز آستین بوشینگ فولادی کربن بوشینگ فلنج آستین بوشینگ بلبرینگ فولادی ضد زنگ بوشینگ کربن پر شده تفلون بوشینگ تفلون فلنج بوشینگ لوله استیل ضدزنگ بوشینگ آستین تفلون فولاد ضد زنگ آستین بوشینگ تفلون آستین تفلون

ما را دنبال در

مقاومت در برابر درجه حرارت بالا C86300 برنز بوشینگ و Wear Plate بوش های برنز فلنج

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید