چین برنز Gleitlager سازنده

قطعات پلاستیکی قالب پلاستیکی خود قالب برای تزریق پرس و قالب تزریق

جزئیات محصول:
محل منبع: یاطاقان Self های خود
نام تجاری: bronzelube.com
گواهی: ISO 9001
شماره مدل: بشقاب برنز و صفحه پوشیده
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: صفحات پوشیده شده از برنز و قطعات روان کننده ساخته شده به سفارش
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد ، پالت یا ظرف ، طبق مشخصات سفارشی
زمان تحویل: هفته 2 ~ 4
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: مجمع تحمل ابعاد تولید بلبرینگ خود لوب

اطلاعات تکمیلی

کاربرد: قطعات پلاستیکی قالب ، واحد بادامک ، ماشین آلات قالب گیری پلاستیک آلیاژ پایه: CuZn25Al6FeMn3
تایپ کنید: صفحه پوشیده از برنز طرح: گرافیت

توضیحات محصول

بشقاب های پوشیده شده از برنز به سفارش از چین ساخته شده است. صفحه های پوشیده شده با دقت | ساخته شده توسط VIIPLUS
تخصص در ساخت قطعات قالب دقیق برای بیش از 10 سال است. قالب قالب ، قالب پلاستیکی ، دستگاه قالب تزریقی صفحه پوشیده از برنز. درجه کواکسیال و محل قرارگیری vertical.The کامپوزیت قالب ساخته شده به سفارش از چین ، در همان زمان ، ما می توانیم ساخت به معیارهای زیر: Hasco / Misumi / DME / Pedrotti / Voest / Strack / Fibro / DIN / DAYTON / PUNCH / DANLY / Lmina.
ویژگی های اصلی یاطاقان کشویی کشویی خودکاری روان کننده جامد
صفحه روان کننده جامد منجمد نیز به صفحه پوشیده گرافیتی با برنجی با استحکام بالا CuZn25Al5 ، C86300 یا قلع برنز C93200 بعنوان پایه گفته می شود. صفحه ساییدگی خود روان کننده سطح با یک فرمول خاص از روان کننده محکم رانشگر خود جامد با زاویه و چگالی خاصی منعکس می شود. از ویژگی هایی از قبیل مقاومت در برابر دما و بار زیاد در صنعت متالورژی ، صنعت کشتی سازی ، ماشین آلات معدن ، ماشین آلات نفت ، تجهیزات تولید برق و غیره استفاده می شود.
◎ ویژگی ها:

1. می تواند در شرایط روغن کاری بدون روغن به مدت طولانی کار کند.
2. برای شرایط سنگین سازی اسکیت بورد ، دارای مقاومت در برابر سایش مناسب و ضریب اصطکاک بسیار کم ، مناسب تر است.
3. مناسب برای مواقعی است که فیلم روغن مانند حرکت متقابل ، چرخش و متناوب حرکت می کند.
4- از مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت شیمیایی برخوردار است.
5- مناسب برای دامنه دما از -40 درجه - + 300 درجه.
6. عمر طولانی و بدون خدمات.
اجزای صفحه پوششی و پوششی برنز ما برای ساخت قالب های پلاستیکی مطابق با کیفیت شرکت ژاپنی sankyo-روغنی و با کیفیت تولید می شود ، شکاف بین قطعات بیشتر از دقت در بازار داخلی است ، عمود و موقعیت سوراخ پین کنترل می شود. با دقت بالاتر دقت مکان یابی مجدد محصول زیاد است ، که نیازهای قابل تعویض را برای افزایش راندمان قالب تزریق برآورده می کند.
مشخصات محصول
بوشینگ جامد ، برنز با دوشاخه روان کننده تعبیه شده ، DIN 1850 / ISO 4379 ، عاری از نگهداری
مواد پشتیبانی مواد: لایه کشویی CuZn25Al5
سطح روان کننده جامد: برنامه. 25-30٪
یاتاقان روانکاری جامد با صفحه کشویی یک ماتریس بلبرینگ در سطح اصطکاک فلزی با اندازه مناسب ، مرتب شده به ترتیب سوراخ ها بوده و سپس با عملکرد روانکاری منحصر به فرد از شکل روان کننده جامد (منطقه روان کننده جامد) در سوراخ ها تعبیه شده است. به طور کلی 25٪ تا 30٪ ناحیه اصطکاک است) و از بلبرینگ خود روانکاری ساخته شده است.
منطقه برنامه
یاتاقان مزایای استفاده از ماتریس فلز و روانکاری خاص را در بر می گیرد و محدودیت تحمل کلی با تکیه بر روغن کاری روغن را می شکند. یاطاقان روغن کاری آسان برای تحمل روغن بدون روغن ، درجه حرارت بالا ، بار زیاد ، سرعت کم ، ضد ضد ریزش ، ضد خوردگی ، ضد تابش و همچنین در آب یا خلاء نفوذ محلول نیست و نمی تواند فیلم مخصوص روغنکاری را اضافه کند. این محصول به طور گسترده ای در تجهیزات نورد فولاد متالورژی ، تجهیزات پر کردن ، توربین هیدرولیک ، توربین بخار ، ابزار مورد استفاده قرار می گیرد. و تجهیزات معدن ، ماشین آلات دریایی ، ماشین آلات نساجی ، صنعت کشتی سازی ، ناوبری هوافضا و سایر زمینه ها ، همچنین برای ماشین آلات ساختمانی عمومی مناسب است.
ماتریس یاتاقان روانکاری شده جامد باید مطابق با شرایط کاربری یاتاقان مشخص شود. مواد متداول مورد استفاده عبارتند از برنجی با استحکام بالا ، برنز قلع ، چدن و ​​غیره. مواد روانکاری جامد جامد عمدتاً گرافیت و مواد افزودنی هستند. مواد افزودنی متفاوت. مناسب برای شرایط کاری متفاوت است. با توجه به شرایط کار خود بلبرینگ ، از طریق ترکیب ماتریس فلزی مختلف و روان کننده جامد جاسازی شده ، این محصول را می توان با توجه به نیازهای ویژه درجه حرارت ، بار ، محیط متوسط ​​و سایر شرایط کار تضمین کرد. ضمن اطمینان از عملکرد پایدار و مطمئن.
دستگاه های قالب گیری پلاستیک
به طور گسترده ای در ماشین آلات قالب گیری تزریقی ، ماشین های قالب گیری ، ماشین های لاستیکی ، ماشین های ریخته گری و سایر موارد استفاده می شود. محصولات مورد استفاده در قالب قالب قالب ، پلاستیک ، قالب قالب تزریقی و غیره هستند.
ویژگی های باربرهای روان کننده جامد
1 ، desihn انعطاف پذیر ، ساده و راحت با برنامه های گسترده
طراحی سیستم تغذیه روغن هم کار پرمصرف و هم وقت گیر است به همین دلیل ، بی توجهی به دستگاه روغن کاری در طراحی یاتاقان های روان کننده جامد باعث صرفه جویی در هزینه دستگاه های روغن کاری می شود.به همین ترتیب ، برای شرایط خاص مختلف یاتاقان های روان کننده جامد می توانند در انواع مختلفی طراحی شوند تا نیازهای آنها را برآورده سازند. استفاده از یاتاقان های روان کننده جامد می تواند هزینه نگهداری مکانیکی و روغن را به شدت کاهش دهد.
2 ، عملکردی در غیاب روغن
از آنجا که قابلیت گسترش خطی روان کننده جامد از ماتریس فلزی بیشتر است ، وقتی حرکت یاتاقان روان کننده جامد (SLB) محکم است ، روان کننده به قسمتهای موجود در سایش منتقل می شود و بدین ترتیب تحقق خود روانکاری را انجام می دهد. از این رو ، SLB ها در شرایطی که روغن کاری و روغن کاری دشوار یا غیرممکن است مورد استفاده قرار می گیرند و روغن کاری بسیار خوبی را حتی در شرایط کم سرعت و فشار زیاد انجام می دهند.
3 ، راندمان هزینه
طراحی مکانیکی سنتی به تعمیر و نگهداری مکرر روغن کاری احتیاج دارد ؛ برای اطمینان از عبور دستگاه های تأمین کننده روغن ، باید بررسی سنج روغن انجام شود. از آنجایی که روغن کاری دوره ای می تواند باعث آلودگی در خود دستگاه ها و همچنین محیط اطراف شود و در نتیجه افزایش هزینه تعمیر و نگهداری انجام شود ، تحقق خود روغن کاری نه تنها باعث تمیز کردن محیط بلکه حیاط نیز باعث کاهش هزینه های روغن کاری می شود.
4 ، عملکرد عالی در شرایط پر فشار و کم سرعت
SLB ها از جنس مس رقیق شده با غلظت بالا به عنوان ماتریس ساخته شده اند ، که به عنوان باربری استفاده می شود. در این حالت ، SLB ها از گرافیت مخصوص فرم دهنده به عنوان روان کننده استفاده می کنند و روانکاری خود را عالی انجام می دهند. از مزایای ماتریس و روان کننده ، SLB ها استفاده می کنند. عملکرد فوق العاده خود را در شرایطی با بار زیاد و سرعت کم انجام دهند.
5 ، برای مبارزات انتخاباتی ، حرکات خالی کننده ، مانند مسیریابی شروع دشوار برای مکرر مکان برای پخش مقاومت عالی در برابر سایش:
در شرایطی که تولید فیلمهای نفتی مانند حرکات جابجایی ، حرکات در حال چرخش و مکرر در هنگام کار دشوار است ، SLB ها مقاومت عالی خود را در برابر فرسایش برجسته می کند. به عنوان اصل ترتیب روغن کاری SLB اطمینان از این است که هر قسمت از تجهیزات در حین حرکت در روغن کاری قرار دارند ، محل روغن کاری با توجه به جهت حرکت قطعات در سایش مشخص می شود.
6 ، مقاومت شیمیایی عالی و مقاومت در برابر خوردگی
روغن برای SLB از مواد مقاوم در برابر سایش مانند گارفیت و PTEE تهیه شده و ساختار مولکولی را تثبیت کرده است. ماتریس فلزی را می توان با توجه به مقاومت شیمیایی مختلف و مقاومت در برابر خوردگی انتخاب کرد به همین ترتیب. بنابراین ، SLB از مقاومت شیمیایی و خوردگی بالایی برخوردار است. مقاومت.
7 ، هزینه محصولات رقابتی تر است و در مقایسه با سایر محصولات از همین نوع ، ویژگی های SLB در ساعات سرویس طولانی تر ، نگهداری کمتر ، مدت زمان جایگزینی طولانی تر و عملکرد بهتری دارند.
اجزای قالب های پلاستیکی
1 واحد اساسی سست
عمود و موقعیت سوراخ سوراخ ، و همچنین دقت مربوط به کشویی و بلوک جانبی با قابلیت تعویض سازگار است و کشویی هسته هموارتر است. نمودار را مشاهده کنید:
2 ، پیدا کردن مخروط
درجه هم محور ما برای یافتن محصول مخروط ، تطبیق عکس العمل مناسب برای دستیابی به بالاترین سطح مورد نیاز دقیق و تعویض پذیری ، به طوری که قالب دقیق تر باشد. مشاهده طرح:
صفحه اسلاید روغنی Oilless که برای تراز دقیق قسمت بالای و پایین یک قالب استفاده می شود.
نام محصول
صفحه اسلاید روغنی / مواد / 650 # + گرافیت
صدور گواهینامه / مدیریت کیفیت / استاندارد / DME / HASCO / MISUMI / JH استاندارد / سفارشی / لهستانی
سطح بالا پایان / استفاده / قالب پلاستیک / قالب خودرو
وب سایت شرکت https://www.made-in-china.com/showroom/viiplus

شرایط حمل و نقل
1) 100 کیلوگرم: اولویت حمل و نقل اکسپرس و هوا
2)> 100 کیلوگرم: اولویت باربری دریا
3) طبق مشخصات سفارشی

بسته استاندارد ، پالت یا ظرف ، طبق مشخصات سفارشی چرا ما را انتخاب کنید
در ساخت قطعات دقیق قالب بیش از 10 سال تخصص دارد.

مقاومت در برابر درجه حرارت بالا C86300 برنز بوشینگ و Wear Plate بوش های برنز فلنج

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید