چین برنز Gleitlager سازنده

بلبرینگ آستین برنز گریز از مرکز با قطعات برنجی شیشه ای روغن

جزئیات محصول:
محل منبع: تولید کننده یاتاقانهای گرافیتی
نام تجاری: SANKYO,MISUMI,DAIDO,SELF LUBE,GGB,FIBRO STANDARD REPLACEMENT BEARING
گواهی: DIN 1850/ISO 4379, UNITED STATES UNS STANDARD,C86300
شماره مدل: بوشینگ برنز با شیشه روغن بوش
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: قابل توافق
قیمت: Price Graphite Bushing Parts, (SAE 660) Leaded Tin Bronze Bearings,863 (SAE 430B) 862 (SAE 430A)Manganese Bronze
جزئیات بسته بندی: کارتن صادرات بوش ، موارد چوبی ، مورد نیاز خاص
زمان تحویل: تحویل سریع
شرایط پرداخت: TT در پیشرفت
قابلیت ارائه: بوشینگ برنز آنلاین • تولید کننده یاتاقان های کشویی • تولید کنندگان بوشینگ خود را روان کننده

اطلاعات تکمیلی

مواد: CuPb10Sn10 ، CuZn25Al6Fe3Mn3 ، CuSn5Pb5Zn5 ، CuSn6Zn6Pb3 شماره مدل: شیار الگوهای ، شیار "Spira-Lube" و شیار "تفنگ". بوش های فلزی
ویژگی: نقوش سفارشی روغن کاری: بدون گرافیت ، خود روانکاری کنید
کاربرد: تجهیزات سنگین , تعمیر ماشین آلات , هیدرولیک , انتقال نیرو تایپ کنید: برنز بوشینگ با بوش شیشه روغنی ، بلبرینگ دقیق برنز
اطلاعات اضافی: J، JF، JR، PBM، PBMF ابعاد: اندازه متریک

توضیحات محصول

قطعات ماشین آلات سفارشی: VIIPLUS دارای فروشگاه کامل ماشینهای مدرن از جمله تراش CNC و آسیاب است. علاوه بر این ، ما از بهترین کارگران متخصص ماهر در صنعت استفاده می کنیم تا از کیفیت بالایی در کار ما - و رضایت مشتریان خود اطمینان حاصل کنیم. ما قطعات را با مشخصات دقیق شما تهیه می کنیم.

برنز بوشینگ با بوش ، شیشه روغنی ، مواد OIL GROOVE BRASS

به دست آوردن

وقتی درخواست شما برای مسکن یا شافت روغن کاری می کند ، یک شیار روغن یا گریس ضروری است. در یاطاقان های برنز ، ما می توانیم قطعات را به مشخصات مشتری خود بکشیم ، از جمله حلقه منفرد ، شکل هشت ، حلقه دوتایی ، شکل دو برابر هشت ، نیمی شکل هشت ، مستقیم و مداری شیار .

خرید: CuPb10Sn10 ، CuZn25Al6Fe3Mn3 ، CuSn5Pb5Zn5 ، CuSn6Zn6Pb3 ، یک نقل قول رایگان دریافت کنید.

علاوه بر عادی ارائه خدمات تحمل روان کننده خود ، VIIPLUS می تواند هر نوع حمل و نقل ویژه را اداره کند.

قطعات سازنده سفارشی
به دست آوردن
وقتی درخواست شما برای مسکن یا شافت روغن کاری می کند ، یک شیار روغن یا گریس ضروری است. در یاطاقان های برنز ، ما می توانیم قطعات را به مشخصات مشتری خود ببندیم ، از جمله حلقه منفرد ، شکل هشتم ، حلقه دوتایی ، شکل دو برابر هشت ، نیمی شکل هشت ، راست و مدور شیار.

ما هم تولید کننده و هم توزیع کننده یاتاقان های برنز و یاطاقان های برنجی سفارشی هستیم. فرآیندهای تولید ما شامل چرخش ، خسته کننده ، برآمدگی ، شیار ، پانسمان ، فرز ، حفاری ، سنگ زنی و دبی زدایی می باشد. محدوده های استاندارد بوش های برنز و بلبرینگ های آستین برنز ما در انواع و اندازه های مختلفی وجود دارد.
ما هزاران بوش برنز ریخته گری ، بوشهای ساخته شده برنز ، بوشهای فلنج دار ، بوشهای محوره و موارد دیگر را در انبار خود داریم. محدوده های استاندارد یاتاقانهای برنز ما با شیارهای داخلی و بدون شیارها تهیه می شود. هنگامی که نقل و انتقالات برای پدهای ساخته شده برای چاپ و یا ساخته شده از نمونه ساخته می شود ، ما از طرح ها در قالب های مختلفی مانند: Adobe .pdf ، Microsoft Word ، Koday .jpeg و پرونده CAD برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان.

بوش برنجی شیار روغنی. بر اساس برنجی با استحکام بالا که با افزودن روغن در شیار روغن کاری شده است ، که عملکردی مشابه بوش برنز قلع دارد اما از سختی بسیار بالاتری برخوردار است ، عمر سرویس برای کاربرد کم سرعت دو برابر بوش برنز قلع است. در شرایط بار سنگین قابل استفاده است.


بوش آستین مسی شیشه روغنی ساخته شده به ترتیب ابعاد خود را انتخاب کنید.
بوش های برنز ماشین کاری شده راه حل های تحمل فنی و اقتصادی مطلوب را ارائه می دهند. قابلیت بارگذاری بالا ، وزن کم ، مقاومت در برابر خوردگی خوب. تحمل کشویی VIIPLUS می تواند انواع مختلفی از آلیاژهای برنز را با توجه به زمان زندگی ، خدمات و غیره ارائه دهد. تحمل بسیار بالاتر از بوته های برنز پیچیده شده است. بوش های برنز با دقت ما از انواع مختلفی ساخته شده اند :

بلبرینگ CuPb10Sn10، CuZn25Al6Fe3Mn3، CuSn5Pb5Zn5، CuSn6Zn6Pb3.bronze برای کیفیت و کیفیت عالی.
ما متخصص در بوش کردن برش شیارهای روانکاری تقریباً در هر الگویی هستیم. ساخته شده برای سفارش بوشینگ سفارشی برای شیار "Spira-Lube" و شیار "تفنگ" ، شکل هشت بوش شیار ، شکل دو برابر هشت یاطاقان شیار ، بوته شیار حلقه ، آستین حلقه دوبل ، آستین چرخدار شیار مدور ، بوش یا آستین مستقیم.

VIIPLUS INTERNATIONAL راه حل های یاتاقانهای خود روانکاری شده در چین را در چین تولید می کند و از جزئیات با کیفیت و کیفیت بالاتر استفاده می کند و قیمت های بی نظیری را ارائه می دهد. مزایای بین المللی از طریق شبکه گسترده و بسیار متنوع شرکا ، شرکت viiplus خدماتی را ارائه می دهد که با توجه به ارزش و تعالی با همسالان بین المللی رقابت می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، سوالات و مشاغل تجاری با ما تماس بگیرید.
نوع شیشه های روغنی برای بوش های برنز ریخته گری
Double Loop و Double شکل هشت برای گریس فقط توصیه می شود.

بلبرینگ آستین برنز بازیگران ساخته شده به سفارش
شیشه روغنی و گریس برنز برنز و فلنج
نوع شیار: حلقه تک شکل هشت حلقه راست و دایره دو شکل شکل هشت هشت نیم شکل هشت مدور مستقیم
توجه: به منظور ایجاد یک فیلم روغن مناسب تر بین یاتاقان و شافت ، هر زمان طرح اجازه می دهد ، یک شیار V شکل را توصیه می کنیم ، زیرا این امکان را می دهد که روان کننده کامل را در سطح بلبرینگ انجام دهد.

پارامترهای فنی آلیاژ بوشینگ مس

ترکیب مواد و خصوصیات

مقطع تحصیلی

برنز

برنز

دکمه های برنز

BURONZE BUSHING

مواد

CuZn25Al5Mn3Fe3

CuSn5Pb5Zn5

CuAl10Ni5Fe5

CuSn12

تراکم

8

8.9

7.8

8.9

سختی HB

210 پوند

70 پوند

150 پوند

95 پوند

استحکام کششی N / mm²

750 پوند

200 پوند

600 پوند

260 پوند

استحکام N / mm²

450 پوند

90 پوند

260 پوند

150 پوند

کشیدگی٪

12 پوند

25 پوند

10 پوند

8 پوند

ضریب انبساط خطی

1.9 × 10-5 /

1.8 × 10-5 /

1.6 × 10-5 /

1.8 × 10-5 /

Max.temp

-40 ~ + 300

-40 ~ + 400

-40 ~ + 400

-40 ~ + 400

حداکثر بار N / mm²

100

60

50

70

Max.speed (خشک) m / min

15

10

20

10

Max.PV (روانکاری) N / mm² * m / min

200

60

60

80

تغییر شکل فشرده سازی 300N / mm²

< 0.01 میلی متر

< 0.05 میلی متر

< 0.04 میلی متر

< 0.05 میلی متر

بیشتر پیدا کن
مواد اولیه زیر برای بوش های برنز وجود دارد:
ZCuSn10Pb1: مقاوم در برابر خوردگی ، به ویژه برای رقیق کردن اسید سولفوریک ، اسید هیدروکلریک و اسیدهای چرب. اطلاعات ساختمانی ، لوازم جانبی مقاوم در برابر خوردگی و اسید ، بوشینگ سنگ شکن ، کاشی یاطاقان.
ZCuSn10Pb5: صاف ، مقاوم در برابر سایش و ضد خوردگی ، مناسب برای مواد جعلی دو فلزی
ZCuPb10Sn10: سختی بالا ، مقاومت در برابر سایش بسیار عالی ، نیش زدن در ظاهر مرده ، عملکرد جعل و برش مناسب آسان نیست ، در جو و آب شیرین از مقاومت در برابر خوردگی خوبی برخوردار است. می توان برای قطعات مقاوم در برابر سایش زیر بار زیاد (زیر 20Mpa) و سرعت کشویی بالا (8 متر بر ثانیه) مانند میله اتصال ، بوشینگ ، بوش تحمل ، چرخ دنده ، چرخ کرم و غیره
ZCuPb15Sn8: در شرایط عدم وجود ماده صاف کننده و ماده صاف کننده کیفیت آب ، عملکرد کشویی و خود هموارسازی خوب است ، برش آزاد ، عملکرد جعل عملکرد ضعیف ، مقاومت در برابر خوردگی مناسب در برابر رقیق کردن اسید سولفوریک است. تحمل فشار زیاد خارجی و فشار جانبی ، می توان برای ساخت لوله خنک کننده مس از آسیاب نورد سرد ، قطعات دارای بار ضربه تا 50 مگاپاسکال ، پوسته بلبرینگ دوتایی از موتور احتراق داخلی ، به طور عمده برای آستین پین پیستون با حداکثر بار تا 70Mpa ، لوازم جانبی مقاوم در برابر اسید استفاده می شود.
بوش برنجی شیار روغن
بر اساس برنجی با استحکام بالا ، روغن کاری شده توسط روغن اضافه شده در شیار ، که عملکرد مشابهی با بوش برنز قلع دارد اما با سختی بسیار بالاتر ، عمر طولانی برای کاربرد کم سرعت ، 2 برابر بوش برنز قلع است. این ماده در شرایط بار سنگین قابل استفاده است.
این ماده عمدتاً در مفصل گرفتن که با بار زیاد و در جعبه دنده بزرگ استفاده می شود.
مواد پایه: CuZn25AL6Fe3Mn3
حد بار دینامیکی: 100N / mm2
سختی: HB210 0 270
اصطکاک Coef.μ: <0.16
محدودیت سرعت (روغن): 1.5m / s
حداکثر دما: 170
فرم یاتاقان کشویی موجود:
بوش های آستین برنز ساده ، ریخته گری آستین برنز ریخته گری ، بوش های برنز ریخته گری فلنج ، واشر محور ، یاتاقان های برنز ریخته گری ، بلبرینگ های بزرگ: اندازه بلبرینگ های استاندارد: خط تحمل استاندارد ما از ویژگی های مختلفی نسبت به دیواری های مختلف و بوش های سایز اینچ برخوردار است.
بلبرینگ آستین برنز ریخته گری سفارش برای کاربرد روغن / گریس
VIIPLUS INTERNATIONAL با توجه به نیازهای مختلف مشتری ، مطابق با ASTM DIN ، BS ، EN (DIN / EN) ، SS ، NS ، UNS ، بوشینگ SAE و تولید استاندارد GB GB چین از انواع برنز ، بوش برنجی ، صفحه و میله تولید می کند. همه محصولات از مس الکترولیتی با ریخته گری گریز از مرکز ، ریخته گری مداوم و یاطاقان کشویی اکستروژن ساخته می شوند.
راه حل های تحمل
VIIPLUS متخصص در ساخت یاتاقان های خود روانکاری در ماشین آلات ساختمانی ، صنعت خودرو ، لوازم برقی ، هیدرولیک و پنوماتیک ، قالب ، ماشین آلات کشاورزی ، حفاظت از آب ، پل.
شیارهای روغن و گریس
- حلقه منفرد
- شکل هشت
- یک راست و یک مدور
- حلقه دوتایی
- شکل دو برابر هشت
- RH & LH Spiral
- شیار مستقیم
- شیار مدور

با ما تماس بگیرید و شروع به پس انداز کنید

نقل قول بهتری دریافت کنید

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید